شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام
    دوست عزيز اين بستگي به سيكل ماهانه نامزدتون داره ، كه در چه روزي از سيكل ماهانه قرار دارن ، بارداري فقط زماني رخ مي ده كه تخمك گذاري انجام شده باشه و تخمك وجود داشته باشه .
    انزال چندباره شما باعث مي شه در انزالهاي بعدي اسپرم در لوله هاي انتقال باقي بمونه و احتمال تعداد اسپرم در پيشاب رو بالا ببره.
    نمي خوام نگرانتون كنم ، چون اطلاعاتي كه دادين كافي نيست  اما با توجه به اينكه از رابطتتون 72 ساعت مي گذره ، روش اورژانسي هم كارساز نيست .
    براي آزمايش خون احتياج به هيچي نيست نه سند ازدواج و نه نسخه پزشك ، 5روز بعد از نزديكي هم جواب آزمايش مورد اطمينانه .

2. سلام.کاربر جدید هستم,اولا خیلی ممنونم من با نامزدم نزدیکی داشتیم که باعث شد پرده بکارت خانومم پاره بشه،و مقداری اسپرم به داخل اندام تناسلی خانومم بریزه؛این اتفاق ساعت 2ظهر بود و فردا صبح خانومم 2تا قرص اچ دی مصرف کرد و بعد از مراجعه به دکتر ساعت6عصر 1 قرص لونژیل و 12 ساعت بعد یک قرص دیگه مصرف کرد آیا برای جلوگیری از حاملگی مصرف قرص اچ دی نیاز است؟

3. soleil105 نوشته است: سلام.کاربر جدید هستم,اولا خیلی ممنونم من با نامزدم نزدیکی داشتیم که باعث شد پرده بکارت خانومم پاره بشه،و مقداری اسپرم به داخل اندام تناسلی خانومم بریزه؛این اتفاق ساعت 2ظهر بود و فردا صبح خانومم 2تا قرص اچ دی مصرف کرد و بعد از مراجعه به دکتر ساعت6عصر 1 قرص لونژیل و 12 ساعت بعد یک قرص دیگه مصرف کرد آیا برای جلوگیری از حاملگی مصرف قرص اچ دی نیاز است؟

خير احتياجي نيست اين قرص هم جهت جلوگيري اورژانسي استفاده ميشه

4. yasi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من 5ماه برای بارداری اقدام کردم این ماه از تست تخمک گذاری استفاده کردم و24 ساعت بعد اقدام کردیم حالا 3روز میگذره و من درد در تخمدانم دارم و سینه هام هم درد داره وسفت شده مگه از روز تخمکگذاری نگذشتم پس چرا اینطورم یعنی ار چیه؟
    ممنون میشم جواب بدین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. yasi59 نوشته است: با سلام
    من 5ماه برای بارداری اقدام کردم این ماه از تست تخمک گذاری استفاده کردم و24 ساعت بعد اقدام کردیم حالا 3روز میگذره و من درد در تخمدانم دارم و سینه هام هم درد داره وسفت شده مگه از روز تخمکگذاری نگذشتم پس چرا اینطورم یعنی ار چیه؟
    ممنون میشم جواب بدین

با سلام بر شما کاربر گرامی

احتمالا شما در مورد این مشکل بهتر است سریعا به پزشک متخصص مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. و این را نیز در نظر

داشته باشید که بدون معاینه پزشک متخصص نمی توان جواب قاطعی به این مساله داد.

موفق و پیروز باشید.

6. با سلام خدمت آقاي دكتر
    من با نامزدم رابطه داشتم ولي دخولي انجام نشد و بصورت لاپايي بود . در اين رابطه مايع مني از بدن من خارج شد و روي واژن همسرم ريخت ولي با دستمال پاك كرديم لازم به ذكر است نامزد من باكره هست و هنوز دختر است.الان از پريود قبليش تقريبا 34 روز مي گذره و از 5 - 6 روز پيش همه علايم پريود را داره مثلا كمر درد ، دل درد ، سفت شدن سينه، سست شدن پا ، جوش زدن ولي هنوز لكه اي ديده نشده. معمولا با ديدن اين علايم بايد پريود مي شد ولي نشده. آيا ممكنه كه باردار باشه؟اگر بله چكار بايد بكنيم كه سقطش كنيم؟

7. نگران نباشيد پريود نشدنش به خاطر استرس و اضطرابيه كه بهش وارد شده.

8. سلام
    من 25 سالمه و 8 ساله که ازدواج کردم سه بار هم سقط داشتم یعنی خودمون این رو خواستیم توسط آمپول سقط شد. و امسال مرداد ماه این بار خودمون خواستیم حامله بشم منتهی من مشکل پرولاکتین داشتم.که دارو مصرف می کردم حامله شدم نام داروم داستینکس بود.جنین 8 هفته و 4 روزه بود که اولین سونو گرافی که شدم ساک حاملگی وجود داشت ولی خبری از خود جنین نبود.مجبور به سقط دوباره شدم توسط دکتر ،الان نزدیک 1 ماه است که خونریزی و لکه بینی دارم.نگران این موضوع هستم و سوال دیگه ام این که این اتفاق در حاملگی بعدیم هم ممکن اتفاق بیفته با نه؟و  چه مدت برای حاملگی بعدیم صبر کنم؟و مشکل پرولاکتینم حل می شه با این حاملگی که داشتم؟واین پوچی ساک حاملگی ربطی به مشکل پرولاکتین من داره یا نه؟و قبل از این حاملگی موقع نزدیکی هیچ حس نسبت به مقاربت نداشتم یعنی میل جنسیم،و الان هم همین طورم این دلیلش چیه چی کار کنم؟تشکر می کنم اگه راههنماییم کنید.

9. سلام/ببخشید من تو روز دوم پریودیم ، نزدیکی داشتم و برای اولین بار منی داخل ریخته شده ...می خواستم ببینم امکان حاملگی وجود داره؟

10. من در روز 9 پریود نزدیکی داشتم.بعد 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تای دیگه خوردم.الان 5روز از نزدیکیم میگذره لکه بینی دارم!چرا؟ لکه قرمز هم هست نه قهوه ای!کمرم هم گاهی تیر میکشه مثل قبل پریود! میخوام بدونم آیا با اینکه روش اورژانسی رو درست انجام دادم بازهم احتمال شک هست؟اونم روز نهم؟

11. m_s_m نوشته است: من در روز 9 پریود نزدیکی داشتم.بعد 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تای دیگه خوردم.الان 5روز از نزدیکیم میگذره لکه بینی دارم!چرا؟ لکه قرمز هم هست نه قهوه ای!کمرم هم گاهی تیر میکشه مثل قبل پریود! میخوام بدونم آیا با اینکه روش اورژانسی رو درست انجام دادم بازهم احتمال شک هست؟اونم روز نهم؟

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

در پاسخ به سوال شما باید گفت که استفاده از روش اورژانسی از بارداری جلوگیری کرده و همراه با خونریزی (شدید یا ضعیف)

میباشد. رنگ لکه های خون نیز همواره یکسان نیست، و رنگ آن متغیر است. در آخر اینکه شما باردار نستید و در آن شک نکنید.

موفق و پیروز باشید.

12. سلام.من و دست دخترم حدود يك ماه پيش با هم رابطه داشتيم.بدون كاندوم.ولي من بيرون ارضا شدم.الان 14 روزه كه پريودش عقب افتاده.احتمال بارداري هست؟اگه هست از چه آمپول يا قرصي بايد استفاده بشه؟؟لطفا نام ببريد و بگيد كه در داروخانه ها هست و چقدر مطئنه؟؟مرسي

13. نمی دونم دلیل مناسبی هست که مزاحم وقتتون شده ام یا نه

راستش اونقدر در سایت گشت زدم و همه مطالب رو خوندم که سرگیجه و اضطراب گرفتم !
    به کمک شما نیاز دارم و چون پست هایی که سوال من در آن بود قفل شده مزاحم شما شدم

من یک ماه هست که عقد کرده ام و  هشت ماه به عروسی من مانده
    همسرم در شهر دیگریست و 2 هفته در میان به شهر من می آید و من حدودا ده روز قبل پرده خودم رو از دست دادم و از همون موقع دیگه نزدیکی نداشتم

سوال من این است که با توجه به مواردی که گفتم و وقفه میان نزدیکی ها من از کی قرص خوردن را شروع کنم ؟ از دو روز قبل از آمدن همسرم خوبه ؟
    راستش اولین تماس های ماست و من رویم نمیشه بگم از کاندوم استفاده کنه ... و دیگه اینکه چون اولشه تکرر در نزدیکی وحشتناکه !!! و من اصلا ارضا نمیشم و ... در خالیکه دوران نامزدی با تحریک کلیتو..... کاملا اما حالا نه !
    و اصلا احساس خاصی موقع نزدیکی ندارم ! عشق 4 ساله ام سرد شد یهو !
    لطفا کمکم کنین  ... خیلی دستپاچه و گیج شده ام .......................................

منتظر جوابتونم

14. nox7 نوشته است: نمی دونم دلیل مناسبی هست که مزاحم وقتتون شده ام یا نه

راستش اونقدر در سایت گشت زدم و همه مطالب رو خوندم که سرگیجه و اضطراب گرفتم !
    به کمک شما نیاز دارم و چون پست هایی که سوال من در آن بود قفل شده مزاحم شما شدم

من یک ماه هست که عقد کرده ام و  هشت ماه به عروسی من مانده
    همسرم در شهر دیگریست و 2 هفته در میان به شهر من می آید و من حدودا ده روز قبل پرده خودم رو از دست دادم و از همون موقع دیگه نزدیکی نداشتم

سوال من این است که با توجه به مواردی که گفتم و وقفه میان نزدیکی ها من از کی قرص خوردن را شروع کنم ؟ از دو روز قبل از آمدن همسرم خوبه ؟
    راستش اولین تماس های ماست و من رویم نمیشه بگم از کاندوم استفاده کنه ... و دیگه اینکه چون اولشه تکرر در نزدیکی وحشتناکه !!! و من اصلا ارضا نمیشم و ... در خالیکه دوران نامزدی با تحریک کلیتو..... کاملا اما حالا نه !
    و اصلا احساس خاصی موقع نزدیکی ندارم ! عشق 4 ساله ام سرد شد یهو !
    لطفا کمکم کنین  ... خیلی دستپاچه و گیج شده ام .......................................

منتظر جوابتونم

سلام
    دوست عزيز مصرف قرص هاي ضدبارداري دوره اي هست و اينطور نيست كه مثلا دو روز قبل از نزديكي و اومدن همسرتون استفاده كنيد ، انتخاب روش پيشگيري بهتره با مشاوره باشه .
    بعلاوه وقتي كسي براي اولين بار مي خواد از قرص هاي ضدبارداري براي جلوگيري استفاده كنه حتما بايد از يك روش پيشگيري ديگه در كنارش تا 3 ماه استفاده كنه پس حتما به همسرتون بگيد از كاندوم استفاده كنند .
    خجالت نداره عزيزم ، شما كه 4ساله همديگرو مي شناسيد پس رودرواسي نداره . اوايل نزديكي يه مقدار درد و سوزش هست كه باعث عدم لذت و ارضاء شدن مي شه كه بعد از يك مدت كوتاه خوب مي شه . نگران نباشيد ارضاء هم خواهيد شد .
    با مطالعه بيشتر اطلاعاتتون رو بالا ببريد و با نشون دادن اين موضوع كه از رابطه لذت مي بريد (سعي كنيد با تمركز و پيش نوازي هاي لازم واقعا اين اتفاق بيفته) باعث دلگرمي همسرتون هم بشيد .

15. سلام .
    مي خواستم بدونم شستشوي داخل واژن با فشار آب زياد آيا ضرري داره ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 49
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید