شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برامدگی زیر بغل

1. با سلام. لطفا راهنمایی ام کنید.
    مرجان 24ساله هستم. حدود 3هفته تا یک ماه است که در زیر بغل سمت چپم احساس برامدگی میکنم.
    البته ناگگفته نماند که من بخاطر جوشهای صورتم حدود 2ماه است که قرض دکوتان مصرف میکنم وتا 6ماه باید ادامه دهم. در بروشور دکوتان خوندم که یکی از عوارض نادر آن بزرگ شدن غدد لنفاوی میباشد.
    با دکتر داروساز مشورت کردم و ایشان گفتند به متخصص غدد بروم،من رفتم و ایشان فقط معاینه کردند و گفتند مشکلی نیست.
    ولی من باز نگرانم چون هنوز برامدگی هست. خیلی هم میترسم.
    لطفا کمکم کنید..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز
    به احتمال زیاد همان تورم غدد لنفاوی زیر بغل میباشد.نگران نباشید.
    حتما به یک پزشک متخصص دیگر مراجعه بفرمایید،یا اگر برای شما این امکان وجود دارد مدتی این قرص ها را مصرف نکنید.

3. با سلام
    دوست گرامی ،با تایید اظهارات دوست عزیزمون جناب آقای maepc ،منهم معتقدم حتماً با یک متخصص دیگه غدد ،مشورت لازم رو به عمل بیاورید،چون تورم این غدد در دراز مدت دارای تبعات خواهد بود ولی بدون  نگرانی قضیه را پی بگیرید.
    موفق باشید.

4. سلام.

با تشکر از راهنمایی شما. من از چند نفر دیگه پرسیدم و شنیدم که گفتند به یک جراح مراجعه کنم. به نظر شما چیکار کنم؟

راستش مشکل من اینه که میترسم برم دکتر،دکتر بگه که خطرناکه...من حتی این موضوع رو به خانواده ام هم نگفتم....

5. سلام دوست عزیز
    پیشنهاد خوبی به شما داده اند.
    من هم همین مشکل شما رو داشتم.
    به دکتر جراح مراجعه کردم.
    متاسفانه 3تا غده چربی داخل سینه راستم بود که موجبات تورم غدد های لنفاوی زیر بغلم رو فراهم کرده بود.جای هیچ ترس و نگرانی نیست.
    منظورم این نیست که شما هم مشکل مثل من را دارید.
    من جراحی کردم و خوشبختانه مشکلم رفع شد.

6. سلام
    دوست عزيز اولا به همون دكترتون كه داروها رو تجويز كردند سريعا مراجعه كنيد (بدون نوبت و با بيان وجود عوارض ناشي از قرصهاي تجويز شده) بهشون بگيد كه داروها عوارض داشتند كه به احتمال قوي داروها رو عوض مي كنن .
    به خانوادتون هم اطلاع بديد ، هيچ وقت اين موارد رو مخفي نكنيد . توكل كنيد به خدا ، با تعويض داروها انشااله مشكلتون برطرف خواهد شد .
    در هر صورت براي بهبود و درمان بايد به دكتر مراجعه كنيد ، خودبخود كه مشكل برطرف نمي شه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. pooran_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز به یک دکتر زنان مراجعه کند تا معاینه پستان بشوید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. با سلام خدمت شما دوستان عزیز.<xml><o></o>
    امروز بعد از کلی کلنجار با خودم به یک دکتر جراحی مراجعه کردم. ایشان گفتند تا 3هفته آنتی بیوتیک مصرف کنم تا ببینیم چی میشه.<o></o>
    حالا سئوال من اینه که آیا مصرف همزمان آنتی بیوتیک با قرض دکوتان مشکلی پیش نمیاد که قوزه بالا قوز بشه؟<o></o>
    با تشکر <o></o>

9. marjan64_3 نوشته است: با سلام خدمت شما دوستان عزیز.<xml><o></o>
    امروز بعد از کلی کلنجار با خودم به یک دکتر جراحی مراجعه کردم. ایشان گفتند تا 3هفته آنتی بیوتیک مصرف کنم تا ببینیم چی میشه.<o></o>
    حالا سئوال من اینه که آیا مصرف همزمان آنتی بیوتیک با قرض دکوتان مشکلی پیش نمیاد که قوزه بالا قوز بشه؟<o></o>
    با تشکر <o></o>

سلام،
    پزشک تان به عفونت مشکوک شده است و درمان آنتی بیوتیکی را شروع کرده است؛
    آکوتان با داروهای زیر تداخل دارد و می بایست در صورت مصرف قبلی به پزشک اطلاع داده شود:
    - ویتامین A
    - تتراسایکلین ها
    - مینی پیل mini-pill
    - اتینیل استرادیول
    - فنی توئین
    - کورتون سیستمیک

اگر آنتی بیوتیک تجویزی از دسته تتراسیکلین ها است، به پزشک خود  اطلاع دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید