شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آشنایی با HPV

1. با سلام.

اگر ترشحاتی با لخته های سفید رنگ وجود داشته باشد آیا به hpv ربطی دارد؟

2. zaghi نوشته است: با سلام.

سلام،
    معمولا چنین علایمی در عفونت با HPV وجود ندارد. تشخیص قطعی علت با انجام معاینه بالینی و آزمایش روی ترشحات مشخص می شود. شاید یک عفونت قارچی باعث این علایم شده باشد که اصلا با عفونت HPV مرتبط نیست.

3. با سلام,

در گفتگوههایی که داشتیم و توضیحات مفید شما به زگیل مقعد اشاره کردید زگیل مقعد در
    کجا ی مقعد خودش را نشان میدهد ؟ وشکل ظاهری آن چگونه است؟ آیا می تواند از HPV  باشد؟

4. zaghi نوشته است: با سلام,

در گفتگوههایی که داشتیم و توضیحات مفید شما به زگیل مقعد اشاره کردید زگیل مقعد در
    کجا ی مقعد خودش را نشان میدهد ؟ وشکل ظاهری آن چگونه است؟ آیا می تواند از HPV  باشد؟

سلام،
    این زگیل ها نیز همانند سایر زگیلها هستند و اشکال متفاوتی می توانند داشته باشند که تشخیص آنها با معاینه مشخص می شود. HPV انواع مختلفی دارد و می تواند قسمتهای مختلف دستگاه تناسلی را مبتلا سازد. در صورتی که ضایعه غیر طبیعی مشاهده نموده اید بهتر است برای انجام معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

5. mahsan66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکتر
    اول از اطلاعاتی که دادید واقعا تشکر می کنم و خسته نباشید
    من یک دختر 21 ساله هستم که نامزد کردم و بعداز چند بار تماس جنسی یک زائده هایی در پایین آلتم تا مقعدم بوجود آمد که پس از مراجعه به پزشک ایشون با معاینه گفتن زیگیل هست و گفتن چون هنوز دختر هستید نمی شه هیچ کاری کرد و ممکنه بعدا براتون مشکل بوجود بیاد می خواستم ببینم تا چه حد صحت داره این زیگیل ها هم بیشتر نزدیک مقعد هستدو چون من دارم از نامزدم جدا میشم هیچ راهی نداره اینارو از بین ببرم تا در نزدیکی با همسر آینده ام دچار مشکل نشم؟ راستی هیچ سوزش و دردی هم نداره  مرسی

6. mahsan66 نوشته است: سلام دکتر
    اول از اطلاعاتی که دادید واقعا تشکر می کنم و خسته نباشید
    من یک دختر 21 ساله هستم که نامزد کردم و بعداز چند بار تماس جنسی یک زائده هایی در پایین آلتم تا مقعدم بوجود آمد که پس از مراجعه به پزشک ایشون با معاینه گفتن زیگیل هست و گفتن چون هنوز دختر هستید نمی شه هیچ کاری کرد و ممکنه بعدا براتون مشکل بوجود بیاد می خواستم ببینم تا چه حد صحت داره این زیگیل ها هم بیشتر نزدیک مقعد هستدو چون من دارم از نامزدم جدا میشم هیچ راهی نداره اینارو از بین ببرم تا در نزدیکی با همسر آینده ام دچار مشکل نشم؟ راستی هیچ سوزش و دردی هم نداره  مرسی

سلام،
    روشهای درمانی مختلفی وجود دارد، ولی نکته مهم جلوگیری از انتقال به همسر آینده تان است و شما هم به طور منظم این موضوع را پیگری کنید.

7. mahsan66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشکر از پاسختان می خواستم ببینم این روشهایی که گفتید توی مقالتون مثل پماد رو می تونم از الان شروع کنم که خوب بشه؟اول از همه از بین بردن ظاهرش برام مهمتره ،می تونم اون پمادو استعمال کنم؟راستی ببخشید منظورم از پماد همون محلوله که صفحه قبل گفته بودید ممنون مرسی

8. mahsan66 نوشته است: با تشکر از پاسختان می خواستم ببینم این روشهایی که گفتید توی مقالتون مثل پماد رو می تونم از الان شروع کنم که خوب بشه؟اول از همه از بین بردن ظاهرش برام مهمتره ،می تونم اون پمادو استعمال کنم؟راستی ببخشید منظورم از پماد همون محلوله که صفحه قبل گفته بودید ممنون مرسی

سلام،
    بهتر است برای شروع درمان با پزشکتان مشورت نمایید.

9. سلام وخسته نباشيد
    مي خواستم درباره بيماري هرپس تناسلي سوال كنم.
    آيا هرگونه جوش در اصراف واژن ودر ناحيه تناسلي ايجاد شود هرپس تناسلي است؟
    آيا امكان دارد كه دختران هم به اين بيماري مبتلا شوند؟
    مرسوم ترين تبخال؛تبخالي است كه در اطراف دهان ميزند.آيا امكان دارد كسي به اين نوع تبخال مبتلا نباشد ولي دچار هرپس تناسلي شود؟

10. سلام
    من پسری 31 ساله هستم  و در ناحیه آلت زیگیل زده ام و دکتر گفته باید فریز کنم آیا باید این کار را بکنم؟

11. zaghi نوشته است: با سلام.

سلام
    اگر اين ترشحات بي بو هستند و در مدت زماني خاصي زياد شدند و بعد به حالت بعدي برميگردند  طبيعي هستند ولي اگر رنگ و بوي آن تغيير كرد به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد
    در ضمن زنان بايد بعد از ازدواج حداقل هر سه سال يك بار تست پاپ اسمير انجام دهند

12. selva نوشته است: سلام وخسته نباشيد
    مي خواستم درباره بيماري هرپس تناسلي سوال كنم.
    آيا هرگونه جوش در اصراف واژن ودر ناحيه تناسلي ايجاد شود هرپس تناسلي است؟

سلام،
    خیر این طور نیست، باید معاینه انجام شود.

selva نوشته است: آيا امكان دارد كه دختران هم به اين بيماري مبتلا شوند؟

بله، در هر دو جنس دیده می شود.

selva نوشته است: مرسوم ترين تبخال؛تبخالي است كه در اطراف دهان ميزند.آيا امكان دارد كسي به اين نوع تبخال مبتلا نباشد ولي دچار هرپس تناسلي شود؟

بله، هرپسی که در اطراف دهان ایجاد می شود بیشتر توسط نوع یک این ویروس و تب خال تناسلی بیشتر توسط نوع دو ایجاد می شود اگرچه هر دو نوع ویروس در هر دو مکان (دهان و ناحیه تناسلی) دیده شده اند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. Nirvana752 نوشته است: سلام
    من پسری 31 ساله هستم  و در ناحیه آلت زیگیل زده ام و دکتر گفته باید فریز کنم آیا باید این کار را بکنم؟

سلام،
    از بین بردن زگیلها باعث کاهش احتمال انتقال به شریک جنسی شما می شود ولی بیماری را در شما ریشه کن نخواهد کرد.

14. باسلام و خسته نباشید خدمت شما

سوالی از خدمتتون داشتم من برای درمان زگیل الت تناسلی به متخصص پوست هم میتونم مراجعه کنم یا حتما اورولوژیست باید برم ممنون از شما

15. gipsykings نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت شما

سوالی از خدمتتون داشتم من برای درمان زگیل الت تناسلی به متخصص پوست هم میتونم مراجعه کنم یا حتما اورولوژیست باید برم ممنون از شما

سلام،
    متخصص پوست هم می تواند این بیماری را درمان کند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید