شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. حالت تهوع ..خستگي بيش از اندازه اشتهاي خوب زير دلم انگار يه چيزي شبيه غورباغه در طي شب موقعي كه ساكن هستم احساس ميكنم

انقباض زير شكم ...تكرر ادرار

آيا من 100% بايدسرخجه رو بزنم ؟؟؟يا نه ؟

2. sarajoonjooni نوشته است:
    solin نوشته است: سلام به همه
    من میدونم این سوال ام رو پرسیدم و دوستان لطف کردید و جواب دادید و من هزاران بار سپاسگذارم
    من مشکلی داره برام بوجود میاد و لازم هست که مطمئن بشم
    نامزدم و بنده روز دومی که ایشون پاک شدن اقدام به رابطه کردیم ( ایشون باکره هستند ) بنده مقداری از منی خود رو بر روی واژن ریختم ... ایشون نیم ساعت بعد از رابطه یک عدد قرص لونژیل و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردند ... در 72 ساعت اولیه به دکتر مراجعه کردند و براشون 2 تا آمپول تجویز کردند که همزمان زدند ! دقیقا یک هفته بعد آزمایش خون دادند و جواب منفی شد ( عدد 1.01 ) و همان شب پریود شدید به مدت یک هفته شدند ... ایشون 21 روز بعد دوباره پریود شدند ... نگرانی من از دلدرد های شدید ایشون هست ... که دکتر سونو کردند و گفتند که مشکل روده هست ( نمیدونم رحم هم چک شده یا نه ؟؟؟؟؟ )
    من جایی شنیدم که میشه کسی هم حامله باشه هم پریود بشه ! میخواستم بدونم چند درصد میشه ؟
    و اینکه چقدر در بدترین شرایط ممکن میشه که ایشون حامله باشند ؟؟
    من به شدت و خیلی زیاد مضطرب ام
    اگر چند نفر جواب بدن ممنون میشم !
    یک دنیا سپاس

سلام
    دوست عزيز ايشون باردار نيستند به دو دليل :
    1- جواب آزمايش خون بعد از يك هفته منفي بوده
    2-ايشون پريود شدند اونم 2بار
    اون2تا آمپول كه همزمان استفاده كردند ، آمپول پروژسترون بوده ؟ اگه اين آمپول بوده كه دل دردهاي ايشون مال همون آمپولاست ، نگران نباشيد .

بله ... یکیش همین آمپول بود

3. ايا براي تعداد دفعات نزديكي نورم خاصي وجوددارد:لطفا ان را بازگو كنيدونيز

اگر فردي بخواهد هر روز با همسرش نزديكي كند مشكلي از نظر طبي وجود دارد ...

خطري اون و تهديد ميكنه يا خير؟

4. يه سوال ديگه هم داشتم ببخشيد كه ميگم آيا بيرون ريختن مني از واژن به مقدار زياد طبيعيه ، خيلي ترس برم داشته كه مشكل دارم و همين باعث نازاييم بشه ، ميترسم هيچ اسپرمي به تخمكها نرسه لطفا كمك كنيد

5. shimijoon نوشته است: يه سوال ديگه هم داشتم ببخشيد كه ميگم آيا بيرون ريختن مني از واژن به مقدار زياد طبيعيه ، خيلي ترس برم داشته كه مشكل دارم و همين باعث نازاييم بشه ، ميترسم هيچ اسپرمي به تخمكها نرسه لطفا كمك كنيد

سوال اولتون:
    بستگی به توان بدنی طرفین داره....
    اگه یه مرد بدون نزدیکی در فاصله ای مثلا 5 روزه در خواب محتلم بشه من فکر میکنم 5 روز فاصله خوبی برای انزال باشه...
    در غیر اینصورت در نبود تغدیه مقوی ممکنه برای مرد ایجاد ضعف بدنی کنه.

در مورد سوال دومتون هم بهتره بعد از انزال برای اینکه از خروج منی جلوگیری بشه سطح باسن بالاتر قرار بگیره..طوری که مثلا پاها و لگن رو به بالا باشه. توسط قرار دادن چیزی مثل بالش زیر باسن .اینطور میتونید مطمئن تر باشید که اسپرم به تخمک میرسه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. دوست من

براي تعداد نزديكي هيچ نورم خاصي وجود نداره و به شرايط طرفين بستگي داره . اگه شما تعداد زياد نزديكي رو دوست داريد بايد بيشتر خودتون رو تقويت كنيد .در صورت رعايت نكات بهداشتي هيچ مشكلي شما رو تهديد نميكنه.

بيرون ريختن مني از واژن هم طبيعي است اما اگه قصد بارداري داريد بايد پوزيشنهايي رو انتخاب كنيد كه مني خارج نشه مثلا در زمان نزديكي بالشي زير كمر خود گذاشته و بعد از انزال همسرتون تا چند دقيقه از يكديگر جدا نشده و الت رو خارج نكنند  هر چند كه كه با مقدار كم ورود مني هم امكان بارداري وجود دارد

7. من قصد بارداري دارم آيا من 100% بايدسرخجه رو بزنم ؟؟؟يا نه ؟

8. دوستان عزيز در پستهاي اخير مشاهده ميكنيم كه اكثر كاربران نگران اين موضوع هستن كه مبادا بعد از نزديكيشون با وجود پريود باز هم باردار باشن!! ولي همه بايد بدونيم كه پريودي كه در زمان بارداري ها رخ ميده با پريودي كه در در ماههاي عادي اتفاق ميافته فرق داره يعني معمولا به صورت لكه بينيه.منم سعي كردم پستي رو بذارم تا اين اشتباه برطرف و از نگرانيها كاسته بشه.

لکه بینی و خونریزی در ابتدای حاملگی:
    معمولاَ اغلب لکه بینی و خونریزی ها درسه ماهۀ اول بارداری رخ می دهد. بسیاری از خانم ها تصور می کنند که این همان پریود آنهاست که در زمان بارداری نیز ادامه پیدا کرده است، که البته این فرضیه درست نیست. به محض وجود جنین در بدن شما، مغزتان به رحمتان فرمان می فرستد تا از وقوع قاعدگی(پریود) جلوگیری کند.
    برخی از خانم ها حدود 14-10 روز پس از لقاح متوجه خونریزی سبکی می شوند. این خونریزی به القاء معروف است و علت آن هم این است که هنگامی که تخمک بارور شده ، خود را داخل رحم شما القاء می کند، ممکن است به دیوارۀ رحم آسیب رسانده و باعث خونریزی خفیف شود. این خونریزی نباید بیشتر از چند روز به طول انجامد و معمولاَ بسیار سبک نیز می باشد. خونریزی القاء نباید باعث نگرانی شود ولی اگر این زمان بیش از چند روز طول کشید و یا به خونریزی سنگین تبدیل شد، فوراَ پزشک معالج خود را در این باره ببینید.
    در ابتدای دوران بارداری رحم شما دچار تغییرات بسیاری شود تا بتواند جنین را در خودش جای دهد. بدن شما مقدار بیشتری خون را به رحم پمپ می کند تا بتواند جنین را تغذیه کند، گاهی همین امر می تواند باعث خونریزی بسیار سبک در سه ماهۀ اول حاملگی باشد. دلایل دیگر برای خونریزی می تواند داشتن نزدیکی با همسرتان و یا معاینۀ پزشک زنان باشد که باعث التهاب گردن رحم و در نتیجه لکه بینی یا خونریزی شود. به خاطر داشته باشید در حالی که این خونریزی ها سبک و کوتاه مدت باشند، جای نگرانی نیست. اگر این زمان بیش از چند روز طول کشید و یا به خونریزی سنگین تبدیل شد، فوراَ پزشک معالج خود را در این باره ببینید.
    برخی از خونریزی ها در سه ماهۀ اولیه بارداری می توانند نشانۀ مشکلی برای شما یا جنین باشند:
    سقط جنین:
    حدود %20-%15 حاملگی ها به سقط جنین ختم می شوند. احتمال بروز سقط جنین معمولاَ تا هفتۀ 12 بارداری وجود دارد. خونریزی و یا لکه بینی به خصوص اگر تواَم با دل درد، تب و یا لرز باشد، می تواند دلیل سقط جنین باشد. در صورت داشتن این علایم سریعاَ به پزشک مراجعه کنید.
    بارداری خارج از رحم:
    خونریزی در سه ماهگی اول بارداری می تواند به علت بارداری خارج از رحم باشد. در هر 60 حاملگی 1 حاملگی خارج از رحم اتفاق می افتد. این حالت می تواند هم برای مادر و هم برای جنین بسیار خطرناک باشد. بنابراین اگر کوچک ترین شکی به حاملگی خارج از رحم دارید سریعاَ به پزشک و یا بیمارستان مراجعه کنید. از علایم بارداری خارج از رحم، علاوه بر خونریزی سنگین می تواند درد ناگهانی در زیر شکم معمولاَ در یک طرف، سرگیجه و یا ضعف که می تواند دلیلی بر خونریزی داخلی باشد، باشد.

منبع:www.negahak.com

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. shimijoon نوشته است: من قصد بارداري دارم آيا من 100% بايدسرخجه رو بزنم ؟؟؟يا نه ؟

واكسن‌هاي مورد نياز مي‌بايست قبل از اقدام به بارداري حداقل به فاصله يكماه تزريق شوند.

در صورتيكه فردي نسبت به بيماري سرخجه ايمني ندارد يعني واكسن نزده و يا قبلاً مبتلا نشده است، بايد واكسن سرخجه را 3 ماه قبل از اقدام به بارداري تزريق نمايد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. اگر كسي ناخواسته باردار شد و سرخجه رو نزد خطر بچه رو تهديد ميكنه ؟

11. سلام من هم از روش اورژانسی استفاده کردم اما اثر نکرد؛اخه احتمال اثر بخشی آن 75% است   پس دوستان اگه میشه زیاد به این روش اعتماد نکنیدا چون من میفهمم که چه عواقبی داره.بهترین روش همون استفاده از کاندم است.

12. mangisoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    فک کنم منو یادتون رفته!!!!!!!!!

سلام و خسته نباشید.
    من از دوسال بعد از ازدواجم تصمیم به باردار شدن گرفتم. از مرداد ماه اقدام کردیم با وجود اینکه با اندازه گیری دمای بدن در زمانهایی که امکان بارداری زیاد بود نزدیکی انجام گرفته اما بعد از گذشت چهار ماه نتیجه ای نگرفته ایم. لازم به ذکر است که پیش از اقدام پریود بنده بسیار منظم بود در حالیکه بعد از آن در هر ماه اتفاق افتاده اما در روزهای 4 الی 5 روز پس و پیش. می خواستم بدانم آیا نگرانی وجود دارد. با وجود اینکه متخصص زنان اعلام کرده تا یکسال به دور از هر استرس با آزادی کامل نزدیکی انجام بگیرد اما فکر می کنم کمی نگرانی طبیعی باشد. خواهشاَ اگر لازم است از حالا آزمایش یا ... انجام شود راهنمایی بفرمائید.

13. نابارور به زوجی اطلاق می شود که بعد از یکسال علیرغم نزدیکی در زمان مناسب و عدم جلوگیری باردار نشوند، پس هنوز با توجه بهسن تان وقت دارید ولی اصول کلی در ارزیابی نازایی انجام سه مورد زیر میباشد:
    - ارزیابی منی
    - ارزیابی تخمک گذاری
    - ارزیابی رحم و لوله ها

درمانها را زیر نظر پزشک انجام دهید و از استفاده خودسرانه داروها اجتناب نمایی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. deathpoint2 نوشته است:
    با تشکر از کلیه دوستانی که قبلا به سوال من پاسخ دادن،خواهش میکنم هر کس اطلاعاتی در مورد مشکل من داره پاسخ بده. لطفا هر کس که میتونه نظر بده متاسفانه دکتر صادقی تا حالا جواب نداده.من و نامزدم مدتیست روابط جنسی داریم . همسرم در تاریخ 30 مهرماه پریود شد و در تاریخ 5 آبان پریود او تمام شد .همسر من هنوز باکره است و در روابط ما هیچ گونه دخولی صورت نمی گیرد

.
    من و همسرم در تاریخ 7 آبان همبستر شدیم اما متاسفانه کاندوم پاره شد و ما شک داریم که منی من بر روی آلت تناسلی همسرم ریخته باشد.البته همسرم بلافاصله با پارچه تمیز ، خود را پاک کرد و خود را شستشو داد،6 ساعت بعد 2 قرص

HD
    خورد و 12 ساعت بعد نیز 2 قرص HDدیگر مصرف کرد.اما همسرم 15 آبان مجددا پریود شده،که حداقل 10 روز زودتر از موعد همیشگی بود و در تاریخ 20 آبان پریودش تموم شد. اما روز25 آبان بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و دوباره پریود شده سیکل عادت ماهیانه همسر من 22 تا 27 روز میباشد. چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.امکان حامله بودن چقدر است؟ ما از این میترسیم که حاملگی خارج از رحم باشه آیا امکانش هست؟

<xml><o></o>

استفاده از روش اورژانسي وضعيت هورموني بدن رو دچار اختلال ميكنه.نگران نباشيد اين وضعيت پريود شدن به خاطر استفاده از اين روشه.
    احتمال بارداري نيست.اگه احساس سوزش دارن ممكنه دچار عفونت شده باشن.

15. با سلام خدمت تمامی دوستان.
    من کاربر جدید این سایت هستم ، مشکلی برایم پیش اومده و نیاز به راهنمایی شما دوستان دارم.
    من و خانومی ماه بعد قرار نامزدی داریم و جواب مثبت هم از خاناواده این خانوم گرفته ام قراره سال بعد ازدواج کنیم.
    بنا به دلایلی ما قبل ازدواج از مدت ها نزدیکی هایی داریم ، و تو این نزدیکی ها از کاندوم هم استفاده می کردیم ، اما هفته قبل از کاندوم استفاده نکردیم ، این بار من چند بار پشت هم و بلافاصله انزال داشتم و در هر بار منی بیرون ولی پیشآب رو درون واژن ریخته شده ، الان هردو نگران بارداری هستیم.

احتمال بارداری خانوم بنده چقدره ؟
    برای آژمایش خون نیاز به مدرک و یا سند ازدواج داریم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 49
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید