شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شب اول عروسی (شب زفاف)

1. سلام خدمت دوستان
    من یک ماهه عروسی کردم ولی هنوز به همسرم رابطه جنسی رو شروع نکردیم چون شب عروسی که خسته بودم گفتم باشه شب بعدش این کارو انجام بدیم ولی نشدمن خیلی می ترسم و تحمل دردشو ندارم و ترس زیاد من رو همسرمم تاثیر میزاره و باعث میشه که نتونه کاری بکنه یا من نمی ذارم دیگه داره نا امید میشه همش تقصیر منه منم دارم افسردگی میگیرم لطفا کمکم کنید بگید من چیکار کنم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    دوست گرامی، اولین سئوالی که در ذهن هر کس مطرح میگردد این است که آیا فکر کرده اید که اساساً چرا ازدواج نموده اید؟؟؟؟ آیا یکی از ارکان مهم زندگی مشترک همین ایجاد روابط سالم زنا شوئی نبوده و نیست؟؟؟ و اصولاً چرا از این عمل که یکی از نیازهای افراد و زندگیست، میترسید؟؟ آیا وقتی شما آمپول میزنید دردی ندارید؟؟؟ قطعاً جواب مثبت است !!پس چرا این درد را متحمل میشوید؟؟ جواب این است : میخواهم به بهبودی کامل برسم!! پس باید تحمل کنم! از این مباحث که بگذریم در این قضیه قرار نیست که اتفاق خاصی رخ دهد!! شما این استرس و ترس را از خود دور کنید ،همسرتان میداند که چه کاری را باید انجام دهد تا شما هم راضی و هم بی درد باشید!بیش از این نمیتوان باز صحبت کرد!!! اگر تمایل داشتید میتوانید در پیامهای خصوصی با افراد حاذق و با تجربه همین سایت ،به تجاربتان بیافزائید.
    به هرحال پیشنهاد بنده ،دوری جستن از استرس و رها کردن همه امور(ریلکس بودن) و تفکر در احساس لذت انجام آن ،میباشد.
    موفق باشید.

3. خودتون میدونید مشکلتون چیه .... ترس و اضطراب بی مورد ..... چیزی نیست که بخواید ازش بترسید ... شاید بار اول یه مقدار درد داشته باشید ... ولی یه سوال از خودتون بپرسید ... که اگه این رابطه خیلی دردناک و وحشتناکه پس این همه زن و شوهر چطوری زندگی میکنن؟ ... خیلی از دخترها هستن که (متاسفانه) برای ارضای نیاز جنسیشون و برقراری این نوع رابطه ازدواج میکنن .....

نیاز جنسی نیازیه که خدا توی شما قرار داده ... و راه ارضاش هم رابطه ی جنسیه ...
    ضمن احترام به جناب علیان عزیز من حتی مثال ایشون رو در این مورد زیاد درست نمیدونم ... چون به هر حال آمپول زدن برای رفع بیماری به کار میره .. اما این از نیازهای خود انسانه ... و تحت شرایط خاص به وجود نمیاد ....

نگرانی و ترس رو از خودتون دور کنید ... مطمئن باشید که از این رابطه لذت بسیار زیادی خواهید برد ... قطعا همسرتون هم با دیدن این نگرانی و ترس شما خیلی مراعات خواهند کرد ..... اگه شرایط خوب برقرار شده باشه درد خاصی رو شما متحمل نخواهید شد .... البته توی این شرایط یکی از مهم ترین مواردش آرامش و ریلکس بودن خود شماست .... و بعد معاشقه ی خوب و طولانی قبل از دخول ... تا واژن برای ورود آلت مرد مرطوب و آماده بشه ... و اگر هم رطوبت به اندازه ی کافی نبود میتونید از لیز کننده استفاده کنید ..... باز هم میگم آرامش شما مهم ترین عامل در میزان لذت شماست ..... به این رابطه از دید لذت و ارضای نیاز نگاه کنید .....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز من حدس میزنم همسر شما معاشقه ندارند
    اگر این مساله باشه خود شما هم خواستار آمیزش خواهید بود...

از همسرتان بخواهید راه درست که برای هر دو طرف خوشایند است را از اینجا یاد بگیرند تا در زندگیتان مساله ای پیش نیاید و هردو بیشتر لذت ببرید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. mahtabziba نوشته است: سلام خدمت دوستان
    من یک ماهه عروسی کردم ولی هنوز به همسرم رابطه جنسی رو شروع نکردیم چون شب عروسی که خسته بودم گفتم باشه شب بعدش این کارو انجام بدیم ولی نشدمن خیلی می ترسم و تحمل دردشو ندارم و ترس زیاد من رو همسرمم تاثیر میزاره و باعث میشه که نتونه کاری بکنه یا من نمی ذارم دیگه داره نا امید میشه همش تقصیر منه منم دارم افسردگی میگیرم لطفا کمکم کنید بگید من چیکار کنم

با سلام
    دوست عزیز ازله بکارت ترس نداره دردشم شیرین هست اما اطلاعات کوچه بازاری متاسفانه خیلی باعث دردسر میشه
    پس توصیه میکنم این سایت رو مطالعه کن و به درد فکر نکن با یک معاشقه ی خوب و شاد شرو ع کن و محیط وازن رو با پمادمیتونی لیز کنی که تاثیر خوبی داره خودبخود درست میشه
    اما سریع اقدام کن تا خاطره ی خوبی درست کنی
    به این فکر کن که کسی که دوستش داری میخواد تو رو از خودش بکنه نترسی حله

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. باسلام دوست عزیز شما می توانید از شوهر تان بخواهید برای نزدیکی مرحله به مرحله رابطه انجام بدهد تا شما هم از ترستان بریزد وعادت به این کار کنید

7. با سلام خدمت شما کاربر گرامی

با اجازه ی دوستان من یک صحبت کوتاه بکنم...

من یک دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم. من نیز همچون شما از امتحان ریاضی ترسی دارم که
    حاضرم اونروز تصادف کنم، ولی سر جلسه امتحان نباشم. ولی چند هفته پیش که امتحان میان
    ترمش رو داشتم، بطور اتفاقی یکی از دوستان یک موزیک هیجان آور (سبک راک) رو قبل از امتحان برای ما پخش کرد. این آهنگ طوری در من هیجان و حس خوبی ایجاد کرد که اگر بگم باور نمیکنید، به هر حال توی اون امتحان من اولین نفر به جلسه ی امتحان وارد شدم.

حالا من نیز گوش دادن به یک موسیقی زیبا و آرامبخش را به شما توصیه میکنم. و امیدوارم شما نیز همچون من ...

موفق و پیروز باشید

8. سلام
    مهتاب جون ، فكر مي كنم مي دونم دقيقا از چي مي ترسي .
    من با خيلي از خانومها و حتي دوستام كه همگي تحصيل كرده هم هستن(البته همشون ازدواج كردن و الان بچه هم دارن) برخورد كردم كه در مورد رابطه جنسي وحشت داشتن ، و براشون قابل هضم نبود كه چطور مي تونن چنين دردي رو تحمل كنن ، منظورم اينه كه وقتي به اين فكر مي كردن كه چطور مي تونن تحمل كنن كه آلت مرد وارد واژنشون كه قطرش حدود 0.5 سانت هست بشه و از فكرش دچار وحشت مي شدن ، اما اگه به اين فكر كنيم كه خداوند عالم فكر همه چيزو كرده و قابليت ارتجاع واژن به قدري هست كه سر يك نوزاد از اون رد مي شه ، ديگه اين فكرا زياد دردآور نيست .
    معاشقه و تحريك زن و ترشح مايع لزج باعث مي شه كه دخول براحتي صورت بگيره ، لازم نيست با اولين نزديكي پرده پاره بشه ، اصلا به اين موضوع فكر نكنيد ، فقط به فكر لذت بردن باشيد ، باور كنيد اگر با لذت همراه باشه اصلا درد زيادي حس نخواهيد كرد و به قول دوستمون درد و سوزشش هم شيرينه ، بعد از چند بار نزديكي كاملا لذت خواهيد برد .

9. با عرض سلام<xml><o></o>
    من میخواستم به شما دوست عزیز بگم که مشکل شما اینکه به خودتون تلقین میکنید این موضوع انکار نمیکنم که با درد همراه نیست ولی نباید دائم با خودتون بگید که درد داره به نظر من ریلکس باش اصلا قبل  رابطه به این فکر نکن که وای الان باید چه دردی را تحمل کنی و موضوع دیگه اینکه بدنتو سفت نگه ندار باید خیلی ارام باشی اینجوری همه چی خیلی زود حل میشه <o></o>

10. سلام دوست عزیز،
    می دونم چه حسی داری. چون منم مثل تو بودم.
    ولی حالا که به یاد حس و حالم و استرسی که داشتم می افتم، می بینم که خیلی قضیه رو بزرگش کرده بودم.
    و اصلا اونطور که فکر می کردم، کار دردناک و پروحشتی نبود.
    می دونی یه سری چیزها هست که آدم رو می ترسونه.
    مثلا همین چیزهایی که از دیگران راجع به درد و خونریزی خیلی زیاد اولین رابطه می شنویم و ...
    من درد خیلی کمی داشتم. می دونی چرا؟
    چون این کار رو مرحله به مرحله انجام دادیم. یعنی اصلا اینطور نبود که توی یه شب تمومش کنیم.
    حدود یک ماه طول کشید. و هر دفعه شوهرم آلتشو به اندازه کمی داخل می کرد و ضربه های خیلی خفیفی به واژنم می زد.
    و هر دفعه کمی بیشتر از دفعه قبل...
    و هر وقت دردی احساس می کردم. کار رو متوقف می کردیم.
    شما هم می تونی اینطوری شروع کنی.
    برات ارزوی موفقیت و خوشبختی می کنم.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  11. سلام
    دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

1- درد به علت پارگی پرده بکارت .

این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است . این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال د رزمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد بود .

2- درد به علت دخول

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

2- استفاده از ژل لوبریکانت

3- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.

4- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد

5- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

منبع :http://zanashuei.blogfa.com

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. سلام
    من فکر کنم شما برای اینکه نترسید یه مدت با همسرتون رابطه عاشقانه غیر نزدیکی داشته باشید یعنی همسرتون با قصد عدم نزدیکی با شما عشقبازی کنه تا مدتی بگذره شما مایل به ادامه تا نزدیکی کامل بشید

13. sarajoonjooni نوشته است:

1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

منبع :http://zanashuei.blogfa.com

سلام
    من تو این زمینه اطلاعاتم کمه
    ایا امکان داره زنان بدون دخول و فقط با معاشقه  به ارگاسم برسن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی

14. مهتاب جون سلام
    اولا ازدواجتون را تبريك ميگم
    دوما كي گفته درد داره خيلي جزئي و كم هست دردش كه بسيار بسيار لذت بخشه در ضمن ميتوني از اسپري يا ژل هاي بي حس كننده استفاده كني كه اصلا ومتوجه نشي درد رو .  منم اولش ميترسيدم اما حالا نميترسم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید