شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. ببخشید یه سوال داشتم
    اگر دختر داری پریود های منظم باشه تقریبا ولی در دوره اخیر(ماه قبل) پریودی، 3-4 روز زودتر پریود شده باشه
    و حالا زمان پریود این ماهش باشه باشد زمان پریودی را دقیقا چه جور باید حساب کرد؟
    یعنی باید همون 3-4 روزی که زودتر شده از اون تاریخ با 28 جمع بشه تا زمان پریودی این ماه مشخص بشه یا نه باید روی همون دوره های 28 روز منظم حساب کرد و اون یک ماه نادیده گرفت که زودتر پریود شده؟ (یعنی این ماه هنوز 3-4 روز مونده)

2. alialijoon نوشته است: ببخشید یه سوال داشتم
    اگر دختر داری پریود های منظم باشه تقریبا ولی در دوره اخیر(ماه قبل) پریودی، 3-4 روز زودتر پریود شده باشه
    یعنی باید همون 3-4 روزی که زودتر شده از اون تاریخ با 28 جمع بشه تا زمان پریودی این ماه مشخص بشه یا نه باید روی همون دوره های 28 روز منظم حساب کرد و اون یک ماه نادیده گرفت که زودتر پریود شده؟ (یعنی این ماه هنوز 3-4 روز مونده)

اولين روز شروع پريود تا شروع پريود بعدي ميشه يه دوره قاعدگي كامل.حالا چه دير شروع بشه چه زود از همون روز اول پريود حساب ميشه.نميدونم منظورتونو درست متوجه شدم يا نه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. alialijoon نوشته است: ببخشید یه سوال داشتم

سلام
    با توجه به این که این خانم پریود منظم داشته با توجه به طول مدت سیکل ایشان این مورد را میشود تخمین زد روز اول خونریزی ماه قبل را در نظر بگیرید و برحسب آن حساب کنید .مثلا اگر سیکل ایشان 28 روزه است طول سیکل را 28 روز از شروع پریود ماه قبل که با تاخیر بوده حساب کنید.امیدوارم که توانسته باشم کمکمنان کنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام

من و نامزدم براي بار اول با هم ارتباطي دقيقا در همين حد برقرار كرديم : در همان ابتدا آلتمان فقط با هم تماسي بسيار سطحي در حد زير يك دقيقه داشت (البته گمان نمي كنم پيش آبي روي آلتم وجود داشته ، شايد هم بوده ) و ديگر هيچ و مني در اثر ساك بعدها خارج شد ، نامزدم باكره است و پس از اين ارتباط دو قرص LD به مدت 4 روز مصرف كرده ( به جهت پريد شدن سريع تر )

بنده حتي متوجه محل واژن هم نشدم و در اين حد بود

زمان دقيق پريود ايشان 15 ام اين ماه است و رابطه تقريبا در روز 3 ام بوده !

لطفا ما را آگاه كنيد  تمامي احتمالات را برايمان شرح دهيد تا از نگراني خارج شويم

با تشكر

5. aminhelpme نوشته است: سلام

من و نامزدم براي بار اول با هم ارتباطي دقيقا در همين حد برقرار كرديم : در همان ابتدا آلتمان فقط با هم تماسي بسيار سطحي در حد زير يك دقيقه داشت (البته گمان نمي كنم پيش آبي روي آلتم وجود داشته ، شايد هم بوده ) و ديگر هيچ و مني در اثر ساك بعدها خارج شد ، نامزدم باكره است و پس از اين ارتباط دو قرص LD به مدت 4 روز مصرف كرده ( به جهت پريد شدن سريع تر )

بنده حتي متوجه محل واژن هم نشدم و در اين حد بود

زمان دقيق پريود ايشان 15 ام اين ماه است و رابطه تقريبا در روز 3 ام بوده !

لطفا ما را آگاه كنيد  تمامي احتمالات را برايمان شرح دهيد تا از نگراني خارج شويم

با تشكر

سلام دوست عزیز

جای نگرانی نیست احتمال بارداری خیلی خیلی پایین است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    آقا امين : اگه قرار باشه ايشون طبق روال 15 آذر پريود بشن و اگه فرض كنيم (پريود ايشون منظم و 28 روزه باشه ) يعني 12 روز قبل و روز 16 پريودشون با شما رابطه داشتن و در اين تاريخ احتمال تخمك گذاري وجود داره و احتمالش هم زياده .
    با توجه به اظهارنظر شما كه فرمودين مني خارج نشده در بدترين حالت اگه فرض كنيم پيشاب وارد واژن شده باشه هرچند باكره هم باشن (پيشاب حاوي اسپرم هست ) احتمال بارداري هست ولي با اين قرصهايي كه خوردن (هرچند غلط مصرف شده ) بسيار بعيده اتفاق ناگواري براتون بيفته .

ولي اينو بگم (به همه دارم مي گم )سعي كنيد روابطتتون محافظت شده باشه ، اينقدر اين قرصهاي هورموني رو مثل نقل و نبات مصرف نكنيد ، به خدا هزارجور مشكل بوجود مي آرن .
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. سلام میشه لطف کنین به من بگید آیا قرص سیپروترون کامپاند که یه قرص جلوگیری هم محسوب میشود رو چه طوری باید اورژانسی استفاده کرد؟وآیا مثل ال دی و اچ دی و لونورژسترول میشه به روش اورژانسی بهش اعتماد کرد؟
    ممنون.

8. Chakavak_2010 نوشته است: سلام میشه لطف کنین به من بگید آیا قرص سیپروترون کامپاند که یه قرص جلوگیری هم محسوب میشود رو چه طوری باید اورژانسی استفاده کرد؟وآیا مثل ال دی و اچ دی و لونورژسترول میشه به روش اورژانسی بهش اعتماد کرد؟
    ممنون.

سلام..به شرط این که هر شب ساعت معینی قرص رواستفاده کنیدو البته در ماه اول استفاده از قرص باید از روش دیگری هم برایجلوگیری استفاده بشود.بعد از ماه اول مشکلی نیست.

9. msety نوشته است:
    alialijoon نوشته است: ببخشید یه سوال داشتم

اولين روز شروع پريود تا شروع پريود بعدي ميشه يه دوره قاعدگي كامل.حالا چه دير شروع بشه چه زود از همون روز اول پريود حساب ميشه.نميدونم منظورتونو درست متوجه شدم يا نه؟

ممنون از راهنمایی تون منظور منو درست متوجه شدید مرسی از جواب
    فقط یه سوال دیگه که برام مهم هست چون رابطه ای بدون دخول داشتیم و حتی منی هم ریخته نشده روی واژن و فقط ممکن هست یکم پیش اب اومده باشه و به اطراف واژن مالیده شده باشه به طوری که ما حتی شک هم نکردیم اتفاقی افتاده باشه و روش اورزانسی استفاده نکردیم و الان 29 روز از پریودی قبل می گذره و پریود نشدن، تا چند روز دیگه میشه منتظر موند حداکثر که پریود صورت بگیره؟ (نزدیکی در روز 22 پریودی دور قبل بوده)

سوال دیگه اینکه اگر بارداری صورت گرفته باشه راهی داره برای جلوگیری با مراجعه به دکتر ؟

یه مسئله که الان یادم افتاد این هست که در هفته گذشته از قرص های مولتی ویتامین به صورت روزانه استفاده شده
    می تونه مصرف این قرص ها تاثیری روی عقب افتادن پریود داشته باشه ؟؟

10. اخرش من نفهمیدم حداکثر چند روز عقب افتادن پریود طبیعی هست؟
    این نکته رو هم بگم که ایشون در فاصله این پریود اخیر تا این ماه که الان شده 29 روز انفولانزای خیلی بدی گرفتن(شاید حتی همون نوع A) و انواع و اقسام دارو ها مصرف کردن و دوره پر استرسی رو گذروندن؟
    این مسایل تاثیری داره روی پریود شدن ؟

11. alialijoon نوشته است: اخرش من نفهمیدم حداکثر چند روز عقب افتادن پریود طبیعی هست؟
    این نکته رو هم بگم که ایشون در فاصله این پریود اخیر تا این ماه که الان شده 29 روز انفولانزای خیلی بدی گرفتن(شاید حتی همون نوع A) و انواع و اقسام دارو ها مصرف کردن و دوره پر استرسی رو گذروندن؟
    این مسایل تاثیری داره روی پریود شدن ؟

بله همين استرس و اضطراب ها كافيه يتا پريودش عقب بيفته.نگران نباشيد.براشون آرزوي سلامتي ميكنم.

12. سلام دوستان ... من با خانومم یه رابطه داشتم که از مقعد بود و منی در مقعد ایشون ریخت ... یه بار دیگه هم بعدا ارا شدم که منی روی باسن ایشون ریخت ... بعد از رابطه ایشون 4 تا قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خوردن ... می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست یا نه ؟
    با توجه به این که ایشون تقریبا دو ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردن ( دو بار بعد از اون استفاده پریود شدن ) ... می خواستم ببینم احتمال چقدره ... با توجا به این که خیلی مواظب بودیم که منی به آلتشون نخوره و چند بار طی رابطه با اب و صابون شستنش ... ممنون می شم اگه جواب بدید ...

13. mandbigS نوشته است: سلام دوستان ... من با خانومم یه رابطه داشتم که از مقعد بود و منی در مقعد ایشون ریخت ... یه بار دیگه هم بعدا ارا شدم که منی روی باسن ایشون ریخت ... بعد از رابطه ایشون 4 تا قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خوردن ... می خواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست یا نه ؟

سلام دوست عزیز

روش اورژانسی رو درست انجام دادید ولی لازم نبوده احتمال بارداری 0%

اصلا نگران نباشید

14. mandbigS نوشته است:
    با توجه به این که ایشون تقریبا دو ماه قبل از روش اورژانسی استفاده کردن ( دو بار بعد از اون استفاده پریود شدن ) ... می خواستم ببینم احتمال چقدره ... با توجا به این که خیلی مواظب بودیم که منی به آلتشون نخوره و چند بار طی رابطه با اب و صابون شستنش ... ممنون می شم اگه جواب بدید ...

بازهم احتمال 0%

موفق باشید

15. سلام دوستان آیا کاندو های ضد اسپرم Condoms Extrea Safe مارک Kodex نسبت به کاندوم های غیر ضد اسپرم چه قدر قدرت اطمینان آن بیشتر است؟
    ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 49
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید