شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام دوست عزیز

تفاوت اینگونه کاندوم ها در این است که  کــــــــاندوم های با کیفیت در بازار ، آغشته به مواد ضد اسپـــــــــرم ( اسپـرم کش ) هستند که حتی در صورت هرگونه نشت از اطراف خود بر اثر شدت آمیزش اسپرم ها را می کشد و ایچنین است که درصد جلوگیری از بارداری را تا نزدیک به 100% افزایش می دهد. اضافه کردن مواد اسپرم کش به کاندوم ها فقط جهت افزایش میزان اطمینان کاندوم میباشد.
    در ضمن کاندوم هایی را خریداری فرمایید که مهر یا تاییدیه وزارت بهداشت بر روی آنه حک شده باشد.
    شاد و پیروز

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام به همه
    من میدونم این سوال ام رو پرسیدم و دوستان لطف کردید و جواب دادید و من هزاران بار سپاسگذارم
    من مشکلی داره برام بوجود میاد و لازم هست که مطمئن بشم
    نامزدم و بنده روز دومی که ایشون پاک شدن اقدام به رابطه کردیم ( ایشون باکره هستند ) بنده مقداری از منی خود رو بر روی واژن ریختم ... ایشون نیم ساعت بعد از رابطه یک عدد قرص لونژیل و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردند ... در 72 ساعت اولیه به دکتر مراجعه کردند و براشون 2 تا آمپول تجویز کردند که همزمان زدند ! دقیقا یک هفته بعد آزمایش خون دادند و جواب منفی شد ( عدد 1.01 ) و همان شب پریود شدید به مدت یک هفته شدند ... ایشون 21 روز بعد دوباره پریود شدند ... نگرانی من از دلدرد های شدید ایشون هست ... که دکتر سونو کردند و گفتند که مشکل روده هست ( نمیدونم رحم هم چک شده یا نه ؟؟؟؟؟ )
    من جایی شنیدم که میشه کسی هم حامله باشه هم پریود بشه ! میخواستم بدونم چند درصد میشه ؟
    و اینکه چقدر در بدترین شرایط ممکن میشه که ایشون حامله باشند ؟؟
    من به شدت و خیلی زیاد مضطرب ام
    اگر چند نفر جواب بدن ممنون میشم !
    یک دنیا سپاس

3. با عرض سلام.من کاربر جدید هستم.
    حدود 1 ماه و نیم پیش با نامزدم نزدیکی از پشت داشتم.ولی احساس می کنم 1 مقدار از منی نزدیک واژن ریخته.محل را سریع با اب شستم.2_3 ساعت بعد پریود شدم.ماه بعد هم سر موقع پریود شدم ولی فقط 4 روز طول کشید.همیشه 7 روز طول می کشه.3 بار بی بی چک گذاشتم و هر 3 بار منفی بود.با این شرایط احتمال بارداری هست؟
    لطفا زود جوابمو بدین.
    خیلی نگرانم.مرسی.

4. سلام دوست عزیز
    شمات خودتان پاسخ خودتان را داده اید:
    1-پریود شده اید .... این درست است که یکی از نشانه های بارداری تاخیر در پریود است اما به دلیل اینکه شما پریود شده اید و ماه بعد هم سر موقع پریود شده اید اما دوره کوتاه بوده است دلیلی بر بارداری شما نیست.
    2- از بی بی چک گذاشته اید منفی بوده است............
    پس احتمال بارداری صفر است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. باسلام
    من نزدیکی ازطریق مقعدداشتم که درطی رابطه ازکاندوم استفاده شد،ولی به دلیل استرس زیاددوسه ساعت بعدازرابطه،دوعددقرص hd ودوازده ساعت بعدنیزدوعدددیگرمصرف کردم،وپنج روز بعد دچارخونریزی شدم،درصورتی که به تازگی پریودشده بودم،آیامصرف قرص بیجابود؟واین خونریزی فقط دوروزطول کشد.آیا این روپریودحساب کنم؟

6. سلام
    به هیچ وجه در رابطه مقعدی احتمال بارداری وجود ندارد،که این موضوع بارها درسایت مورد بحث قرار گرفته است.
    احتمال خونریزی از مقعد به دلیل رابطه مقعدی زیاد است و شما را دچار شک کرده که خونریزی از واژن بوده است.؟

7. دوستان لطف کنید جواب من رو هم دقیق بدید !

8. سلام ببخشيد من همش حالتهاي بارداري رو دارم اين ماه هم پريود شدم خيلي هم خونريزيم شديد بودش منتها همش ميترسم باردار باشم و ندونم ...احتمال بارداريهست با وجود پريود يا خير؟

در ضمن من ميخوام واسه بارداري اقدام كنم ميشه بگيد قبلش بايد چه كار كنم ؟

چه دارويي ؟

چه آزمايشي؟

اقدامات رو واسم بي زحمت بگيد

9. solin نوشته است: سلام به همه
    من میدونم این سوال ام رو پرسیدم و دوستان لطف کردید و جواب دادید و من هزاران بار سپاسگذارم
    نامزدم و بنده روز دومی که ایشون پاک شدن اقدام به رابطه کردیم ( ایشون باکره هستند ) بنده مقداری از منی خود رو بر روی واژن ریختم ... ایشون نیم ساعت بعد از رابطه یک عدد قرص لونژیل و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردند ... در 72 ساعت اولیه به دکتر مراجعه کردند و براشون 2 تا آمپول تجویز کردند که همزمان زدند ! دقیقا یک هفته بعد آزمایش خون دادند و جواب منفی شد ( عدد 1.01 ) و همان شب پریود شدید به مدت یک هفته شدند ... ایشون 21 روز بعد دوباره پریود شدند ... نگرانی من از دلدرد های شدید ایشون هست ... که دکتر سونو کردند و گفتند که مشکل روده هست ( نمیدونم رحم هم چک شده یا نه ؟؟؟؟؟ )
    من جایی شنیدم که میشه کسی هم حامله باشه هم پریود بشه ! میخواستم بدونم چند درصد میشه ؟
    یک دنیا سپاس

سلام
    دوست عزيز ايشون باردار نيستند به دو دليل :
    1- جواب آزمايش خون بعد از يك هفته منفي بوده
    2-ايشون پريود شدند اونم 2بار
    اون2تا آمپول كه همزمان استفاده كردند ، آمپول پروژسترون بوده ؟ اگه اين آمپول بوده كه دل دردهاي ايشون مال همون آمپولاست ، نگران نباشيد .

10. solin نوشته است: سلام به همه
    یک دنیا سپاس

نگران نباشيد ايشون باردار نيستن.بارداري همزمان با پريود در يه سري موارد خاص هستش.شما در واژن ارضا نشدين پس به نامزد و خودتون استرس وارد نكنين.

11. abcde_2 نوشته است: باسلام
    من نزدیکی ازطریق مقعدداشتم که درطی رابطه ازکاندوم استفاده شد،ولی به دلیل استرس زیاددوسه ساعت بعدازرابطه،دوعددقرص hd ودوازده ساعت بعدنیزدوعدددیگرمصرف کردم،وپنج روز بعد دچارخونریزی شدم،درصورتی که به تازگی پریودشده بودم،آیامصرف قرص بیجابود؟واین خونریزی فقط دوروزطول کشد.آیا این روپریودحساب کنم؟

سلام
    اولا كه در رابطه مقعدي احتمال حاملگي وجود نداره ، تازه از كاندوم هم استفاده شده (رابطه كاملا محافظت شده است )
    مصرف قرص هيچ لزومي نداشته ،مصرف اين قرصها باعث بهم خوردن تعادل هورموني مي شه و علت پريود مجدد همين هست .

12. چون با اون روش كمي سيستم بدنش به هم خورده كمي دير تر پريد ميشه .

13. من با دوستم نزدیکی داشتم احتمال ریختن منی حتی در اطراف 0 بود اما بعد از گذشت 4 روز حالت تعوع داشت که به خاطر ضعف شدید و سر گیجه به بیمارستان رفت و سرم تزریق کرد و دکتر فقط گفه فشارش پایین بوده و 2 روز بعد دل درد شدید گرفت و این دل درد هنوز بعد از گذشت 5 روز ادامه داره احتماله حاملگی وجود داره آیا الان مصرف قرص HD  میتونه تاثیر داشته باشه و اگر حامله شده باشه باید چکار کرد
    ممنون میشم اگر جواب رو به ایمیلم هم ارسال کنید

14. rozbehtest نوشته است: من با دوستم نزدیکی داشتم احتمال ریختن منی حتی در اطراف 0 بود اما بعد از گذشت 4 روز حالت تعوع داشت که به خاطر ضعف شدید و سر گیجه به بیمارستان رفت و سرم تزریق کرد و دکتر فقط گفه فشارش پایین بوده و 2 روز بعد دل درد شدید گرفت و این دل درد هنوز بعد از گذشت 5 روز ادامه داره احتماله حاملگی وجود داره آیا الان مصرف قرص HD  میتونه تاثیر داشته باشه و اگر حامله شده باشه باید چکار کرد
    ممنون میشم اگر جواب رو به ایمیلم هم ارسال کنید

احتمالي بارداري صفره چون به گفته خودتون حتي اطراف واژن هم ريخته نشده چه برسه به داخل واژن!!!
    ايشون كي بايد پريود بشن؟ اين دل دردا ممكنه به خاطر نزديك بودن زمان پريود باشه.روش اورژانسي هم تا قبل از 72 ساعت جواب ميده.پس بهتره به خودتون و به ايشون استرس وارد نكنين.با وجود استرس ديرتر پريود ميشن/

15. shimijoon نوشته است: سلام ببخشيد من همش حالتهاي بارداري رو دارم اين ماه هم پريود شدم خيلي هم خونريزيم شديد بودش منتها همش ميترسم باردار باشم و ندونم ...احتمال بارداريهست با وجود پريود يا خير؟

در ضمن من ميخوام واسه بارداري اقدام كنم ميشه بگيد قبلش بايد چه كار كنم ؟

چه دارويي ؟

چه آزمايشي؟

اقدامات رو واسم بي زحمت بگيد

چه حالتهائي دارين كه فكر ميكنين باردار هستين؟
    واسه اقدام به بارداري هيچ داروئي رو خودسرانه مصرف كنين.حتما به پزشك مراجعه كنين.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 49
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید