شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شب اول عروسی (شب زفاف)

1. دوست عزیزم ازدواجتونو تبریک میگم
    اگه سعی کنی این ترسو از خودت دور کنی و به لحظات خوبی که انتظارتو میکشه فکر کنی حتما این مسئله حل میشه یه توصیه ی دوستانم دارم تا همسرت دلسرد نشده با خودت کنار بیا لذت بردن از وجود شما حق همسرتونه و برعکس.
    موفق باشی

2. jiji نوشته است:
    sarajoonjooni نوشته است:

1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

منبع :http://zanashuei.blogfa.com

سلام
    من تو این زمینه اطلاعاتم کمه
    ایا امکان داره زنان بدون دخول و فقط با معاشقه  به ارگاسم برسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی

بله امکانش هست ...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. jiji نوشته است:
    sarajoonjooni نوشته است:

1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

منبع :http://zanashuei.blogfa.com

سلام
    من تو این زمینه اطلاعاتم کمه
    ایا امکان داره زنان بدون دخول و فقط با معاشقه  به ارگاسم برسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی

سلام
    دوست عزيز  رسيدن به ارگاسم فقط با معاشقه و بدون دخول امكان پذيره ، ولي متني كه نوشته شده ،منظور آمادگي كامل (تحريك كافي )جهت رسيدن به ارگاسم هست نه  خود ارگاسم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست خوبم الان قرن 21است و شما می توانید با مطالعه و کسب اطلاعات از راههای مختلف شیوه درست هر کاری را پیدا کنی . مواظب باش طمع شیرین ازدواج بی دلیل تلخ نشود . رفتارهای بد زوجین در اوایل ازدواج هرگز از ذهن ها پاک نمی شود

5. sara_k_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست من

پیشنهاد میکنم اگر نتونستید به ترستون غلبه ککنید از ژل های سر کننده موجود استفاده کنید

البته لذت اولین رابطه رو از دست میدید

6. سلام منم مشکل مهتاب جونو دارم شاید باورتون نشه تو این چند ماه که عروسی کردیم هر بار خواستیم کارو یکسره کنیم نشده من نمیذارم همسزم به خاطرم خیلی صبوره میدونم برای اقایون سخته اما ما از راههای دیگه به نیازامون پاسح میدیم منم میترسم چون الت همسرم احساس میکنم بزرگه

7. با سلام
    دوست گرامی سرکار نجمه خانم ،باور بفرمائید این مورد ،هیچ اتفاق خاصی نیست !!که اینقدر از اون در وحشت هستید، از قدیم گفتن ببخشید مرگ یک بار شیون هم یک بار !! تمامه خانمها این درد رو تجربه کردن ولی برای یکبار!! از طرفی به این فکر کنید که آقایون خودشونو نگه میدارن تا یه همچون روزی که هم خودشون و هم شریکشون لذت ببرن و از طرفی دیگر هم این امکان وجود داره که  این کار شماموجب بشه که همسرتون سرد مزاج شده و بهتون کمتر اهمیت بده!! پس بهتره که با اصول متداول(بیشتر نمیشه بازش کرد)و تفکر در لذت بردن از اینکار، به سراغ انجامش برید و نه با ترس و استرس و تلقین این دو به خودتون!!!!
    در پایان هم قطعاً چون هر چیزی یک آستانه ای داره ، لذا صبر هم آستانه اش در این مورد بسیار کمه !! دقت کنید تا به معضلی برنخوردید.!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. خانم najme

دقت كنيد چون اين مسئله براي اقايون مهمه . خب تا كي؟ واژن شما كاملا خاصيت ارتجاعي داره . اگه همين جوري اين مسئله رو بزرگ كنيد وبه همسرتون اجازه نديد يه روزي ميرسه كه بهتون ميگه لذت اولين ارتباط رو  ازش گرفتيد و شما فقط شرمنده خواهيد شد ......زودتر بر ترس خود غلبه كنيد و مطمئن باشيد همسرتون شما رو همراهي خواهد كرد و اينكارو با مهربوني انجام ميده در ضمن براي شما هم درد شيريني خواهد بود

موفق باشيد

9. سلام خانوم.
    بابا ترس نداره که......
    اصلا لذت اونقدر زیاده که دردی رو ( اگر باشه ) حس نمیکنی.بیخودی نترس آرامشتو حفظ کن و کاری رو که باید بکنی انجام بده. مطمئن باش همسرت می تونه طوری این کارو انجام بده که کمتر اذیت بشی. اصلا ازش بخواه هروقت احساس درد کردی رابطه رو متوقف کنی. اینجوری بهترم هست . چون اگه تو چند مرحله هایمن پاره بشه درد کمتری داره.
    خوش بگذره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. metman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بنام خدا
    با سلام و عرض ادب
    من موارد زيادي در مورد پارگي و ازاله بكارت و نحوه معاشقه  و غيره در سايت مطالعه كردم وليدر مورد من اين سوالات واسم پيش اومد كه خواهشا بفرمائيد مشكل كجاست

اولا  نوع پرده به گفته متخصص حلقوي بود و متخصص گفته بود كمترين درد و خونريزي رو همسرم خواهد داشت خوب در شب زفاف در ماه عسل در خيال راحت اقدام به اولين دخول كردم اول احساس كردم كمي همسرم درد داره كه ظاهرا بايستي طبيعي باشه البته از كاندوم و لوبريكات و يه ژل بي حسي كه متخصص داده بود استفاده كرديم و معاشقه هم داشتيم اما چشمتون روز بد نبينه تموم حرفها دروغ بود - دراصل خانم داشتن درد رو تحمل مي كردن دردي در حد غير قابل تحمل تا حدي كه حتي متوجه شدم بخاطر درد راضي نيست آلتم رو بيرون بيارم يا تكونش بدم از طرف ديگه هم موقع خروج اون انگار دست بريده شده جوره كه بمقدار زياد خون جاري و خارج شد - تاچند ساعن نذاشتم از جاش تكون بخوره بعد كه دستشويي و حمام رفت باز خون مي اومد

خب مگه حلقوي اينقدر درد و خونريزي داره

در ثاني در دفعات بعد خانم درد خيلي كمتري داشت ولي نه من و نه خانم احساس لذتي نمي برديم  - من  كه اصلا متوجه نميشدم كي وارد ميشه  و اصلا انزالي يا تحريكي هم در هر دوي ما موقعي دخول يا موقعي كه آلت در واژن هست مشاهده نكرديم
    در بار دوم به اندازه بسيار كم خون اومد به اندازه شايد ناخن انگشت كوچك پا- درد هم خيلي كمتر بود مخصوصا موقع فشار داردن فقط درد داشت ولي باز انزال و تحريكي در كار نبود در اين بار كه سه روز بعد اولي بود نيز از كاندوم و لوبريكات و ژل بي حسي استفاده كردم

لطفا بفرمائيد مشكل كجاست
    ممنون

11. snator

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من لازم نيست اينقدر خودتو اذيت كني.به نظر من لذتش بيشتره تا دردش.

12. اقاي metman

ژل بي حس كننده رو كنار بگذاريد و تا مدتي تنها از ژل لوبريكانت ساده استفاده كنيد .با بي حس كننده الت هر دوي شما بي حس شده واز حس لذت محروم ميشويد . در ضمن قبل از دخول پيشنوازي رو بيشتر كنيد . مهربون باشيد و سعي كنيد در اين ايام همسرتون از معاشقه بيشتر لذت ببرند

موفق باشيد

13. آيا همه پرده هاي بکارت شبيه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونريزي وجود دارد؟
    پرده‌هاي بکارت با يکديگر متفاوتند. انواع گوناگوني از پرده‌هاي بکارت شناسايي شده اند اما از بين آنها به طور کلي رايجترينشان عبارتند از:
    الف) حلقوي: در اين نوع ، پرده به صورت حلقه اي دور ورودي واژن را مي پوشاند. لذادر خيلي از موارد (نه همه موارد)خون ريزي ندارد.
    ب) ارتجاعي: پرده اي که به اندازه کافي انعطاف پذير و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلي پاره نمي شود، يا اينکه به طور جزئي پاره مي شود و معمولاً خونريزي ندارد.
    ج) تيغه اي: پرده تيغه اي يا دو سوراخي، پرده اي است که يک تيغه ممتد در طول واژن دارد. خون ريزي دارد.
    د) غربالي: پرده غربالي يا سوراخ سوراخ، پرده اي است که به طور کامل در عرض مهبل کشيده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ريزي دارد.
    ھ) پرده بسته: پرده بسته يا پرده بدون سوراخ، پرده اي است که تنها با خروج نوزاد پاره مي شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتي پيرامون ورودي واژن باقي مي ماند. همان طور که قبلا هم گفتيم، در دختراني که به سن بلوغ مي رسند. در صورتي که داراي پرده بسته باشند، خون قاعدگي پشت آن جمع شده و نمي تواند خارج شود و در نتيجه باعث بروز درد مي شود. اينگونه افراد بايد به پزشک مراجعه نمايند تا طي عمل جراحي و ايجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگي از آن خارج شود.

پرده بکارت حلقوي چيست؟  يعني يک چيزي شبيه پرده است يا اين که فقط يک سوراخ کوچک است که با دخول پاره مي شود؟
    پرده هاي بکارت حلقوي دو نوعند :
    1)قابل اتساع
    2)غيرقابل اتساع.
    انواع پرده هاي بکارت حلقوي غيرقابل اتساع در حين اولين دخول آلت تناسلي مردانه پاره مي شوند و مانند ساير انواع بکارت هستند.
    اما انواع حلقوي قابل اتساع عليرغم دخول ممکن است پاره نشده و براي مرد اين تصور را ايجاد کنند که همسر او باکره نيست. افراد زيادي به خاطر اين توهم مکررا به پزشکي قانوني مراجع مي کنند ولي با يک معاينه سطحي توضيحات لازم را به اين ها مي دهند . در عين حال در لبه پرده بکارت حلقوي قابل اتساع مي توان علائم سائيدگي خفيف يا خونمردگي را مشاهده کرد.
    آيا پاره شدن بکارت واقعا درد زيادي دارد؟
    رشته هاي عصبي در پرده چندان زياد نيست. بنا بر اين اگر آرامش جسمي و رواني لازم را داشته باشيد، پارگي آن بدون درد خواهد بود.

دوست عزيز بايد بدونيد كه اين مطلب كه همه پرده هاي حلقوي فاقد درد و خونريزي هستند صحيح نيست (هرچند كه شامل اكثريت مي شه ) اما به شخصه با مطالعه در اين زمينه متوجه شدم كه بودند افرادي كه خونريزي كمي داشتند ولي درد زيادي رو هنگام ازاله پرده تحمل كردند .
    يكي از دلايلي كه باعث مي شه درد به شدت كم بشه تحريك خانوم و معاشقه زياد هست (هرچند شما گفتيد كه رعايت كرديد) ولي شايد اين از ديد شما بوده باشه !
    مي دونيد اين تجربه شخصي خودم هست كه بعضي وقتا پيش اومده كه با وجود تمام معاشقه ها و رعايت كليه مسائل پيش نوازي و غيره من كوچكترين تحريكي در خودم حس نكردم (با وجود اينكه در 95% موارد اينگونه نيستم ) و اصلا آمادگي نداشتم و در نتيجه هنگام رابطه بدليل عدم تحريك (با وجود تحريك پذيريهاي انجام شده كه موفقيت آميز نبوده ) دچار درد يا سوزش شدم .
    مي دونيد من فكر مي كنم كه در وهله اول بايد از لحاظ رواني آماده شد نه از لحاظ جسمي ، چون تا فكر آدم راحت و ريلكس نباشه (بعضي وقتا ) تحريك جسمي جواب نمي ده .
    ممكنه خانوم شما هم اون لحظه واقعا آمادگيشو نداشته !
    نكته بعد اين مي تونه باشه كه دخول بايد كم كم اتفاق بيفته نه به يكباره و با شدت ! شما با تصور اينكه ازاله بدون درد و خونريزي بوده احتمالا اين مورد رو رعايت نكرديد و باعث تشديد درد شدين .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. mahtabziba نوشته است: سلام خدمت دوستان
    من یک ماهه عروسی کردم ولی هنوز به همسرم رابطه جنسی رو شروع نکردیم چون شب عروسی که خسته بودم گفتم باشه شب بعدش این کارو انجام بدیم ولی نشدمن خیلی می ترسم و تحمل دردشو ندارم و ترس زیاد من رو همسرمم تاثیر میزاره و باعث میشه که نتونه کاری بکنه یا من نمی ذارم دیگه داره نا امید میشه همش تقصیر منه منم دارم افسردگی میگیرم لطفا کمکم کنید بگید من چیکار کنم

عزيزم من دوستي داشتم که مشکل شمارو داشت...و اين مشکل 4 سال طول کشيد اما هر مردي نمي تونه 4 سال ناز بکشه!درسته؟!در ضمن عزيزم اصلا ترس نداره چون در صورت اجراي علمي هيچ دردي نداره...اول عشقبازي طولاني داشته باشيد...همه چي حل مي شه...اگه همسرتو دوست داشته باشي که مطمئنا داري...برات فوق العاده لذت بخش مي شه....طوري که هرگز بار اولو فراموش نمي کني....موفق باشي

15. metman نوشته است:
    بنام خدا
    با سلام و عرض ادب
    من موارد زيادي در مورد پارگي و ازاله بكارت و نحوه معاشقه  و غيره در سايت مطالعه كردم وليدر مورد من اين سوالات واسم پيش اومد كه خواهشا بفرمائيد مشكل كجاست

اولا  نوع پرده به گفته متخصص حلقوي بود و متخصص گفته بود كمترين درد و خونريزي رو همسرم خواهد داشت خوب در شب زفاف در ماه عسل در خيال راحت اقدام به اولين دخول كردم اول احساس كردم كمي همسرم درد داره كه ظاهرا بايستي طبيعي باشه البته از كاندوم و لوبريكات و يه ژل بي حسي كه متخصص داده بود استفاده كرديم و معاشقه هم داشتيم اما چشمتون روز بد نبينه تموم حرفها دروغ بود - دراصل خانم داشتن درد رو تحمل مي كردن دردي در حد غير قابل تحمل تا حدي كه حتي متوجه شدم بخاطر درد راضي نيست آلتم رو بيرون بيارم يا تكونش بدم از طرف ديگه هم موقع خروج اون انگار دست بريده شده جوره كه بمقدار زياد خون جاري و خارج شد - تاچند ساعن نذاشتم از جاش تكون بخوره بعد كه دستشويي و حمام رفت باز خون مي اومد

خب مگه حلقوي اينقدر درد و خونريزي داره

در ثاني در دفعات بعد خانم درد خيلي كمتري داشت ولي نه من و نه خانم احساس لذتي نمي برديم  - من  كه اصلا متوجه نميشدم كي وارد ميشه  و اصلا انزالي يا تحريكي هم در هر دوي ما موقعي دخول يا موقعي كه آلت در واژن هست مشاهده نكرديم
    در بار دوم به اندازه بسيار كم خون اومد به اندازه شايد ناخن انگشت كوچك پا- درد هم خيلي كمتر بود مخصوصا موقع فشار داردن فقط درد داشت ولي باز انزال و تحريكي در كار نبود در اين بار كه سه روز بعد اولي بود نيز از كاندوم و لوبريكات و ژل بي حسي استفاده كردم

لطفا بفرمائيد مشكل كجاست
    ممنون

سلام
    مواردی که شما ذکر کردید بیشتر ناشی از استرس وناراحتی شما از اینکه همسرتان اذیت میشوند .مطمئن باشید زمانی که پرده به صورت کامل از بین برود درد هم کمتر میشود سعی کنید تا 3 روز نزدیکی نکنید چون زخم وخراشیدگی ناشی از آن تا حدودی باعث ناراحتی همسرتان میشود.بعد از 2-3 روز درد کمتر خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید