شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. Chakavak_2010 نوشته است: سلام خدمت دکتر رهام

من یه جای صحبت شما رو خوب متوجه نشدم نامزدم داره سیپروترون کامپاند و اسپیرولاکتون میخوره و قطره ای که داروخانه ساخته و شامپوی ضد ریزش مو این دارو ها رو داره واسه ریزش موی خودش مصرف میکنه که البته دکتر تجویز کردند راستش ما برای جلوگیری از سیپروترون کامپاند که دکتر تجویز کرده واسیه نامنظمی قاعدگیش استفاده میکنیم حالا سوال من اینه آقای دکتر ایشون قرص ها رو از 5 قاعدگی شروع و تا 21 روز ادامه تا اتمام بسته و 7 روز استراحت یعنی دوره جدید از 5 قاعدگی ماه دیگه شروع میشود؟؟؟و روش اورژانسی این قرص سیپروترون چیه؟؟؟و در موقعی که این قرص مرتب استفاده میشود اگه رابطه جنسی حفاطت نشده انجام بشه و منی هم کاملا تویه واژن ریخته شود میشه چه قدر به قرص اطمینان داشت؟؟؟
    ممنونم

سلام
    روش مصرف قرص درسته يعني از روز 5 پريود تا بسته تموم بشه و بسته بعدي بازهم در روز 5 پريود بايد خورده بشه ، يك نكته :
    لكه بيني رو نبايد جزء روزهاي قاعدگي حساب كرد يعني اون روزي كه خونريزي اتفاق مي افته روز اول پريوده .
    اين قرص به عنوان يك روش براي جلوگيري از بارداري محسوب مي شه منتها در 2 الي 3 ماه اول بايد از يك روش جلوگيري ديگه هم مثل  كاندوم استفاده كرد.

2. alialijoon نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم این لانه گزینی پس از تشکیل جنین که می گن تو رحم انجام میشه البته اگر درست بگم چند روز پس از عمل نزدیکی اتفاق می افته معمولا؟
    بعدش اینکه این عمل باعث ایجاد خونریزی می شه و علایم ان مثل پریود شدن هست؟ یعنی همون دل درد و کمر درد داره؟
    سوال مهمتر اینکه برای یک دختر این خونریزی با پریود معمولی که ماهی یک بار اتفاق می افته قابل تشخیص هست یا نه ؟
    منظورم اینه که نوع خونریزی فرق داره که بشه فهمید پریود شده یا لقاح صورت گرفته؟
    ممنون میشم اگر زود جواب بدید

لکه بینی لانه گزینی ، حدود روز 11تا 12بعد از لقاح رخ می دهد که تقریبا مصادف با قاعدگی بعدی است و بنابر این ممکن است با آن اشتباه گرفته شود . البته کیفیت و کمیت این دو با هم متفاوت است . در ضمن فقط بعضی از مادران این حالت را تجربه می کنند .
    فرق بین لکه بینی و خونریزی چیست؟
    لکه بینی خونریزی خفیفی است مشابه آن چیزی که احتمالا در اوایل یا اواخر قاعدگی مشاهده می کنید. رنگ آن می تواند از صورتی تا قرمز مایل به قهوه ای تغییر کند (رنگ خون خشک شده).
    علل لکه بینی چیست؟
    خونریزی مربوط به لانه گزینی: ممکن است خونریزی کم و خفیفی مربوط به لانه گزینی که احتمالا ۱۱ تا ۱۲ روز بعد از باروری اتفاق می افتد رخ بده (نزدیک به زمانی که شما متوجه رخ ندادن سیکل قاعدگی می شوید). ممکن است که علت آن لانه گزینی تخم بارور شده در دیواره رحم باشد، پدیده ای که معمولا ۶ روز بعد از قاعدگی اتفاق می افتد اما نمی توان به طور قطع مطمئن بود که خونریزی ناشی از لانه گزینی است. خونریزی خیلی خفیف بوده، در عرض ۱ تا ۲ روز تمام شده، و فقط تعداد کمی از زنان حامله این نوع از لکه بینی را دارند.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    من و نامزدم با هم بصورت لاپايي رابطه داشتيم و نامزدم هم باكره هست.پريودهاش منظم بود ولي الان 26 روز كه گذشته هنوز هيچ علامتي از پريود شدن نيست خيلي ضعف مي كنه . در رابطه ما مني روي واژنش ريخت ولي وارد نشد چون سريع پاك كرديم.آيااحتمال بارداري هست.اگر هست چه بايد كرد و چظور مي شه سقط كرد.با آمپول با چي.خيلي مهمه فقط لطفا زود جواب بديد.

4. سلام اگر نامزد شما در روزهای تخمکگذاری بوده باشند ومنی وارد شده باشد احتمال بارداری وجود دارد ولی در هر صورت فعلا برای قضاون زود است چون ایشون در روز 26 هستند اگر موعد پریود رسید وپریود اتفاق نیفتاد یک تست انجانم دهید.فقط یک سوال ایشون در روز 26 پریود هستند یا 26 روز از موعد گذشته؟

5. باسلام
    من سيكل پريودي منظم 28 روزه دارم،حدود 14 روز پيش با نامزدم يك رابطه داشتم كه پيشاب ايشون در ناحيه كليتوريس و كمي پايين تر ريخت، دو روز بعدش من درزمان تعيين شده و منظم پريود شدم.(داراي پرده)
    ولي نگرانم كه يه وقت حامله نباشم،يا حاملگي خارج از رحمي،يا اينكه مي گن زنهاي حامله هم پريود مي شن؟
    با اين تفاسير من حامله هستم؟
    دو بار هم از بي بي چك استفاده كردم منفي بود.

سوال دوم: آيا زنان حامله هم تخمك گذاري ميكنن؟
    چون من الان در روزهاي تخمك گذاري ام و متوجه مي شم كه زمانشه،يعني يه چيزايي شبيه به سفيده تخم مرغ ولي دراي قوام بيشتر خارج ميشه. اونا تخمك هستند؟

سوال سوم: در ماه چندبار تخمك گذاري رخ مي دهد؟ يعني فقط روز 14 سيكل در پريودهاي منظم؟ يا اينكه مثلا نزديك پريود هم ميشه تخمك گذاري كرد؟
    چندتا تخمك آزاد ميشه؟

اگه ميشه زود جوابمو بدين
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. atena_2 نوشته است: باسلام
    من سيكل پريودي منظم 28 روزه دارم،حدود 14 روز پيش با نامزدم يك رابطه داشتم كه پيشاب ايشون در ناحيه كليتوريس و كمي پايين تر ريخت، دو روز بعدش من درزمان تعيين شده و منظم پريود شدم.(داراي پرده)
    ولي نگرانم كه يه وقت حامله نباشم،يا حاملگي خارج از رحمي،يا اينكه مي گن زنهاي حامله هم پريود مي شن؟

چون من الان در روزهاي تخمك گذاري ام و متوجه مي شم كه زمانشه،يعني يه چيزايي شبيه به سفيده تخم مرغ ولي دراي قوام بيشتر خارج ميشه. اونا تخمك هستند؟

سوال سوم: در ماه چندبار تخمك گذاري رخ مي دهد؟ يعني فقط روز 14 سيكل در پريودهاي منظم؟ يا اينكه مثلا نزديك پريود هم ميشه تخمك گذاري كرد؟
    چندتا تخمك آزاد ميشه؟

اگه ميشه زود جوابمو بدين
    ممنون

نگران نباشيد شما باردار نيستين.تخمك گذاري در طول دوران قاعدگي يكبار انجام ميشه.و فقط يك تخمك بالغ خارج ميشه.ميتونين (تخمك گذاري چيست) رو از نوار جستجوي بالا سرچ كنين.

7. atena_2 نوشته است: باسلام

چندتا تخمك آزاد ميشه؟

اگه ميشه زود جوابمو بدين
    ممنون

اولا احتمال بارداری در شما نیست به دو دلیل اول اینکه پریود شدید و بارداری رو منتفی میکنه دوم اینکه حتی پیش آب به آلت ممکن هست مالیده شده باشه که اصلا بارداری رخ نمیده حتی منی هم مالیده بشه اگر در دوران تخمک گذاری باشید امکان هست اما نه زیاد
    کلا مورد شما بارداری رخ نمیده نگران نباشید
    اگر در ترشحاتتون ترشح سفید رنگ دارید و منظورتون این هست باید بگم فقط ترشحات و ربطی به تخمک نداره
    در مورد سوال آخرتونم کلا یه بار در ماه تخمک گذاری رخ میده و به طور متوسط میشه گفت اگر منشم باشه همون 14 سیکل پریود چندتا تخمک هم نمیدونم آزاد میشه

8. باسلام خدمت اقای دکتر .من درروز23نزدیکی طبیعی داشتم ومایع منی داخل واژن ریخته  شد .ومن بعدش 1عدد قرص کنتراسیتو ال-دی خوردم وبعد از 6ساعت2 عدد قرص خوردم  و6ساعت بعدش را 2عدد قرص راباز خوردم .ایا کارم اشتباه بوده .ایا امکان بارداری وجود دارد .ایا خوردن قرصم را ادامه  بدم .

9. pari2557 نوشته است: بش 1عدد قرص کنتراسیتو ال-دی خوردم وبعد از 6ساعت2 عدد قرص خوردم  و6ساعت بعدش را 2عدد قرص راباز خوردم .ایا کارم اشتباه بوده .ایا امکان بارداری وجود دارد .ایا خوردن قرصم را ادامه  بدم .

سلام طرز روش اورژانسی اشتباه بوده

10. pari2557 نوشته است: باسلام خدمت اقای دکتر .من درروز23نزدیکی طبیعی داشتم ومایع منی داخل واژن ریخته  شد .ومن بعدش 1عدد قرص کنتراسیتو ال-دی خوردم وبعد از 6ساعت2 عدد قرص خوردم  و6ساعت بعدش را 2عدد قرص راباز خوردم .ایا کارم اشتباه بوده .ایا امکان بارداری وجود دارد .ایا خوردن قرصم را ادامه  بدم .

روش صحيح اورژانسي:
    تا قبل از 72 ساعت 2 عدد اچ دي و 12 ساعت بعد 2تا ديگه
    يا
    4 عدد ال دي و 12 ساعت بعد 4 تا ديگه

11. به نظر من شما دختر ها در این جور مواقع خیلی استرس درست می کنید که حتی نامزدتان هم هول می کنه که مبادا آبروریزی بشه در صورتی که در 96% موارد هیچ اتفاقی نمی افتد و 100% همین استرس باعث عقب افتادن پریودتان می شود و آن وقت دیگه پدر صاحب بچه را در می آورید

12. سلام آقاي دكتر
    من با نامزدم رابطه داشتم ولي دخول انجام نشده و فقط لاي پا بوده.ايشون پريود منظم داشته ولي الان در روز 26 هست و هيچ علامتي وجود نداره البته هنوز 2 روز ديگه مونده ولي معمولا زودتر پريود مي شد. نامزدم باكره هست و در نزديكي شايد مقداري مني روي واژنش ريخته باشد. ولي زود با دستمال پاك كرده. لازم به ذكر است از اين جريان 15 - 20 روز مي‌گذره
    1- آيا حامله است
    2- اگر هست چطور مي شه سقطش كرد. حتما راهشو بگيد چون ابرومون تو تمام فاميل ميره خواهش مي كنم يك راه ساده كه كسي نفهمه بگيد.لطفا كمكمون كنيد من دارم از ترس سكته مي كنم چون باباش اگر بفهمه مي‌كشتش

13. باسلام من 2سال قبل زایمان سزارین داشتم  اما بچه به علت مکونیال زنده نماند طی این 2سال جلوگیری نداشتیم اما هنوز حامله نشدم پیش متخصصزنان رفتم بعد گرفتن عکس از رحم وسونوگرافی وازمایش هورمون و خوردن چند دوره کلومیفن متفورمین دگزامتازون دیدروژسترون هنوز حامله نشدم البته شوهرم که ازمایش اسپرم انجام داد کمی ضعیف بود که با خوردن یک دوره کلومیفن خوبشد و الان باوجود اینکه مشکلی نداریم اما هنوز حامله نشدم البته حاملگی اول با خوردن یک دوره کلومیفن صورت گرفت پریودم 25 روز است یعنی 18 روز پاکم و 7 روز پریود قبل از حاملگی با درد زیر شکم کمر درد و درد پا بود که الان موقع پریودی هیچ دردی ندارم  لطفا به من بگویید دلیل اینکه حامله نمیشم چیست  اگه امکان داره زود جوابم را بدهید مرسی

14. با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت آقاي دكتر...
    من و نامزدم 21 آبان با هم رابطه داشتيم و دخول كامل انجام گرفت اما مني داخل واژن ريخته نشد/نامزدم 23 آبان پريود شد در حالي كه طبق روال عادي بايد 29 آبان پريود ميشد و اينكه مدت پريودش معمولا 5 روز بود ولي اين دفعه تا الان 10 روزه كه  طول كشيده  و هنوز متوقف نشده و اينكه شدت خونريزي مدام كم و زياد ميشه/ميخواستم بدونم كه احتمال بارداري وجود داره ...؟؟؟
    ممنون ميشم كمكم كنيد...

15. سلام
          راستش من امروز با نامزدم یه رابطه تقریباً سطحی داشتیم.داشتم آلتم رو روی واژن خانومم میمالیدم البتّه روی سطح بیرونی آلتش میمالیدم
    یه لحظه به آلتم نگاه کردم دیدم کمی چسبناک شده و چیزی مثه منی امّا خیلی کم روی آلتم هست.حالا خیلی نگرانم نکنه خدایی نکرده چیزی بشه.احتمال بارداری هست؟چند درصد؟2،3 روز دیگه هم بیشتر به شروع پریودش نمونده.چه کار کنم؟راه حلی بگین خواهش میکنم همین جا کمکم کنید و لینک دیگه ای ندین.فقط سریع.ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 49
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید