شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. با سلام
    ممنون میشم به این سوالم جواب بدید
    من 19 تا یاسمین خوردم بعدش نزدیکی داشتم در ضمن بعد از دوران تخمک گذاری بود در واقع روز سوم دوره ی ایمن بودم.با این وجود آیا احتمال حاملگی هست؟ البته هنوز پریود نشدم آیا ممکنه به علت یاسمین باشه؟بعد از چند روز با نوار تست Hcg در ادرارحاملگی تشخیص داده میشود؟

2. gity2 نوشته است: با سلام
    ممنون میشم به این سوالم جواب بدید
    من 19 تا یاسمین خوردم بعدش نزدیکی داشتم در ضمن بعد از دوران تخمک گذاری بود در واقع روز سوم دوره ی ایمن بودم.با این وجود آیا احتمال حاملگی هست؟بعد از چند روز با Hcg حاملگی تشخیص داده میشود؟

نه دوست عزیز نگران نباشید
    حداکثر یک هفته

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام و خسته نباشید
    نامزد من اولین بسته قرص ضد بارداریه خودش رو استفاده کرده (یعنی از روز 5 پریودش) تا بحال 21 قرص رو مصرف کرده البته کمی نامنظم منظورم اینه که نهایتا  با یک ساعت تاخیر (البته قرص 21 رو استثنا" با 6 ساعت تاخیر خورد ) درروز  19 و 21 مصرف قرص با هم رابطه کامل داشتیم و منی هم داخل واژن تخلیه شده .الان 2 روز از مصرف آخرین قرص میگذره و هنوز پریود نشده .آیا احتمال حاملگی وجود داره؟ چند روز بعد از رابطه میشه به تست بی بی چک اطمینان کرد؟ علت تاخیر پریود از چیه؟ ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین ، چون نگرانیم.تشکر از زحمات همه دست اندرکاران.

4. bahram_2 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    نامزد من اولین بسته قرص ضد بارداریه خودش رو استفاده کرده (یعنی از روز 5 پریودش) تا بحال 21 قرص رو مصرف کرده البته کمی نامنظم منظورم اینه که نهایتا  با یک ساعت تاخیر (البته قرص 21 رو استثنا" با 6 ساعت تاخیر خورد ) درروز  19 و 21 مصرف قرص با هم رابطه کامل داشتیم و منی هم داخل واژن تخلیه شده .الان 2 روز از مصرف آخرین قرص میگذره و هنوز پریود نشده .آیا احتمال حاملگی وجود داره؟ چند روز بعد از رابطه میشه به تست بی بی چک اطمینان کرد؟ علت تاخیر پریود از چیه؟ ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین ، چون نگرانیم.تشکر از زحمات همه دست اندرکاران.

دوست عزيز اگه ايشون اولين باره كه از قرص ضد بارداري استفاده كردن پس بايد در كنارش هنگام نزديكي از روش ديگه هم جلوگيري ميكردن.البته زمان پريود شدن بعد از مصرف آخرين قرص 4 الي 5 روز بعد بايد باشه.ولي احتمال بارداري هم هست.

5. mar2zan نوشته است: با سلام
    من 28 آبان با دوست دخترم كه باهم قرار ازدواج گذاشته ايم و تا عيد عقد خواهيم شد رابطه جنسی سطحي انجام داديم...

چون رابطه جنسی كاملا اتفاقي اتفاق افتاد به خاطر همين ديگه كاندوم تهيه نكرده بودم.
    رابطه جنسی فقط در سطح ماليدن آلت خودم به آلت ايشون بود ديگه 5-10 دقيقه كه از رابطه گذشته بود واسه اينكه از بارداري ناخواسته جلوگيري كرده باشم يه پلاستيك جور كردم تا نقش كاندوم رو بازي كنه. خلاصه رابطه ادامه داشت(ماليدن آلت من به كليتوريس) تا وقتي كه من ارضا شدم و آب مني رو روي شكمش ريختم اون هم بلافاصله رفت حمام و شكمش رو با آب خالي شست
    با توجه به اينكه در آخرين تست باروري من:
    Motile (A+B+C) = 22.6%
    Progressive (A+B) = 10%
    Sperm Count = 46.3 M/ml
    1-با توجه به سرعت كم اسپرم هاي من و اين كه روز پريود نامزدم 16 آبان بود , آيا اين احتمال وجود دارد كه اسپرم ها از روي شكم توسط آب به سمت رحم كشيده شوند؟ (بعد از شستشو , اطراف واژن توسط حوله خشك شد)
    ممنون ميشم اگه راهنمائي بفرمائيد چون فردا ساعت 16 ميشه 72 ساعت لطفا سريعا راهنمائي كنيد تا خداي نكرده كار از كار نگذشته...

سلام
    ببينيداحتمال تخمك گذاري در خانومهايي كه پريود منظم دارن در روزهاي 13، 14 و 15 پريود و 3 روز قبل و بعد از اين تاريخ ها زياد هست و چون دوست شما 16 آبان پريود شدند و رابطه 28 آبان بوده ، يعني روز 12 پريود احتمال تخمك گذاري زياده ، منتها چون مني داخل واژن ريخته نشده و سريعا پاك شده پس امكان بارداري بسيار بعيده ،اينكه اسپرم از روي شكم توسط آب به داخل رحم كشيده بشه احتمالش خيلي ضعيفه مگه اينكه شما خيلي ديگه بدشانس باشين !

6. سلام
    از اتمام قرصهای ضد بارداری تا یک هفته فرصت برای پریود شدن وجود دارد تا یکهفته منتظر بمانید ولی اگر پریود اتفاق نیقتاد اقدام به تست بارداری کنید چون اگر بار اول استفاده از قرص بوده باشد احتمال بارداری وجود دارد.

7. سلام من اين ماه شك دارم كه باردار باشم يا نه الان دو روزه پريودم عقب افتاده امشب بايد برم دندان پزشكي دندانم رو عصب كشي كنم آيا بعدا فهميدم باردارم براي بچه خطر داره يا خير ؟

8. سلام من با نامزدم رابطه داشتیم اما دخول کامل انجام نشد و منی نیز خارج نشد وبعد قرص روش اورژانس رو مصرف کرد برای چند باردر روزهای مختلف این اتفاق تکرار شد و بعدبه مدت 2روز زیر شکمش درد میکرد و الان لکه بینی داره و سینه هاش درد کمی میکنه . اینها به خاطر مصرف قرصهاست یا اینکه احتمال بارداری وجود داره؟

9. سلام آقای دکتر:
    یه سئوال خیلی مهم دارم لطفا زود جوابمو بدید.من میخوام تست خون بارداری بدم و در حال حاضر دارم قرص کو آموکسی کلاو 625 میخورم و 3 روز پیش هم آمپول پنی سیلین زدم . قرصام هنوز تموم نشده و 5 شنبه 5 آذر تموم میشه من میخوام 5 شنبه 5 آذر که 10 روز از رابطه ام مگذره تست خون بدم.میخواستم بدونم این قرص ها و آمپولی که زدم ممکنه رو جواب آزمایش تاثیر بذاره و آزمایش جواب درست را نشون نده؟با این شرایطی که گفتم و گذشت 10 روز از رابطه میتونم رو جواب آزمایش حساب کنم؟
    لطفا زود راهنماییم کنید. دوستان دیگه هم اگه جواب سئوال منو میدونید لطفا پاسخ دهید.

با تشکر

10. setareye_shargh نوشته است: سلام آقای دکتر:
    یه سئوال خیلی مهم دارم لطفا زود جوابمو بدید.من میخوام تست خون بارداری بدم و در حال حاضر دارم قرص کو آموکسی کلاو 625 میخورم و 3 روز پیش هم آمپول پنی سیلین زدم . قرصام هنوز تموم نشده و 5 شنبه 5 آذر تموم میشه من میخوام 5 شنبه 5 آذر که 10 روز از رابطه ام مگذره تست خون بدم.میخواستم بدونم این قرص ها و آمپولی که زدم ممکنه رو جواب آزمایش تاثیر بذاره و آزمایش جواب درست را نشون نده؟با این شرایطی که گفتم و گذشت 10 روز از رابطه میتونم رو جواب آزمایش حساب کنم؟
    لطفا زود راهنماییم کنید. دوستان دیگه هم اگه جواب سئوال منو میدونید لطفا پاسخ دهید.

با تشکر

سلام
    دوست عزيز آزمايش بارداري بررسي ميزان هورمون hcg هست كه از جفت ترشح مي شه ، مواردي كه گفتين تاثيري در مثبت يا منفي شدن آزمايش بارداري نداره .

11. baran_top20 نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه داشتیم اما دخول کامل انجام نشد و منی نیز خارج نشد وبعد قرص روش اورژانس رو مصرف کرد برای چند باردر روزهای مختلف این اتفاق تکرار شد و بعدبه مدت 2روز زیر شکمش درد میکرد و الان لکه بینی داره و سینه هاش درد کمی میکنه . اینها به خاطر مصرف قرصهاست یا اینکه احتمال بارداری وجود داره؟

سلام
    دوست عزيز بايد بدونيد كه روش اورژانسي فقط يكبار در هر دوره  جواب مي ده ، آخه چرا اينكارو مي كنيد ؟ فقط باعث بهم خوردن تعادل هورموني مي شيد ! بله به خاطر مصرف قرصهاست !

12. سلام . من يه سوال دارم . 6 ماه پيش روز اول پريودم بود كه دچار حالت تهوع شديد و دل درهاي بسيار شديد شدم كه كارم كشيد به دكتر  و دكتر واسم يه مسكن و يه آمپول ضد حالت تهوع زد . بعد از اون 3 ماه بعد دوباره همين مشكل برام ايجاد شد دقيقا" روز اول پريودم كه اين دفعه كارم به بيمارستان كشيد دكتر واسم سونو نوشت وقتي رفتم سونو گفتند كه كسيتم تركيده ولي هيچ مايعي رو تو سونو نشون نمي ده . دكتر بعد از ديدن سونو گفت برم پيش دكتر زنان وقتي رفتم دكتر زنان فقط بهم مسكن داد . حالا من چمه ؟

13. سلام

شما كيست داريد و اين ديگه نيازي به پرسيدن نداره.اما بايد بفهميد كيستتون چند ميلي متري و چقدر خونريزي كرده؟
    مسكن فقط درد شما رو آروم ميكنه پس پيشنهاد ميكنم براي درمان قطعي به يك پزشك ديگه مراجعه كنيد اما چندتا توصيه رو بهتون ميكنم:
    كيست درمان قطعي نداره و خودش بايد به مرور از بين بره
    تا چندين ماه هيچگونه فعاليت ورزشي و سنگين نداشته باشيد
    به ناحيه تخمدان موقع خواب يا رابطه جنسي فشار نياويد
    سعي كنيد قبل از هر قاعدگي جوشانده ايي مثل دم كرده بابونه ميل كنيد تا دفع تخمك سريعتر باشه
    و در نهايت خيلي خيلي سريع به پزشك مراجعه كنيد

14. سلام آقای دکتر خسته نباشید ممنون که برای سئوال قبلم منو راهنمایی کردید.
    1 سئوال دیگه من بعد از پریودم زیر دلم به شدت درد میگیره و پاهام سست می شه دکتر بهم گفت زمان تخمک گذاری این اتفاق می افته در صورتی که بعضی وقتها بعد از نزدیکی هم این اتفاق برام می یوفته دلیلش چی می تونه باشه

15. soledad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام

من و نامزدم با هم رابطه داشتیم بدون دخول آلت.ایشون باکره نیستن و انگشت وارد واژن ایشون شده است که آغشته به مایع پیشآب بوده است البته منی کاملا خارج از واژن ریخته شد. ایشوم 9 ساعت پس ازرابطه  با  توجه به اینکه قرص hd  نداشتن و 4 تا قرص هم حالشون رو  بدمیکرد، 2قرص ld خوردن و همین 2تا رو 12 ساعت بعد هم تکرار کردن. ایشونحدود 26 روز هم هنگام رابطه از شروع قائدگی قبلیشون میگذشت. آیا امکانحاملگی هست؟ آیا باید یه دوره 4 تایی قرص hd مصرف کنند؟ لطفا جواب بدیدنگرانم. الان حدود 23 ساعت از رابطه گذشته است. ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 49
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید