شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. مرسی از پاسخ شما دوستان.
    ولی من شنیدم موقع پارگی آدم خودش متوجه میشه .
    من نه دردی داشتم و نه خونی دیدم. اکه میشه بیشتر راهنمایم کنید.
    سوال دیگه ای هم داشتم : بهترین راه پارگی پرده چیه؟ الت مرد یا با  دست...؟
    و هر کدام به چه دلیل؟؟؟؟ ممنون از پاسخهاتون .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. kati67 نوشته است: مرسی از پاسخ شما دوستان.
    سوال دیگه ای هم داشتم : بهترین راه پارگی پرده چیه؟ الت مرد یا با دست...؟

دوستان گفتند احتمال داره پرده از بین بره نه 100%
    در ضمن بستگی به نوع پرده داره اگر از نوع حلقوی باشه در موقع از بین رفتنش امکان داره خونی نیاد
    شما اول از نوع بکارت مطمئن شید و بهد به فکر آسیب آن
    بهترین راه کار هم با ورود آلت مرد هست برای از بین رفتن بکارت چون با معاشقه خوب محیط واژن مرطوب شده و کمترین درد و اذیت رو دارا خواهد بود
    و اگر به هیچ عنوان نشد بکارت از بین بره باید به پزشک مراجعه شود و در صورت تشخیص یا خود پزشک با جراحی بکارت را از بین ببرد یا راه کاری ارایه دهد
    به هیچ عنوان توصیه نشده که فرد برای از بین بردن بکارت عمل کند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. ببخشيد من خيلي سوال ميپرسم اين كسي كه ترميم پرده رو باسه دوستم انجام داده گفته بود ترميم پرده فقط 1 بار امكان پذيره واگه دوباره به هر دليلي پاره بشه امكان ترميمش نيست..اين حرف از نظر علمي درسته يا نه ؟؟اخه من به طرف شك كردم مگه ميشه كسي نه زن باشه نه دختر؟؟

4. سلام.من 1 ماه پیش برایه معاینه پرام رفتم دکتر و تشخیص دادن که پردم از نوع حلقویه گشاد و گفتن یا خونریزی ندارم یا خیلی کمه ولی توضیح بیشتر ندادن یک جا شنیدم که این جور پرده ها با یک بار مقاربت پاره نمیشه میشه  شایدم زمان زایمان پاره شه کامل برام توضیح بدین

5. سلام

ممکن است این نوع پرده با یک بار مقاربت پاره نشود  

ولی پزشک با تجربه مثل پزشک قانونی این نزدیکی را هم می تواند تشخیص دهد

در مورد ترمیم پرده هم به همین نحو است توسط پزشکی قانونی پرده ترمیم شده

قابل تشخیص است اما برای افراد عادی یا همسر فرد عموما قابل تشخیص نیست

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. bazegar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    kati67 نوشته است: مرسی از پاسخ شما دوستان.
    سوال دیگه ای هم داشتم : بهترین راه پارگی پرده چیه؟ الت مرد یا با  دست...؟

همیشه بهترین روش روش طبیعی است پس مطمئنا با آلت مرد هم کیفش بیشتره و هم دردش کمتره .در ضمن امکان داره از شدت لذت شما هیچ چیزی حس نکنید

7. با سلام
    اين مشكل خاصي نيست.من يكي رو ميشناسم كه حدود دو سال اين مشكل رو داشت.
    فقط سعي كنيد به خانومتون صدمه روحي وارد نكنيد و حتما به يه متخصص زنان رجوع كنيد.
    موفق باشيد.

8. سلام به همه

من چند وقت پیش وقتی هنوز نمیدونستم هایمن کجای واژن قرار داره و ققط یه اطلاعات کمی ازش داشتم برا کنجکاوی چند بار انگشتم رو داخل واژن کردم ولی اصلا خون یا دردی حس نکردم و بعد از خوندن تاپیکهاو دیدن عکسها  و کامل شدن اطلاعات و معاینه ی خودم(میشه)(مطمئن هستم اسیب دیده چون یه چیزی شبیه عکس بود و راحت انگشت به داخلش میشه) اگه به خجالت و ترسم غلبه کردم میرم دکتر که ببینم با خودم چی کار کردم
    ولی من بدجوری میترسم/میخوام بدونم برا ازدواج اگه این پرده اسیب دیده یا زائل شده باشه در چه حد مرد متوجه میشه؟خانواده ی من اهل گواهی و این جور چیزا نیست ولی میخوام بدونم پسرها تا چه حد در این موارد حساس هستند و کنجکاوی میکنند؟

ایا در کل مردها وقتی از خود بیخود و شهوتی می شن متوجه یه پرده ی  نازک یا حلقوی که درد یا خونی نداره  میشن؟

اصلا میشه این مسئله رو پیچوند؟یا باید با صداقت این موضوع رو بگم و اون هم قبول میکنه؟کمکم کنید

دیگه نمیتونم درس بخونم و شاد باشم و دارم از خواسته ها و علاقه های آینده ام نا امید میشم

اقایون اگه با چنین چیزی برخورد کنید چیکار میکنید؟راست بگید/نمیخوام بهم امید واهی بدید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام

در این مورد که با انگشت پرده آسیب میبیند یا خیر میشود گفت بسته به اینکه اینکار

به چه نحوی انجام شده باشد  وتا چه حدی احتمال آسیب دیدن وجود دارد اما اینطور که شما

بیان میکنید

امکان اینکه ازاله بکارت شده باشید کم است اگر خواستید به پزشک مراجعه کنید حتما پیش

متخصص زنان بروید چون پزشک عمومی ممکن است نتواند درست تشخیص دهد

معاینه بکارت ساده نیست خود شما حتی الامکان از این کار پرهیز کنید چون ممکن است

علاوه بر اینکه نتیجه غلط میگیرید به بکارت نیز صدمه بزنید خجالت را کنار گذاشته پیش

متخصص بروید شما تا مدتی دیگر میخواهید برای خود مستقل شده و تشکیل خانواده بدهید

مردان در جامعه ما به بکارت اهمیت میدهند چون داشتن بکارت را نتیجه پاکدامنی میدانند

البته به اینگونه تفکر نقدهای زیادی شده است این که شما در این مورد سوال میپرسید

در اصل نتیجه همان اهمیتی است که در جامعه ما به بکارت میدهند

این امکان وجود دارد که همسر شما متوجه نشود چون معاینه بکارت کار ساده ای نیست

صداقت بهترین است اما این انتخاب با شماست این زندگی شماست  وقتی صداقت به خرج دهید یکبار موضوع را درمیان

میگذارید اما اگر صداقت نباشد وجدان شما همواره ناراحت است و در سلامت روانی شما اثر می گذارد

حتما شما میتوانید بهترین راه حل را پیدا کنید

هیچ چیز مهمتر از سلامت روانی شما نیست به هیچ قیمتی (حتی عدم بکارت) به آن صدمه نزنید

ممکن است بعضی ها تا حدودی بپذیرند اما برخی دیگر نه

کلا فهمیدن این موضوع برای هر دو گروه از اعتبار شما میکاهد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. sogoljoon نوشته است:
    سلام به همه

من چند وقت پیش وقتی هنوز نمیدونستم هایمن کجای واژن قرار داره و ققط یه اطلاعات کمی ازش داشتم برا کنجکاوی چند بار انگشتم رو داخل واژن کردم ولی اصلا خون یا دردی حس نکردم و بعد از خوندن تاپیکهاو دیدن عکسها و کامل شدن اطلاعات و معاینه ی خودم(میشه)(مطمئن هستم اسیب دیده چون یه چیزی شبیه عکس بود و راحت انگشت به داخلش میشه) اگه به خجالت و ترسم غلبه کردم میرم دکتر که ببینم با خودم چی کار کردم
    ولی من بدجوری میترسم/میخوام بدونم برا ازدواج اگه این پرده اسیب دیده یا زائل شده باشه در چه حد مرد متوجه میشه؟خانواده ی من اهل گواهی و این جور چیزا نیست ولی میخوام بدونم پسرها تا چه حد در این موارد حساس هستند و کنجکاوی میکنند؟

ایا در کل مردها وقتی از خود بیخود و شهوتی می شن متوجه یه پرده ی نازک یا حلقوی که درد یا خونی نداره میشن؟

اصلا میشه این مسئله رو پیچوند؟یا باید با صداقت این موضوع رو بگم و اون هم قبول میکنه؟کمکم کنید

دیگه نمیتونم درس بخونم و شاد باشم و دارم از خواسته ها و علاقه های آینده ام نا امید میشم

اقایون اگه با چنین چیزی برخورد کنید چیکار میکنید؟راست بگید/نمیخوام بهم امید واهی بدید

با سلا خدمت شما کاربر گرامی

با این توضیحاتی که شما عرض کردید، امکان آسیب دیدگی در حدود 30 درصد میباشد. ولی برای حصول اطمینان شما باید به یک پزشک متخصص برای معاینه مراجعه کنید.
    ضمنا اگر خدایی نکرده آسیب دیدگی وجود داشته باشد تا حد قابل قبولی قابل ترمیم است.

در رابطه با ازدواج باید بگویم که بستگی به طرف مقابل دارد، در ضمن من فکر نمیکنم آسیب دیدگی در بکارت شما برای شما مشکلی پیش آورد، چون منطقن اگر رابطه ای وجود داشته باشد باعث ازبین رفتن کامل پرده میشود و وجود آن حتی بطور آسیب دیده باکره بودن شما رو ثابت میکنه.
    در مورد متوجه شدن همسر نیز از پرده بکارت باید بگویم که دخترانی هستند که هنگام پاره شدن پرده ی بکارت از آنها خونی جاری نمیشود, فقط کمی سوزش این مساله را برای همسر اثبات میکند...

در مورد مواجه شدن با این مساله نیز باید بگویم که:
    یکی از معصومین میفرمایند:"عشق به هرچیز، تورا نسبت به آن نابینا میکند".
    من نیز اگر روزی با دختری آشنا شوم که این مشکل را داشته باشد، قطعا اگر اورا از ته قلب دوست داشته باشم، این مساله را نادیده میگیرم.

موفق و پیروز باشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام من 2سال پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته از باسن می خواستم بدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه ؟ بعد اون 2سال خودارضایی می کردم با نشستن روی متکا آیا این واسم ضرر داره چیکار کنم ترک کنمش؟

12. سلام آقای دکتر
    چند سوال در مورد بکارت دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    1) اگه خود ارضایی فقط از طریق مالش دادن کلیتوریس بوده باشه (یا با انگشت مالش داده بشه و یا از طریق جریان آب به این صورت که دوش دستی  روی کلیتوریس گرفته بشه تا تحریک بشه) آیا این عمل میتونه به بکارت آسیب برسونه؟
    2)آیا خودارضایی، پرده بکارت رو به عقب میبره و اون رو ضخیم تر میکنه؟
    3)آیا پزشک میتونه تشخیص بده که فرد از طریق مالش کلیتوریس خودارضایی داشته؟

13. tannazt نوشته است: سلام آقای دکتر
    1) اگه خود ارضایی فقط از طریق مالش دادن کلیتوریس بوده باشه (یا با انگشت مالش داده بشه و یا از طریق جریان آب به این صورت که دوش دستی  روی کلیتوریس گرفته بشه تا تحریک بشه) آیا این عمل میتونه به بکارت آسیب برسونه؟

1- خير تا زماني كه هيچ شي يا آلت وارد واژن نشه به پرده آسيب نميرسه.
    2-همچين چيزي ممكن نيست باور نكنيد.
    3-خير

14. reyhane88 نوشته است: سلام من 2سال پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته از باسن می خواستم بدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه ؟ بعد اون 2سال خودارضایی می کردم با نشستن روی متکا آیا این واسم ضرر داره چیکار کنم ترک کنمش؟

سلام
    رابطه مقعدي باعث پاره شدن پرده بكارت نمي شه ، در رابطه با ترك خودارضايي مطالب مفيدي در سايت هست كافيه جستجو كنيد .

15. msety نوشته است:
    tannazt نوشته است: سلام آقای دکتر

1- خير تا زماني كه هيچ شي يا آلت وارد واژن نشه به پرده آسيب نميرسه.
    2-همچين چيزي ممكن نيست باور نكنيد.
    3-خير

البته این موارد به این معنی نیست که خودارضایی رو تایید کنیم ....
    خودارضایی مشکلات زیادی رو ممکنه ایجاد کنه ....
    از جمله اینکه به علت ایجاد وابستگی شدید حتی بعد از ازدواج هم فرد به خودارضایی ادامه بده و لذت کافی از رابطه با جنس مخالف نبره ... چون توی خدارضایی همه چیز اون طوری که خودتون دوست دارید پیش میره و دست خودتونه اما توی یه رابطه ی جنسی ممکنه این طوری نباشه و کنترل کارهای همسرتون دست شما نیست ....

سعی کنید این کار رو ترک کنید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 20
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید