شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونريزي بعد از عمل جنسي

1. aaraz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من 3 روز پيش با نامزدم يه رابطة خفيفي داشتيم به طوري كه فقط سر آلتم با آلته نامزدم تماس پيدا مي كرد و دخول كامل انجام نميشد. البته از كاندم هم استفاده كرديم و هر دومون به ارگاسم رسيديم.(دورة پريود نامزدم تمام شده بود در روز 8ام بوديم) بعد از اينكار دو بار طي ديروز و امروز نامزدم خونريزي كمي داشته كه خون كدر و تيره بود. مي خواستم ببينم دليل اين موضوع چي مي تونه باشه؟ ضمنا امروز به خاطر نگراني كه داشتيم 2 تا قرص HD خوردند و 12 ساعت بعد هم ميخوان 2 تا ديگه بخورند.(دقيقا 75 ساعت بعد از عمل جنسي) آيا اينكار احتمال بارداري رو صفر مي كنه يا نه؟ لطفا بيشتر توضيح دهيد. ممنون

2. علت خونریزی به احتمال خیلی زیاد آسیب دیدگی و احتمالا پارگی پرده ی بکارت ایشون بوده ....

به بارداری چه ارتباطی داره !؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. جای نگرانی خاصی نداره و اصلا به هیچ عنوان امکان بارداری نیست
    خونریزی ایشون هم دلایل زیادی میتونه داشته باشه و ربطی به بارداری نداره نگران نباشید
    اگر دخول کردید میشه گفت که خون بکارت بوده اگه که نه هیچ نگران نباشید
    برای بار N ام توصیه میشه برای هر نگرانی یا بعد هر رابطه قرص مصرف نشه خواهشا کاربرای عزیز یه کم به فکر سلامتی خود باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. aaraz نوشته است: با سلام
    من 3 روز پيش با نامزدم يه رابطة خفيفي داشتيم به طوري كه فقط سر آلتم با آلته نامزدم تماس پيدا مي كرد و دخول كامل انجام نميشد. البته از كاندم هم استفاده كرديم و هر دومون به ارگاسم رسيديم.(دورة پريود نامزدم تمام شده بود در روز 8ام بوديم) بعد از اينكار دو بار طي ديروز و امروز نامزدم خونريزي كمي داشته كه خون كدر و تيره بود. مي خواستم ببينم دليل اين موضوع چي مي تونه باشه؟ ضمنا امروز به خاطر نگراني كه داشتيم 2 تا قرص HD خوردند و 12 ساعت بعد هم ميخوان 2 تا ديگه بخورند.(دقيقا 75 ساعت بعد از عمل جنسي) آيا اينكار احتمال بارداري رو صفر مي كنه يا نه؟ لطفا بيشتر توضيح دهيد. ممنون

دوست عزیز این خونریزی میتونه به علت زخم در دهانه ی وازن باشه یا اسیب بکارت که مهم نیست فقط باید فرصت بدید که اگر زخم هست ترمیم بشه
    اما بارداری که محاله وقتی کاندوم بوده نگران نباشید اما با سپاس از اقای کلونی راست میگن خدایش قبل رابطه همه چیز رو رعایت کنید تا هم دلشوره نباشه هم خانم بیچاره نخواد استرس و دردسر قرص رو به تنهایی به دوش بکشه
    شما هم رعایت کردید افرین دارید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. aaraz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بينهايت سپاسگزارم از پاسخهايتان. دخول کامل كه صورت نگرفته و فقط سر آلت بوده(به 2 سانتیمتر هم نمی رسید) ولي خوب اگه پرده پاره مي شد چرا خون بعد از 3 روز اومده؟ ممکنه پرده پاره بشه بعد از 3 روز خونریزی داشته باشه؟   آيا ميشه گفت خونريزي حتما مربوط به پرده هستش يا عامل ديگري هم ممكنه باعث خونريزي شده باشه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

6. با سلام
    دوست عزیز ،به احتمال بسیار زیاد پرده ایشون آسیب دیده واز طرفی  قطعاً بارداری نیز منتفی است!! پیشنهاد میکنم ایشان  برای اطمینان خاطر و رفع نگرانی به یک متخصص زنان مراجعه نمایند.
    ولی چیزی که مشخص است اینست که نباید بطور سر خود دارو مصرف گردد و بطور اخص داروهای هورمونی که در آینده دارای تبعاتی همچون عدم بالانس هورمونی در ایشان خواهد بود.
    موفق باشید.

7. aaraz نوشته است:
    بينهايت سپاسگزارم از پاسخهايتان. دخول کامل كه صورت نگرفته و فقط سر آلت بوده(به 2 سانتیمتر هم نمی رسید) ولي خوب اگه پرده پاره مي شد چرا خون بعد از 3 روز اومده؟ ممکنه پرده پاره بشه بعد از 3 روز خونریزی داشته باشه؟   آيا ميشه گفت خونريزي حتما مربوط به پرده هستش يا عامل ديگري هم ممكنه باعث خونريزي شده باشه؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید.

با سلام
    احتمال اسیب بکارت هست و اگر بکارت ازاله شده بود همان موقع خونریزی داشت اما احتمال اسیب هست که اگر موضوع مهم هست میتونید به متخصص زنان مراجعه کنید
    اما با توجه به توضیحات شما دو حالت هست یا اسیب بکارت یا زخمی در ناحیه تناسلی

8. aaraz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشكر از آقاي دكتر صادقي و كاربران محترم<xml><o></o>

يه سوال ديگه داشتم اينكه مگه ممكنه پردة بكارت آسيب ببينه و بعد از 2 ، 3 روز خون بياد؟ با توجه به اينكه ما هنوز نامزديم و احتمال عقدمون 100% قطعي نيست خواهش ميكنم كه منو از اين نگراني دربيارين. آخه اگه بكارت آسيب ببينه من عذاب وجدان دارم و ممكنه از ميزان حق انتخاب و آشنايي كاملم كاسته بشه. هر چند كه ميدونم كار اشتباهي انجام داده ام.(لازم به توضيح است كه دخول كامل صورت نگرفته و فقط سر آلتم به آلت نامزدم تماس داشت. بعد از عمل هيچگونه خوني ديده نشد و فقط خيلي جزيي درد داشتند تا اينكه بعد از 2 روز(حدود 55 ساعت) به گفتة ايشون 2،3 قطره خون مشاهده شده به رنگ تيره و كدر و بعد دومرتبه 2،3 قطرة ديگه بعد از 10 ساعت، بعد از اون چند ساعت بعدش چند قطره خون به رنگ روشن و روز بعد در حد لكة خيلي جزيي و تموم شده. عمل روز 8ام پريود بوده و چند ساعت قبل از عمل به گفتة نامزدم چند قطره خون پريودي مشاهده كرده اند.) خواهش ميكنم مرا راهنمايي كنيد. آيا اين آثار مربوط به آسيب پردة بكارت ميشه يا ممكنه ترشحات ديگه اي بوده باشه؟ قبلا از راهنماييهايتان سپاسگزارم. اي كاش ميشد نظر آقاي دكتر صادقي را هم داشته باشم. ممنون<o></o>

9. با سلام
    دوست من،  بله این امر ممکن است اتفاق بی افتد! و از طرفی هم امکان دارد این قطرات خون مربوط به تتمه خونریزی ماهانه ایشون هم باشد!! و از طرفی دیگر با توجه با اینکه موقعیت و وضعیت پرده بکارت در بانوان متفاوت نیز میباشد!!در نتیجه  به این طرق نمیتوان پیش داوری نمود لذا بهترین امر مراجعه ایشان به متخصص زنان و معاینه توسط متخصص مربوطه میباشد ،به هر حال معقولترین عمل، برای اطمینان خاطر بیشتر ،مراجعه در اولین فرصت به متخصص فوق الاشاره  نمایند.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  10. سلام
    اگر بعد از پاره شدن پرده بکارت و در هر بار موقع دخول خونریزی جزیی باشه.نشانه وجود مشکلیه؟

11. saghijoon نوشته است: سلام
    اگر بعد از پاره شدن پرده بکارت و در هر بار موقع دخول خونریزی جزیی باشه.نشانه وجود مشکلیه؟

این مورد کمی طبیعی میباشد و ممکن هست بکارت هنوز بطور کامل از بین نرفته و خونریزی موجب میشود و یا هنوز بر اثر مالش آلت باعث از بین رفتن لایه های پوستی میشه و این اتفاق میوفته
    اما اگر این مورد مداوم باشه و بعد مدتی رفع نشه احتمال عفونت و یا زخم دستگاه تناسلی هست و یا امکان داره همسرتون دارای عفونت باشه که باز هم مشکلی نیست و با مراجعه به پزشک رفع خواهد شد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. علاوه بر توضیحات دوست خوبم
    این امر ممکنه به علت کافی نبودن ترشحات واژینال در هنگام نزدیکی ( که در اکثر خانمها با شروع دوره جدید به علت استرس، شرم و... وجود داره)هم پیش بیاد که به خاطر ایجاد سائیدگی دیواره واژنه
    که در این صورت استفاده از ژلهای موجود مشکل رو حل میکنه

13. آقای aarez فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه
    من هم همین مشکل رو داشتم تازه برای من از لکه بیشتر بود اونم تیره ،همون فردای دیدن لکه به دکتر مراجعه کردم هیچ اتفاقی برای پرده بکارتم نیافتاده بود فکر میکنم به خاطر استرس زیاد بود که این اتفاق افتاد ، البته ممکنه برای نامزد شما فرق داشته باشه ، ولی یه خواهش این که تا خیالتون از بابت انتخابتون راحت نشده و مطمئن نشدید بهتر است از نزدیکی بپرهیزید ، چون اگر خدایی نکرده انتخابتان درست نباشد و پشیمان شوید برای اون دختر خیلی عواقب بدی به وجود میاد و دید ایشون تبدیل به دید منفی میشه، و ممکنه دیگه به شخص دیگری اعتماد نکنه.

14. aaraz نوشته است: با سلام

با سلام.از نظر من مشکل خاصی نیست.همینطور هم که دوستان فرمودند میتونه از پرده بکارت باشه و کاری به حاملگی نداره.اما در کل خودسرانه قرص مصرف نکنید.متشکرم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید