شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حامگی در دوران پریوذ

1. سلام
    من این ماه پریودم 15 روز بی دلیل تاخیر داشت (19 آبان باید پریود میشدم ) از 5 آذر ماه من لک بینی دارشتم و 6 آذر  با نامزدم رابطه داشتم  البته دخول نداشتیم و منی روی دستگاه تناسلی من ریخته شد و سریع پاک کردیم.من همون روز 2 تا LD خوردم امروز که 7 آذر هستش خونریزی کمی دارم

• میخواستم بدونم امکان بارداری هست یا نه ؟ و اینکه از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام

نه خیر امکانش زیر 1 درصده. نگرانش نباشد.

موفق و پیروز باشید.

3. وقتی منی داخل ریخته نشده امکان بارداری وجود ندارد. اگر در موضوع مورد نظر رو سرچ کنید اطلاعات زیادی هست که می تونه کمکتون بکنه

4. سلام دوست خوبم
    اصلا" نگران نباش امکان حاملگی تقریبا" صفر است
    تاخیر داشتن پریودت هم میتونه عوامل متعددی داشته باشه از جمله استرس  یا مصرف قرصی خاص یا عوض شدن آب و هوا و یا تغییر کردن فعالیت شما و دلایل دیگر
    بهتره که استرس حاملگی را از خودت دور کنی تا پریودت منظم بشه
    خوب و موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. golinasibeh نوشته است: وقتی منی داخل ریخته نشده امکان بارداری وجود ندارد. اگر در موضوع مورد نظر رو سرچ کنید اطلاعات زیادی هست که می تونه کمکتون بکنه

سلام
    دوست عزيز نيازي نيست كه مني حتما داخل واژن ريخته بشه تا حاملگي صورت بگيره ... در حقيقت هايمن داراي سوراخهايي كه خون پريودي از انجا خارج ميشه و از همين سوراخها هم اسپرم مي تونه رد بشه و خودش رو به تخمك برسونه ... هرچند امكان بارداري به اين شكل خيلي كمه اما منتفي نيست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. sara_k_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    به قول بچه ها احتمالش کمه اما 1درصد هم 1در صده
    حتما خیال خ.دت رو راحت کن
    کار از محکم کاری عی نمیکنه
    اگه میتونیدکتر برو

7. با سلام
    من پریود منظمی داشتم و یکم به یکم پریود می شدم
    اما اینبار بعد از اتمام پریود مجددا 7 روز بعد پریود شدم
    به دکتر که مراجعه کردم گفت دلیل عصبی داشته ولی ممکنه خونریزی به دلیل حاملگی باشه
    امروز آزمایش خون دادم و 0.7 رو نشون داد
    آیا احتکال داره که هفته بعد آزمایش بدم و مثبت باشه ؟
    من با خواهرم با هم آزمایش دادیم
    اون 0.3 بود . چرا مال من بالاتره ؟ آیا حامله ام ؟

8. سلام

bhcg زیر  mIU/ml 5 یعنی شما حامله نیستید

(بشرطی که به جواب آزمایشگاه مطمئن باشید) bhcg یک هورمون است

و در افراد مختلف متفاوت است دلیلی وجود ندارد که مقدار آن با خواهرتان یکی باشد

نظر دکتر در مورد تاخیر پریود شما درست است

برای محکم کاری میتوانید آزمایش تیتر انجام دهید

این لینک هم مطالب مفیدی در این زمینه دارد

http://www.roham.ws/web/ftopict-1133.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-17.html

اگر نزدیکی در این مدت صورت نگیرد خیر

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  9. سلام آقای دکتر

برای من و نامزدم چند روز پیش اتفاقی افتاد که الان هر دومون مستاصل شدیم:شب اول زندگیمون که روز ششم قاعدگی همسرم بود(یک روز مونده به آخر)دخول انجام گرفت و منی هم وارد واژن شد.نزدیک یک ساعت بعد ایشون 4 تا قرص ال دی خورد.ولی دم دمای صبح(پس از گذشت نزدیک به 12و نیم ساعت)به شدت حالت تهوع بهش دست داد و استفراغ کرد.واسه همین 4 تا قرص ال دی رو که باید اون زمان میخورد و دیگه نخورد(این اولین بار بود که قرص میخورد)ولی پس از اون دل بهم خوردگی هر 12 ساعت یه قرص ال دی می خوره.یه اشتباه دیگه ای که انجام دادیم این بود که دو شب بعد که اولین شب بعد از پریودش میشه باز هم نزدیکی داشتیم.البته این بار بخاطر سوزش دخول کاملا انجام نگرفت و فقط آلت من که آغشته به مایع پیش منی بوددو سه بار تا نصف وارد مهبلش شد.حالا با توجه به این مطالب شما بفرمایید چه کار کنیم.از نگرانی داریم میمیریم.با سپاس فراوان از شما

10. albert1361 نوشته است: سلام آقای دکتر

برای من و نامزدم چند روز پیش اتفاقی افتاد که الان هر دومون مستاصل شدیم:شب اول زندگیمون که روز ششم قاعدگی همسرم بود(یک روز مونده به آخر)دخول انجام گرفت و منی هم وارد واژن شد.نزدیک یک ساعت بعد ایشون 4 تا قرص ال دی خورد.ولی دم دمای صبح(پس از گذشت نزدیک به 12و نیم ساعت)به شدت حالت تهوع بهش دست داد و استفراغ کرد.واسه همین 4 تا قرص ال دی رو که باید اون زمان میخورد و دیگه نخورد(این اولین بار بود که قرص میخورد)ولی پس از اون دل بهم خوردگی هر 12 ساعت یه قرص ال دی می خوره.یه اشتباه دیگه ای که انجام دادیم این بود که دو شب بعد که اولین شب بعد از پریودش میشه باز هم نزدیکی داشتیم.البته این بار بخاطر سوزش دخول کاملا انجام نگرفت و فقط آلت من که آغشته به مایع پیش منی بوددو سه بار تا نصف وارد مهبلش شد.حالا با توجه به این مطالب شما بفرمایید چه کار کنیم.از نگرانی داریم میمیریم.با سپاس فراوان از شما

سلام
    دوست عزيز احتمال بارداري در دوران پريود خيلي كمه (البته غيرممكن نيست) اما اگه خانومتون پريود منظمي داشته باشن احتمال تخمك گذاري معمولا در روزهاي 12تا 14 پريوده كه 3روز قبل و بعد اين روزها هم دوران پرخطر هست.با قرصهايي هم كه مصرف كردند(هرچند غلط) احتمال بارداري رو كمتر مي كنه ، ولي از اين به بعد حتما از يك روش پيشگيري در روابطتتون استفاده كنيد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  11. albert1361 نوشته است: سلام آقای دکتر

تا دو روز بعد از پایان پریود احتمال بارداری صفر هست
    اگه ایشون پریود منظمی داشتن و هربار هم 7 روز طول میکشیده احتمال بارداری  صفر هست
    احتیاج به روش اورژانس هم نبوده
    نگران نباشید
    احنمالا بخاطر خوردن قرص ها این ماه پریودشون بهم خواهد ریخت

12. سلام دوستان
    من از روز 5 پریود دارم کلومفین مصرف میکنم،میخواستم بدونم بهترین  زمان نزدیکی چه زمانیست و در چه روزهایی؟
    ممنونم

13. romina_2 نوشته است: سلام دوستان
    من از روز 5 پریود دارم کلومفین مصرف میکنم،میخواستم بدونم بهترین  زمان نزدیکی چه زمانیست و در چه روزهایی؟
    ممنونم

سلام

بهترين زمان نزديكي حوالي روزهاي تخمك گذاري است
    كلومفين براي بالا بردن شانس بارداري در روزهاي غير تخمك گذاري است
    پس در گل شما از پايان قاعدگي تا شروع قاعدگي بعدي در آمادگي لقاح را داريد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. ممنون lili عزیز
    دوستان خوبم آیا میتونید به من در مورد عکس رنگی از رحم اطلاعاتی بدید؟

15. دوستان خوبم
    درمورد چسبندگی رحم و عکس رنگی از رحم به من اطلاعات بدید
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید