شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اخلاقم عوض شده، بد شده، کمک میخوام

1. درود بر دوستان عزیز

اخلاقم به شدت عوض شده، نسبت به 1 سال پیش، خیلی پس رفت داشته
    بگذارید 1 کم تعریف کنم

پسری هستم 20 ساله، متولد و ساکن شیراز

با ورود به دانشگاه، دنیای بچه بازی رو وداع گفته و تیدیل به 1 فردِ کاملا" متشخص شدم !!! ( الانم رو نبینید :دی )
    همه چیز خوب پیش میرفت، تموم شدن 1 رابطه با 1 جی اف، در آذر پارسال،استارت تغییر اخلاقم رو زد، از همه بدم میومد دیگه، پس 1 کم اخلاقه بد شد،دیدم فایده نداره ، چرا بیخودی خودم رو اذیت کنم ؟!
    بیخیال شدم، شدم همون آدم سابق
    چیزی نگذشت که در بهمن پارسال، جی افی جدید از دوستانمان در دانشگاه اختیار کردیم ، که الان هنوز هم با همیم
    این از لحاظ سابقه جی افی، پس مشکلی چندانی در این زمینه ندارم !!!

از طرف دیگه، آدم فوق العاده شوخی بودم، خیلی خیلی شوخ !!!
    همیشه لبخندم تا بناگوش باز میشد :دی
    خلاصه هر کی باهام بود، میخندید، شاد بود، ( دلقک بازی در نمیاوردم ها، شوخی میکردم )
    یواش یواش، پیروِ 1 سری حوادث بد در خانواده اخلاقم بد و بدتر شد، طوری که به همه می پرم الان !!!!!

از جی افِ بیچاره که هیچ تقصیری نداره بگیر تا پدر و مادر و کلا" خانواده
    الانم رو که با 1 سال پیش مقایسه میکنم، خیلی پس رفت داشتم، همین روند پیش بره، همه چیز 1 کی پس از دیگری از بین میره

چند روز پیش تا مرز خودکشی رفتم و تصمیم قطعی برای انجامش داشتم !!!!!!!!!!
    اما 2 تا از دوستام نگذاشتند، در واقع اشک های 1 کیشون، بدجوری منصرفم کرد !!!
    و 1 چیز دیگه :
    الان به کوچکترین چیزها فکر میکنم، قبلا" هیچ چیز برام مهم نبود، شایدالکی خوش بودم، اما در هر صورت مهم نبودن چیزها، مغزم رو باز نگه میداشت

اینم از توضیحات بنده برای آقایون و خانوم های روان شناس

حالا کمک !!!!!!!!!!!

پیشاپیش ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام

شما اگر به یک مشاور مراجعه کنید حضوری بهتر میتواند کمکتان کند

این لینک را مطالعه کنید http://www.roham.ws/web/ftopict-10066.html

بیشتر به خودت اهمیت بده برای خودت سرگرمی فراهم کن خودت را مشغول کار مهمی کن تا در آنجا

به تو اهمیت داده شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام عزیز برادر
    من یک آدم مزخرفی بودم که نگو.خداوند نجاتم داد.قصه نمی گم.حقیقته.تنها راهش به نظر من خدا رو بشناسی دین رو بشناسی با مطالعه وبا تفکر صحیح.اولش سخته بعد به جایی میرسی که اگر همه چیزو ازت بگیرن خود کشی نمی کنی.خدا میشه معشوقه واقعی.بهت بم اولش سخته.باید لذت گناه رو ترک کنیوتو که خوبی من که وضعیتم خیلی بد بود.زشته که بگم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید