شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا مشکلاتی که در خودارضایی هست همان مشکلات در رابطه جنسی هم میتواند باشد؟

1. با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر صادقی و کاربران عزیز
    بالاخره قسمت من هم شد که سوالمو مطرح کنم و جواب بگیرم (امیدوارم بازم سوالم حذف نشه)
    سوال من اینه که در خودارضایی هم مایع منی تولید میشه در رابطه جنسی هم تولید میشه-در خودارضایی همان ماهیچه ها منقبض میشوند که در رابطه جنسی منقبض میشوند-در خودارضایی هم انشان شهوتشو خالی میکنه در رابطه جنسی هم
    پس چرا شما خودارضایی را توصیه نمیکنید و عامل مشکلات زیادی میدانید ولی رابطه جنسی را توصیه میکنید؟
    درحالی که گفتیم در هردو یک اتفاق می افته و اونم این که مایع منی تولید میشه پس اگر قرار باشه خودارضایی را توصیه نکنید  باید رابطه جنسی را هم توصیه نکنید زیرا مکانیسم هر دو تقریبا یکی هست اگر قرار باشه خودارضایی مشکل به بار بیاره پس همان مشکلات در رابطه جنسی هم هست
    لطفا با دادن جواب های علمی و منطقی مرا هم قانع کنید

سوال 2 : متاسفانه  من مدت زیادی هست که به خودارضایی مبتلا شده ام (قبل از 15 سالگی تا الان یعنی 17 سالگی) ولی به خاطر سوالی که در بالا مطرح کردم نمیدانم چی درست هست چی نادرست ولی اگر بنا بر این باشه که من بخواهم ترک کنم آیا نرفتن به حمام به مدت زیاد میتونه راه حلی مناسب باشه ؟(چون من وقتی وارد حمام میشم ...)
    درضمن من همه راه حل هایی از قبیل ورزش -ندیدن تصاویر جنسی -فکر نکردن درباره آن و ... را امتحان کردم و نتیجه میداد ولی وقتی وارد حمام میشم هیچی به هیچی
    حالا با این همه ناامیدی آیا امید و راه حلی هم هست که بشه این کار رو ترک کرد؟واقعا خسته شدا ام  احساس پوچی و حقارت میکنم تمام ذهنمو از درس کشیده به سمت خودش واقعا به انتهای راه رسیدم لطفا منو بادادن راه حلی مناسب و شدنی راهنمایی کنید تا بیش از این مرتکب گناه نشوم
    با تشکر از دکتر صادقی و همه پاسخ دهندگان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیز سلام

بهتره که خودتو سرگرم کنی

هر وقت و هر جا که این فکر پلید به ذهنت اومد یک لیوان آب سرد بخور و به مسائل دیگه فکرت رو متمرکز کن.

مدت زمان استحمامت هم کمتر کن

موفق باشی

3. رابطه جنسي يك رابطه دو طرفه اس.با خودارضايي فقط حالت تنش به صورت موقت از بين ميره.به نظر من مثل كسي كه تشنه اس ولي آب شور بخوره.بايد روي خودت كار كني.ورزش كردن ميتونه خيلي كمك كنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست من

خود ارضايي و رابطه جنسي تنها در فيزيك كار با هم شبيه هستند ولي در مسائل روحي ورواني كاملا با هم فرق دارند در خود ارضايي شما با تصوير سازي از يك معاشقه به انزال ميرسيد و همواره بعد از انزال در حسرت انچه به تصوير كشيده بوديد باقي مانده و در نتيجه از نظر روحي ارضا نشديد بنابراين بدليل ارضا نشدن اگه بدن شما توان داشته باشه دلتون ميخواد كه كل روز در حال خود ارضايي باشيد . در رابطه جنسي و در تماس بدن با جنس مخالف و لمس و نوازش ان انسان كاملا از نظر روحي تخليه ميشود.
    و اما در مورد ادامه اين كار بايد بگم كه خوب نيست . قصد نصيحت ندارم چون سن شما از نصيحت بدش مياد ولي :  مواد غذايي گرم و تند نخور . دوش اب سرد بگير . كمتر حمام كن و اگه تونستي سرت رو زير شير اب بشور . البته چون اين مسئله كاملا روحي است بيشتر بايد ذهن شما در گير مسائل ديگه اي باشه . ورزش رو تا حد خستگي انجام بده تا بدنت حوصله خود ارضايي رو نداشته باشه و خيلي كارهاي ديگه .........زودتر غلبه كن

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. دوستان گفتن ..اونچه که فرقش هست و خیلی تاثیر گذار تخلیه روحی هست که توی خودارضایی نیست و مشکل ایجاد میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. شما از شباهت خود ارضایی و رابطه جنسی صحبت کردید و تفاوت آن راخواستید بدانید در حالی که در آخر تایپ خود تفاوت اصلی آنها را نیز ذکرکردید
    گفتید احساس پوچی و حقارت میکنید اما در یک رابطه جنسی هم همین احساس را خواهید داشت؟
    همانطور که سایر دوستان هم اشاره کردن تفاوت اصلی آنها در مسائل روحی هست
    یک رابطه جنسی شما را از نظر روحی هم ارضا میکنه در حالی که خود ارضاییفقط باعث تخریب روحی میشه و شما را تا حدودی از نظر بدنی ارضا میکنه
    تفاوت دوم هم در تعداد دفعات انجام در یک محدوده زمانی هست
    که همین تکرار میتونه فرصت جبران و ریکاوری را از بدن بگیره که همین باعثمشکلات بدنی نیز خواهد شد البته باید این نکته هم اضافه کنم بدنها با هممتفاوت هستند در برگشت به حالت قبل و ممکنه برای یک نفر در هفته یک بارامکان یک رابطه جنسی باشه اما شخصی توان برقراری رابطه را در یک روز چندبار داشته باشه

من هم قصد نصیحت ندارم اما وقتی خودتان قصد ترک این کار را دارید جستجو درسایت به شما کمک خواهد کرد بعضی از موارد هم دوستان اشاره کردند اما تصمیم جدی خودتان تعیین کننده خواهد بود
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. با سلام
    دوست گرامی، متاسفانه بیشتر جوانها ،لذت و ارضای جنسی رو فقط در انزال میبینند!!! در صورتیکه اینکار فقط وسیله ای برای ارضا شدن و لذت بردنه!! انشاالله که متاهل شدی بیشتر این نکات رو درک میکنی! در رابطه جنسی با همسر،هم از نظر جسمی و هم نظر روحی و روانی لذت میبرید ولی در خودارضائی فقط از نظر جسمی!! این قضیه اتفاق رخ میدهد! پس  انزال صرف لذت بردن نخواهد بود!!! و این است که قدما به ازدواج و تشکیل زندگی مشترک زیاد سفارش مینمایند!! چون با اینکار انسان در این مقوله تقریباً کامل میگردد(البته اگه از طرف دو طرف ،درست انتخاب همسر صورت بگیره)و اما در خصوص راهکار برای ترک کردن و یا کاهش این عمل ،کافیست در سایت و در نوار جستجو کلمه :" خودارضائی " را تایپ کرده و جستجو نمایید ده ها و یا صد ها عنوان،راهکار،توصیه،راهنمائی و ... برایتان نمایش داده خواهد شد که بیش از توصیه های بنده و دوستان بوده و کاملتر نیز میباشد.
    در پایان قطعاً پیشنهاد همه ،بر ترک این عمل بوده و هست.
    موفق و شاد باشید.

8. snator

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من بهترين راه براي تخليه جنسي ازدواجه.خودت رو مشغول كاراي ديگه بكن

9. shakernaser نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر صادقی و کاربران عزیز
    بالاخره قسمت من هم شد که سوالمو مطرح کنم و جواب بگیرم (امیدوارم بازم سوالم حذف نشه)
    سوال من اینه که در خودارضایی هم مایع منی تولید میشه در رابطه جنسی هم تولید میشه-در خودارضایی همان ماهیچه ها منقبض میشوند که در رابطه جنسی منقبض میشوند-در خودارضایی هم انشان شهوتشو خالی میکنه در رابطه جنسی هم
    پس چرا شما خودارضایی را توصیه نمیکنید و عامل مشکلات زیادی میدانید ولی رابطه جنسی را توصیه میکنید؟
    درحالی که گفتیم در هردو یک اتفاق می افته و اونم این که مایع منی تولید میشه پس اگر قرار باشه خودارضایی را توصیه نکنید  باید رابطه جنسی را هم توصیه نکنید زیرا مکانیسم هر دو تقریبا یکی هست اگر قرار باشه خودارضایی مشکل به بار بیاره پس همان مشکلات در رابطه جنسی هم هست
    لطفا با دادن جواب های علمی و منطقی مرا هم قانع کنید

سوال 2 : متاسفانه  من مدت زیادی هست که به خودارضایی مبتلا شده ام (قبل از 15 سالگی تا الان یعنی 17 سالگی) ولی به خاطر سوالی که در بالا مطرح کردم نمیدانم چی درست هست چی نادرست ولی اگر بنا بر این باشه که من بخواهم ترک کنم آیا نرفتن به حمام به مدت زیاد میتونه راه حلی مناسب باشه ؟(چون من وقتی وارد حمام میشم ...)
    درضمن من همه راه حل هایی از قبیل ورزش -ندیدن تصاویر جنسی -فکر نکردن درباره آن و ... را امتحان کردم و نتیجه میداد ولی وقتی وارد حمام میشم هیچی به هیچی
    حالا با این همه ناامیدی آیا امید و راه حلی هم هست که بشه این کار رو ترک کرد؟واقعا خسته شدا ام  احساس پوچی و حقارت میکنم تمام ذهنمو از درس کشیده به سمت خودش واقعا به انتهای راه رسیدم لطفا منو بادادن راه حلی مناسب و شدنی راهنمایی کنید تا بیش از این مرتکب گناه نشوم
    با تشکر از دکتر صادقی و همه پاسخ دهندگان

\

با سلام
    وقتی بتونید با خودارضایی به لذت برسید مطمئنا نیاز به شریک جنسی در شما کم میشه  و این در بعد ازازدواج خطر ساز میشه چون فرد هر وقت نیاز رو حس کنه خودش دست بکار میشه و پوزیشن ها و معاشقه ها لذت خودش رو از دست میده
    لذت بردن به صورت تکی انسان رو به سمتی سوق میده که نتونه شریک جنسیشو به چشم یک انسان ببینه و بهش لذت بده و ازش لذت ببره چون عادت کرده محرک در ذهن خودش باشه
    برای همین اصلا توصیه نمیشه
    اما اگر روش های مختلف رو رفتید ادامه دهید با چند روش زیر
    در موقع استحمام از اب سرد بیشتر استفاده کنید سعی کنید محیط حمام سرد یخ و خنک باشه تا گرم
    سعی کنید مدتی رو با لباس زیر حمام کنید و یا حتی با لباس تنتون دوش بگیرید شاید خنده دار باشه اما خودش راهی هست در اوردن مرحله مرحله لباس میتونه فکرتون را از تمرکز خارج کنه
    زمانی را برای حمام انتخاب کنید که فرصت کم دارید و مجبور هستید از حمام زود دربایید تا به کارهاتون برسید
    یا حمام خودتون را بذارید در زمانی که به استخر میروید انجا فرصت کم هست
    در اخر هم ورزش یادتون نره و بهتر هست شنا کنید تا محیط حمام برای شما یاد اور لذت اب بازی و شنا باشه
    هر کاری اگر سخت باشه اما شدنی هست موفق باشید

10. دوست عزیز سلام :
    کلا مسئله تخلیه بدن از نظر خود ارضایی یک مشکل اساسی  امکان دارد برایت درست کنه ( جدا از دیگر مسایلی که دوستان گفتن ) یعنی امکان دارد حتی بعد از ازدواج با این که همسر داری و به خاطر اعتیاد به این موضوع بازهم به خود ارضایی روی بیاری پس بهتر این کار را ترک کنی ( کتابهای زیادی در تما زمینه ها و مشکلات خود ارضای داریم اگر یکی از این کتابهارا بخونی خود به خود ترک می کنی )
    در موضوع ترک باید یگم که فیلم و فکر و غذا و حمام ... بهانه است اگر که می خواهی ترک کنی با اراده قوی این موضوع رو بذار کنار و تا جای که می تونی به نیازی که اعتیاد داری مبارزه کن در غیر این صورت حتی اگر بستری هم بشی نمی تونی ترک کنی ( خواستن توانستن است )

11. سلام دوست عزیز
    به نظر من خواندن کتاب هایی در زمینه ی خود ارضایی می تواند عامل خوبی برای ترک این کار باشد.انسان اگر هم اشتباهی کرد باید همان موقع توبه کند وبه عواقب بد جسمس وروحی خود ارضایی فکر کند.خیلی می توانید جواب بگیرید

12. با سلام به شما دوست عزیز
    دوستان پاسخ های کامل و جامعی را به شما دادند اما من میخواهم با یک  مثال ساده
    موضوع را برایتان روشن تر کنم
    حتما برای شما پیش آمده که یکی از دوستانتان شانه دست
    یا پای شما را ماساژ داده باشد در این زمان احساس بسیار خوبی به شما دست میدهد و
    حس خوبی نسبت به شخصی که این کار رامیکند در شما ایجاد میشود
    حال خودتان هم به صورتهای مختلف میتوانید بدنتان را ماساز دهید لذتی که از این کار میبرید کاملا متفاوت است و
    قابل مقایسه نیست
    اگر ما این را به عنوان یک مثال خوب و نزدیک به رابطه جنسی در نظر بگیریم
    خود ارضایی مانند حالتی است که خودتان اقدام به ماساژ خود میکنید و رابطه با شریک جنسی مثل وقتی است که کسی شما را ماساژ میدهد
    در اینجا کاملا تفاوت مشخص میشود
    در رابطه جنسی دوطرفه شما علاوه بر اینکه از نظر روحی ارضا میشوید
    از نظر جسمی وجنسی نیز ارضا کامل میگردید و مشکلاتی مثل انزال زودرس که
    در خود ارضایی شایع است در رابطه دوطرفه کمتر است
    در مورد ترک ومضرات این کار مطلب زیاد است بیشتر در سایت بگردید
    به امید موفقیت شما

13. چه بسیار لذت هایی کوتاه که افسردگی طولانی برجای گذارد
    به نظر من زیر شیشه ی میزتان جمله ای بنویسید که به شما گوش زد کند.اگر هم خدایی نکرده خودارضایی کردید بعدازآنکه چشمتان به جمله بیفتد احساس ندامت میکنید ودر آینده میتوانید کاملا آن را ترک کنید.البته هر چه زودتر ازدواج از روی آگاهی انجام دهید بهتر است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید