شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. m_s_m نوشته است:
    hamed-infinit نوشته است:
    m_s_m نوشته است: من در روز 9 پریود نزدیکی داشتم.بعد 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تای دیگه خوردم.الان 5روز از نزدیکیم میگذره لکه بینی دارم!چرا؟ لکه قرمز هم هست نه قهوه ای!کمرم هم گاهی تیر میکشه مثل قبل پریود! میخوام بدونم آیا با اینکه روش اورژانسی رو درست انجام دادم بازهم احتمال شک هست؟اونم روز نهم؟

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

در پاسخ به سوال شما باید گفت که استفاده از روش اورژانسی از بارداری جلوگیری کرده و همراه با خونریزی (شدید یا ضعیف)

میباشد. رنگ لکه های خون نیز همواره یکسان نیست، و رنگ آن متغیر است. در آخر اینکه شما باردار نستید و در آن شک نکنید.

موفق و پیروز باشید.

ببخشید ولی من دارم سکته میکنم! برا اینکه امروز زنگ زدم به یه خانوم دکتری ایشون گفتن این روش اورژانسی اصلا" نمیشه روش اطمینان کرد!! دیشب فقط لکه بینی داشتم ولی امروز قشنگ مثل روز اول پریود که خونریزی کمی داریم اونطوری خونریزی دارم! کمرم هم خیلی درد میکنه دقیقق" مثل اینکه دوباره پریود شده باشم.آیا میشه واقعا" خیالم راحت باشه که باردار نیستم؟دیشب اصلا" نخوابیدم.تورو خدا یکی کمک کنه.

سلام
    دوست عزيز خيالتون راحت باشه و اصلا به خودتون نگراني راه نديد ، ببينيد بارداري زماني اتفاق مي افته كه تخمك گذاري انجام شده باشه و اگر پريود شما منظم باشه روزهاي پرخطر روزهاي 12تا 14 پريود و 3روز قبل و بعد از اين روزها هست ، شما گفتيد فرداي پاك شدنتون نزديكي داشتيد ، احتمال بارداري بسيار ضعيفه نزديك صفر .
    در ضمن با استفاده از روش اورژانسي كه درست هم استفاده شده ديگه بارداري منتفيه ، درسته كه در مورد هيچ چيز بطور قطعي نمي شه صحبت كرد و هميشه يه درصد شكستي وجود داره ، ولي با شروع لكه بيني و خونريزي كه با خوردن قرص هاي اورژانسي جلو افتاده ديگه جايي براي نگراني و استرس وجود نداره .
    موفق و پيروز باشيد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با تشکر از کلیه دوستانی که قبلا به سوال من پاسخ دادن،خواهش میکنم هر کس اطلاعاتی در مورد مشکل من داره پاسخ بده. لطفا هر کس که میتونه نظر بده متاسفانه دکتر صادقی تا حالا جواب نداده.من و نامزدم مدتیست روابط جنسی داریم . همسرم در تاریخ 30 مهرماه پریود شد و در تاریخ 5 آبان پریود او تمام شد .همسر من هنوز باکره است و در روابط ما هیچ گونه دخولی صورت نمی گیرد. من و همسرم در تاریخ 7 آبان همبستر شدیم اما متاسفانه کاندوم پاره شد و ما شک داریم که منی من بر روی آلت تناسلی همسرم ریخته باشد.البته همسرم بلافاصله با پارچه تمیز ، خود را پاک کرد و خود را شستشو داد،6 ساعت بعد 2 قرصHDخورد و 12 ساعت بعد نیز 2 قرص HDدیگر مصرف کرد.اما همسرم 15 آبان مجددا پریود شده،که حداقل 10 روز زودتر از موعد همیشگی بود و در تاریخ 20 آبان پریودش تموم شد. اما روز25 آبان بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و دوباره پریود شده سیکل عادت ماهیانه همسر من 22 تا 27 روز میباشد. چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.امکان حامله بودن چقدر است؟ ما از این میترسیم که حاملگی خارج از رحم باشه آیا امکانش هست؟

3. با سلام خدمت آقای دکتر رهام
    آقای دکتر رهام نامزدم 18 سالش هست و در مجموع قاعدگیه نامنظمی داره.
    در دو ماه گذشته قاعدگیش به این صورت بوده است.ایشون در تاریخ 88/7/21 قاعده شدند هر چند در این دوره ما از قرص ال دی  و در بعضی مواقع هم قرص اچ دی استفاده میکردیم.اما به به صورت نامنظم در واقع هر موقع رابطه بدون حفاظ داشتیم و ما اصلا روش اورژانسی رو انجام ندادیم.
    ایشون بعد از قاعده شدن برای ریزش موی سر خود به دکتر مراجعه کردند و دکتر هم برایش سیپروترون کامپاند و اسپیرونولاکتون و قطره ای که داروخانه ساخته بود و می بایست شبی 20 قطره به کف سر مالیده شود و شامپوی ضد ریزش موی سر فولیکا تجویز کردند.
    و قرص ها را هم همیشه در ساعت 7 صبح میخورده و فقط اسپیرونولاکتون رو در دونوبت 7 صبح و 7 شب میخورده.
    بعد از قاعدگیش یعنی در 88/7/21 چون نسخه رو دیرتر گرفتیم مجبور شدیم از 9 قاعدگیش شروع کنیم یعنی  88/7/29 و در این مدت هم چندین دفعه رابطه بدون حفاظ داشتیم اگه اشتباه نکنم 5 دفعه که هر دفعه 1 عدد اچ دی هم خورده میشد در ساعت های متناوب و ایشون در 88/8/19 بجای 1عدد سیپروترون کامپاند در زمانی که عرض کردم در ساعت 7 شب همان روز اشتباهی 1عدد دیگه هم خوردند و 1 شب هم که تاریخ اونو نمی دونم ا عدد اسیپرونولاکتون یادش رفت بخورد و بقیه قرص ها هم سیپروترون کامپاند و هم اسپیرونولاکتون به روال گذشته ادامه دادند و ایشون در تاریخ 88/8/26 قاعده شدند دقیقا روز 7 که روز آخر استراحت دوره سیپروتون کامپاند بود.
    و ما دوره بعدی رو این دفعه دقیقا از 5 قاعدگیش شروع کردیم یعنی 88/8/30 و به صورت منظم هم قرص ها رو ادامه دادند تا اینکه در تاریخ 88/9/11 که 12 عدد قرص خورده شده بود در همان ساعات قبلی که عرض کردم.ما یک رابطه بدون حفاظ داشتیم و مایع منی خارج از مهبل خالی شد.و ما در همان روز یعنی ساعت 8.5 صبح 1 عدد اچ دی خوردیم و بعد از گذشت 14 ساعت تصمیم به روش اورژانسی گرفتیم یعنی ساعت 10 شب همان روز 2 عدد اچ دی و ساعت 10 صبح روز بعد 2 عدد اچ دی دیگه وچون روش اورژانسی رو انجام دادیم از خوردن سیپروترون کامپاند که ساعت 7 صبح روز بعد یعنی قبل از خوردن 2 عدد اچ دی مانده روش اورژانسی خوداری کریم و اسپیرونولاکتون را هم نخوردیم و تصمیم داریم که از روز بعد یعنی بعد از گذشت 48 ساعت از آخرین قرص سیپروترون کامپاند و اسپیرونولاکتون اونا رو به روال گذشته ادامه دهیم. حال:
    1.احتمال بارداری هست؟
    2.آیا روش اورژانسی ما ضروری بوده است؟
    3..آیا روش اورژانسی ما درست بوده است؟
    4..آیا باید دوره این ماه رو کامل کنیم؟
    5..آیا خورن به این صورت مشکلی ایجاد خواهد کرد؟
    6.روش اورژانسی قرص سیپروترون رو لطف کنید بنویسید؟
    7.خوردن اچ دی با قرص های سیپروترون کامپاند و اسپیرونولاکتون تداخلی نخواهد داشت که مشکلی ایجاد کند ویا اثر دارو رو کم کند؟
    8.قاعدگیه ماه بعد عقب جلو خواهد زد؟ تقریبا چند روز؟
    9.و روش خوردن سیپروترون اگه از 5 قاعدگی شروع بشه بعد از خوردن 21 قرص و 7 روز استراحت.دوره بعدی از 5 قاعدگی ماه بعد شروع میشود و یا از روز هشستم؟طوری که من فهمیدم اگه از روز اول شروع بشه دوره بعدی هم از روز اول قاعدگیه خواهد بود " در مورد همه قرص های بارداری اینطوریست " درسته یا نه؟
    10.آقای دکتر رهام من نامزدم وزنش با خوردن ال دی و اچ دی و سیپروترون بالا میره بهتر است از مارک مارولون استفاده کنم یا قرص یاسمین؟یک مارک مرغوب که عوارضش خیلی کم باشه بگید؟
    11.آیا سن کم مثلا سن نامزدم که 18 سالش هست مشکلی با این قرص ها و مارک های دیگه ایجاد نخواهد شد؟

12.با تکمیل دوره ی این ماه روش اورژانسی مشکلی نخواهد داشت؟
    تو رو خدا جواب تمام قسمت ها رو دقیقا بدین ممنون از سایت و بزرگواریتون.
    ممنون.

4. deathpoint2 نوشته است: با تشکر از کلیه دوستانی که قبلا به سوال من پاسخ دادن،خواهش میکنم هر کس اطلاعاتی در مورد مشکل من داره پاسخ بده. لطفا هر کس که میتونه نظر بده متاسفانه دکتر صادقی تا حالا جواب نداده.من و نامزدم مدتیست روابط جنسی داریم . همسرم در تاریخ 30 مهرماه پریود شد و در تاریخ 5 آبان پریود او تمام شد .همسر من هنوز باکره است و در روابط ما هیچ گونه دخولی صورت نمی گیرد. من و همسرم در تاریخ 7 آبان همبستر شدیم اما متاسفانه کاندوم پاره شد و ما شک داریم که منی من بر روی آلت تناسلی همسرم ریخته باشد.البته همسرم بلافاصله با پارچه تمیز ، خود را پاک کرد و خود را شستشو داد،6 ساعت بعد 2 قرصHDخورد و 12 ساعت بعد نیز 2 قرص HDدیگر مصرف کرد.اما همسرم 15 آبان مجددا پریود شده،که حداقل 10 روز زودتر از موعد همیشگی بود و در تاریخ 20 آبان پریودش تموم شد. اما روز25 آبان بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و دوباره پریود شده سیکل عادت ماهیانه همسر من 22 تا 27 روز میباشد. چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.امکان حامله بودن چقدر است؟ ما از این میترسیم که حاملگی خارج از رحم باشه آیا امکانش هست؟

دوست عزیز
    بدلیل استفاده از روش اورژانسی نظم سیکل عادت ماهیانه ایشون بهم ریخته
    جای نگرانی نیست از ماه اینده به حالت طبیعی خود باز می گردد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام و عرض پوزش
    مي خواستم بدانم هزينه بي اپ سي حدودا چقدر است با تشكر

6. با سلام.
    اگه در رابطه کاندوم استفاده بشه و دختر 2 بار به اورگاسم برسه  ولی پسر ارضا نشه و اسپرم هم از پسر خارج نشه احتمالی برای بارداری هست؟!!
    دهانی و بوسه هم انجام نشده، آیا  در این رابطه احتمال ایدز هست؟

7. mani2009 نوشته است: با سلام.
    اگه در رابطه کاندوم استفاده بشه و دختر 2 بار به اورگاسم برسه ولی پسر ارضا نشه و اسپرم هم از پسر خارج نشه احتمالی برای بارداری هست؟!!
    دهانی و بوسه هم انجام نشده، آیا در این رابطه احتمال ایدز هست؟

یه کم فکر میکردید به جواب میرسیدید
    میشه بگید با توجه به شرایط برای چی باید احتمال بارداری باشه؟؟؟!!!!
    به هیچ عنوان امکان بارداری نیست احتمال ایدر هم نیست
    احتمالا این سوال رو جز عجیب ترین یوالات سایت باید برگزید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام
    من با دوستم امروز 13 آذر رابطه داشتم ایشون پریودشون 6 آذر تمام شد  البته دوستم باکره هست و مایع منی هم به قسمت پایین بدنشون نریخت بالای نافشون بود ولی من یکم ترسیدم به خاطر اینکه قبلش 2 بار استمنا کرده بودم  ولی بعد استمنا حدودن 30 مین بعد استمنا رفتم دستشویی ادرار کردم و 2 ساعت بعدش رابطه داشتم در حین معاشقه آلتم سفت نبود یکی دوباری روی آلت ایشون کشیدم  پیش آب ازم نیمد یعنی من احساس نکردم اگرم اومنده باشه یک قطره اخه پیشاب زیاد ندارم  ولی حالا ترسیدم نکنه استمنا کردم  اسپرم های چسبیده سر آلتم بعد از خیش شدن با مایع واژن دوباره فعال بشن و همچنین دوستم دورش 21 روزس اغلب و دوره قبل یک هفته عقب افتاده بود  می خواستم ببین با شرایط فوق آیا بار دار میشن ؟

9. ayoot نوشته است: سلام
    من با دوستم امروز 13 آذر رابطه داشتم ایشون پریودشون 6 آذر تمام شد البته دوستم باکره هست و مایع منی هم به قسمت پایین بدنشون نریخت بالای نافشون بود ولی من یکم ترسیدم به خاطر اینکه قبلش 2 بار استمنا کرده بودم ولی بعد استمنا حدودن 30 مین بعد استمنا رفتم دستشویی ادرار کردم و 2 ساعت بعدش رابطه داشتم در حین معاشقه آلتم سفت نبود یکی دوباری روی آلت ایشون کشیدم پیش آب ازم نیمد یعنی من احساس نکردم اگرم اومنده باشه یک قطره اخه پیشاب زیاد ندارم ولی حالا ترسیدم نکنه استمنا کردم اسپرم های چسبیده سر آلتم بعد از خیش شدن با مایع واژن دوباره فعال بشن و همچنین دوستم دورش 21 روزس اغلب و دوره قبل یک هفته عقب افتاده بود می خواستم ببین با شرایط فوق آیا بار دار میشن ؟

با شرایطی که گفتید بارداری منتفی هست نگران نباشید

10. سلام و من و نامزدم 2 روز پیش نزدیکی داشتیم ولی منی از نامزدم داخل ریخته نشد و اونو اطراف واژن ریختو خاستم ببینم ممکنه داخل رفته باشه و من حامله شده باشم؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدید

11. با سلام.من باکره هستم و در روز آخر پریود البته نمی دونم دقیقا روز آخر بوده یا خیر چون من معمولا روز 6ام و 7ام پریودم ترشحات قهوه ای رنگ دارم که روز 6ام زیاد و پر رنگ و روز 7ام خیلی کم و قهوهای روشن.منظورم اینجا روزه 7ام هستش با نامزدم رابطه داشتم با این صورت که من زیر بودم و شورت و شلوار لی پام بود ایشون هم شلوار باد گیر.ایشون ارضا شد و من احساس کردم بالای شورتم کمی نم ناک شد.البته مطمئن نیستم جزءترشحات خودم بوده یا خیر.ماه بعد از این حریان پریود شدم.اما با توجه به این که میگن همیشه پریود شدن دلیل قطعی مبنی بر باردار بودن نیست و قدرت جذب واژن و تحرک اسپرم من خیلی تگران هستم.همش احساس مس کنم شکمم بزرگ شده یه چیزی تو شکمم تکون می خوره.وقتی به یه غذای بد مزه فکر می کنم حالت تهوع دارم.البته این رو بگم که منی ایشون دقیقا روی واژن من نریخته.خیلی استرس دارم کمکم کنید.ترجیحا افای سامی پاشخ بدن ممنون میشم.

12. سلام تینا جان
    اسپرم دم داره و اگه نزدیک وازن ریخته بشه میتونه وارد وازن بشه البته این بستگی به زمان تخمک گذاریتونم داره اگر 72 ساعت از رابطتون سپری نشده هنوز میتونین از روش اورزانسی استفاده کنین.

13. yalda68 نوشته است: با سلام.من باکره هستم و در روز آخر پریود البته نمی دونم دقیقا روز آخر بوده یا خیر چون من معمولا روز 6ام و 7ام پریودم ترشحات قهوه ای رنگ دارم که روز 6ام زیاد و پر رنگ و روز 7ام خیلی کم و قهوهای روشن.منظورم اینجا روزه 7ام هستش با نامزدم رابطه داشتم با این صورت که من زیر بودم و شورت و شلوار لی پام بود ایشون هم شلوار باد گیر.ایشون ارضا شد و من احساس کردم بالای شورتم کمی نم ناک شد.البته مطمئن نیستم جزءترشحات خودم بوده یا خیر.ماه بعد از این حریان پریود شدم.اما با توجه به این که میگن همیشه پریود شدن دلیل قطعی مبنی بر باردار بودن نیست و قدرت جذب واژن و تحرک اسپرم من خیلی تگران هستم.همش احساس مس کنم شکمم بزرگ شده یه چیزی تو شکمم تکون می خوره.وقتی به یه غذای بد مزه فکر می کنم حالت تهوع دارم.البته این رو بگم که منی ایشون دقیقا روی واژن من نریخته.خیلی استرس دارم کمکم کنید.ترجیحا افای سامی پاشخ بدن ممنون میشم.

شما كه شلوار لي پوشيده بودي و اونم شلوار بادگير،پريود هم كه شدي پس ديگه نگراني نداره، اون حالات تهوع هم مال همين استرساست كه به خودت ميدي.
    سامي جونم چند ماهه نيستش، فكر كنم كم كم بايد بياد.جاش خاليه، هرجا هست خدا نگهدارش.

14. Clooney نوشته است:
    negar_s22 نوشته است: سلام
    من و نامزدم روز 10 پریود نزدیکی داشتیم ، تاریخ پریود 26 آبان و تاریخ نزدیکی 6 آذر ، عمل دخولی انجام نگرفت و مایع منی روی کمر ریخته شد نامزدم می گه من سعی کردم تمامش رو با دستمال پاک کنم ولی اضطراب دارم که قطره ای چکیده باشه ولی من از هیچ قرصی هم استفاده نکردم به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟

امکان بارداری نیست نگران نباشید
    این نکته هم بگم نگرانی و استرس در دوره پریودتون تاثیر منفی میذاره و باعث تعویق آن میشه
    اصلا نگران نباشید مشکلی بابت بارداری ندارید و اتفاق نمیوفتد

ممنون از پاسختون ولی من 6 روز بعد از نزدیکی لکه بینی داشتم که خیلی کم بود و گاها قطع می شد و دوباره من لک رو می دیدم این قضیه هم من رو نگران کرد می تونید کمکو کنید

15. negar_s22 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    negar_s22 نوشته است: سلام
    من و نامزدم روز 10 پریود نزدیکی داشتیم ، تاریخ پریود 26 آبان و تاریخ نزدیکی 6 آذر ، عمل دخولی انجام نگرفت و مایع منی روی کمر ریخته شد نامزدم می گه من سعی کردم تمامش رو با دستمال پاک کنم ولی اضطراب دارم که قطره ای چکیده باشه ولی من از هیچ قرصی هم استفاده نکردم به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟

امکان بارداری نیست نگران نباشید
    این نکته هم بگم نگرانی و استرس در دوره پریودتون تاثیر منفی میذاره و باعث تعویق آن میشه
    اصلا نگران نباشید مشکلی بابت بارداری ندارید و اتفاق نمیوفتد

ممنون از پاسختون ولی من 6 روز بعد از نزدیکی لکه بینی داشتم که خیلی کم بود و گاها قطع می شد و دوباره من لک رو می دیدم این قضیه هم من رو نگران کرد می تونید کمکو کنید

جای نگرانی نیست به دلیل استرسی که دارید این چنین میشود وگرنه امکان بارداری منتفی هستش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 49
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید