شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام من با نامزدم رابطه جنسی داشتیم. توی پست قبلیم که نمیدونم شماره اش چند هستش دوستان گفتند که احتمال بارداری خیلی ضعیف و امکانش تقریبا صفر هستش ولی الان که از تاریخ 15 تا امروز که 28 هستش نامزدم یکی دوبار همون دو هفته حالت تهوع داشته و چند لکه دیده شده به نظر شما دوستان که اطلاعات جامعه ای دارید با این وضعیت نتیجه چیست و راههای جلوگیری از این امر ناخواسته چیست ممنون میشم کمک کنید.

2. xp4fire نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه جنسی داشتیم. توی پست قبلیم که نمیدونم شماره اش چند هستش دوستان گفتند که احتمال بارداری خیلی ضعیف و امکانش تقریبا صفر هستش ولی الان که از تاریخ 15 تا امروز که 28 هستش نامزدم یکی دوبار همون دو هفته حالت تهوع داشته و چند لکه دیده شده به نظر شما دوستان که اطلاعات جامعه ای دارید با این وضعیت نتیجه چیست و راههای جلوگیری از این امر ناخواسته چیست ممنون میشم کمک کنید.

سلام.
    دوست عزيز مشابه سوال شما بارها و بارها پرسيده شده اگه همين جا سرچ كنيد جواب سوالاتتون رو ميگيريد.

من به شخصه يادم نمياد پست شما كدوم بوده و چي گفته بوديد اما از راه دور نمي شه به طور قطعي گفت چه اتفاقي افتاده.ببينيد اگه رابطه كامل بوده و پريود خانم منظم هست و حالا عقب افتاده احتمال بارداري هست مخصوصا با توجه به لكه بيني و حالت تهوع كه اشاره كرديد.قرص هاي ضدبارداري اورژانسي هم تا 72 ساعت بعد از نزديكي موثرند .بهترين و قطعي ترين راه براي خلاص شدن از اين همه نگراني و بلاتكليفي دادن آزمايش خون هست.انشالله كه مشكلي نيست.

3. با سلام.

با توجه به شرايطي كه ذكر كرديد احتمال بارداري صفره.براي مشخص شدن علت اينكه چرا ايشون 3 بار در يك ماه پريود شدند بهتره به متخصص زنان مراجعه كنند .ممكنه ناشي از مصرف قرص هاي ضدبارداري باشه.

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. deathpoint2 نوشته است:
    لطفا هر کس که میتونه نظر بده متاسفانه دکتر صادقی تا حالا جواب نداده.من و نامزدم مدتیست روابط جنسی داریم . همسرم در تاریخ 30 مهرماه پریود شد و در تاریخ 5 آبان پریود او تمام شد .همسر من هنوز باکره است و در روابط ما هیچ گونه دخولی صورت نمی گیرد . من و همسرم در تاریخ 7 آبان همبستر شدیم اما متاسفانه کاندوم پاره شد و ما شک داریم که منی من بر روی آلت تناسلی همسرم ریخته باشد.البته همسرم بلافاصله با پارچه تمیز ، خود را پاک کرد و خود را شستشو داد،6 ساعت بعد 2 قرص

HDخورد و 12 ساعت بعد نیز 2 قرص HDدیگر مصرف کرد.اما همسرم 15 آبان مجددا پریود شده،که حداقل 10 روز زودتر از موعد همیشگی بود و در تاریخ 20 آبان پریودش تموم شد. اما روز25 آبان بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و دوباره پریود شده سیکل عادت ماهیانه همسر من 22 تا 27 روز میباشد. چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.امکان حامله بودن چقدر است؟

<xml><o></o>

سلام دوست عزیز
    با توجه به انجام روش اورژانسی و اینکه همسر شما بعد از ان پریود شده اند احتمال بارداری ایشان کاملا منتفی است،اما اینکه در یک ماه چند بار اتفاق افتاده ممکن است به دلیل استرس ناشی از این چند وقت و اضطراب باردار شدنشان باشد،یا امکانش از چیز دیگری باشد که برای تشخیص ان و اطمینان باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
    احساس سوزش نیز ممکن است به خاطر اسیب احتمالی به اطراف واژن باشد.درست است که دخول صورت نگرفته اما به خاطر بافت حساس اطراف واژن مالش زیاد می تواند سبب اسیب به دیگر نقاط به جز پرده بکارت شود و حتی احتمال عفونت که نشانه های آن سوزش و خارش و ترشحاتی بو دار و ... است را نیز می شود داد.
    به نظر من اگر ادامه پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کنند تا تشخیص دقیقی صورت گیرد.
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  5. qenari

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من و همسرم تصمیم داریم برای جلوگیری از بارداری، ایشون از ژل اسپرم کش که باید قبل از نزدیکی داخل واژن مالیده بشه استفاده کنه و منم چندین ثانیه قبل انزال آلتم رو خارج کنم، آیا این روش کارآمد هست؟
    مرسی.

6. سلام دوست عزیز

اسپرم کش ها به همراه کاندوم یا دافراگم/سرپوش مورد استفاده قرار می گیرند و به خودی خود وسیله مناسبی برای جلوگیری از بارداری نیستند. آنها به شکل کرم، کف، ژل، یا شیاف تولید و عرضه می شوند.روش منقطع که شما قصد استفاده از آن را دارید زیاد مطمئن نیست و احتمال بارداری زیاد است.

بهتر است شما از یک روش ضد بارداری دیگر استفاده بفرمایید.
    معمولا قرص های ضد بارداری و کاندوم از روش هایی هستند که زیاد مورد استفاده قرار میگیرند.
    بهتر است شما چند روش را با احتیاط کامل مورد استفاده قرار دهید و سپس ارزیابی کنید کدام روش برای شما و همسرتان بهتر بوده است.

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. سلام

من با نامزدم رابطه داشتم و اما هنگام ارضا آلتم را دروردم .
    اما نامزدم ماه پیش روز 25 ام پریود شد اما 2 ماه قبل 5 ام . الانم 2 ماه بعده و ایشون هنوز علائمی ندارن و صبحها کمی درد دارن ( کمر ).الان 28 ام هست و من نگران شدم پریود نشدن ، آیا احتمال حاملگی هست ؟

آیا قبل از پریود شدن نوک سینه ها برجسته میشه و سینه ها حساس میشن؟نامزم ولی علائم رو داره

لطفا راهنمایی کنیداین 2 سئوال من رو

8. alex2009 نوشته است: سلام

من با نامزدم رابطه داشتم و اما هنگام ارضا آلتم را دروردم .
    اما نامزدم ماه پیش روز 25 ام پریود شد اما 2 ماه قبل 5 ام . الانم 2 ماه بعده و ایشون هنوز علائمی ندارن و صبحها کمی درد دارن ( کمر ).الان 28 ام هست و من نگران شدم پریود نشدن ، آیا احتمال حاملگی هست ؟

آیا قبل از پریود شدن نوک سینه ها برجسته میشه و سینه ها حساس میشن؟نامزم ولی علائم رو داره

لطفا راهنمایی کنیداین 2 سئوال من رو

سلام دوست عزیز
    اگر ایشان بعد از رابطه هنوز پریود نشده باشند و از موعد ان زمان زیادی گذشته باشداحتمال حاملگی وجود دارد چون به هر حال مایع پیش اب نیز دارای مقدار کمی اسپرم است.البته پریود نشدن ایشان می تواند از عوامل دیگر نظیر استرس نیز باشد چون سیستم بدن کمی تغییر میکند.
    در مورد سوال دوم تان،بله در بعضی افراد این چنین است،اما نباید نادیده گرفت که در کسانی که بار دارند نیز چنین علایمی مانند درد سینه و برجسته و بزرگ شدن آن بروز می کند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. سلام
    خسته هم نباشید
    من و نامزدم 1 روز بعد از گذشت پریودشون رابطه داشتیم ... ( یعنی روز اولی که پاک شده بودند ) من منی خودم رو روی واژن ریختم ( ایشون باکره هستند ) . 1 ساعت بعد از رابطه ایشون یک عدد قرص لونژیل و 12 ساعت بعد هم یکی دیگه مصرف کردند ... دقیقا یک هفته بعد آزمایش خون دادند ( ناشتا نبودند ) که منفی بود ( عدد : 1.01 ) ... و دقیقا همون شب لکه دیدند که از فردای اون روز ( یعنی 8 روز بعد از آخرین قاعدگی ) باز هم پرویود شدند که 1 هفته طول کشید ...
    سوال من اینه که احتمال حاملگی هست آیا ؟
    منظورتون از پریود کامل چیه ؟؟؟؟؟
    ایشون بعد از یک ماه که الان شده دل درد های شدید دارند که سونو کردند و گفتند احتمالا IBS هست ... ربطی به هم دارند اینا ؟؟؟؟؟؟

10. در اون روز که عمل نزدیکی صورت گرفته خطر باروری وجود نداشته و خوردن قرص لازم نبوده و باعث بهم ریختگی هورمون ها شده.نگران نباش دوست عزیز

11. نقل قول:
    سلام دوست عزیز
    اگر ایشان بعد از رابطه هنوز پریود نشده باشند و از موعد ان زمان زیادی گذشته باشداحتمال حاملگی وجود دارد چون به هر حال مایع پیش اب نیز دارای مقدار کمی اسپرم است.البته پریود نشدن ایشان می تواند از عوامل دیگر نظیر استرس نیز باشد چون سیستم بدن کمی تغییر میکند.
    در مورد سوال دوم تان،بله در بعضی افراد این چنین است،اما نباید نادیده گرفت که در کسانی که بار دارند نیز چنین علایمی مانند درد سینه و برجسته و بزرگ شدن آن بروز می کند.
    موفق باشید.

با سلام

با تشکر اما همانطور که گفتم ایشون در یک ماه روز 5 ام پریود شدن و ماه پیش 25ام .یعنی پریود 2ماه پیش 5-6-88 و ماه گذشته 25-7-88 بوده. آیا با این تغییرات علت این هست که بازهم ایشون چند روز اینور اونور پریود شن ؟

وگرنه اگه طبق این دو دوره حساب بشه ممکنه پریود تا 7 روز دیگه هم طول بکشه.آیا دارویی نیست که پریود رو روزدتر کنه؟

من خیلی نگرانم،بی بی چک الان جواب میده من برسی کنم؟در مورد بی بی چک هم یه توضیحی بدید ممنون میشم.

12. سلام من 3 آذر ماه بايد پريود بشم در تاريخ 28 آبان نزديكي بدون جلوگيري داشتم

آيا احتمال بارداري هست يا خير ؟ درضمن

در ضمن
    من سیکل قاعدگیم که تموم شد دقیقا روز ششم و هفتمبدون جلوگیری نزدیکی داشتم

آیا احتمال بارداری در این روز هست یاخیر؟؟؟اگر احتمالش هست چند درصده ؟؟؟ در ضمن من ۴ ماه قبلش
    از قرص ضد بارداری (یاسمین)  استفاده میکردم ممکنه بدنم آمادگی بیشتری برای بارداری داشته باشه ؟

البته هنوز پريودم فرا نرسيده منتها احساسهايي دارم من جمله حالت تهوع .... ميشه كمكم كنيد ؟
    تازگي ها هم سنگيني زير شكم دارم ... زير شكمم مثه حباب هنگام خواب هستش ..شكمم خيلي دست ميزنم پوستش سفته تكرر ادرار دارم ...

ميشه كمكم كنيد ؟

13. alex2009 نوشته است:
    نقل قول:
    سلام دوست عزیز
    موفق باشید.

با سلام

با تشکر اما همانطور که گفتم ایشون در یک ماه روز 5 ام پریود شدن و ماه پیش 25ام .یعنی پریود 2ماه پیش 5-6-88 و ماه گذشته 25-7-88 بوده. آیا با این تغییرات علت این هست که بازهم ایشون چند روز اینور اونور پریود شن ؟

وگرنه اگه طبق این دو دوره حساب بشه ممکنه پریود تا 7 روز دیگه هم طول بکشه.آیا دارویی نیست که پریود رو روزدتر کنه؟

من خیلی نگرانم،بی بی چک الان جواب میده من برسی کنم؟در مورد بی بی چک هم یه توضیحی بدید ممنون میشم.

با سلام
    دوست عزيز به نظر مي رسه دوره پريود دوست شما منظم نيست ! اين جور افراد تاريخ تخمك گذاريشون معلوم نيست و احتمال بارداريشون هم كمتره ، اما به هر حال يك دليل ديگه هم مي تونه داشته باشه اونم استرس هست يا اينكه در بدترين حالت حاملگي
    براي اينكه مطمئن بشيد چنانچه 5 روز از نزديكي شما مي گذره مي تونيد با آزمايش خون متوجه بارداري يا عدم بارداري بشين .
    براي پريود شدن دكتر زنان معمولا 2آمپول پروژسترون رو بطور همزمان تجويز مي كنن كه چند روز بعد در صورت عدم بارداري پريود اتفاق مي افته كه فكر نمي كنم سرخود بتونين استفاده كنيد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  14. سلام
    خسته نباشد . يه سوال من پريود منظمي ندارم و هر دفعه 7 تا 10روز كم و زياد مي شه . چه جوري مي تونم زمان تخمک گذاری رو مشخص كنم ؟ يه سوال ديگه ام هست اينكه من احساس مي كنم در سينه هام غده اي وجود داره كه در زمان پريوديم بيشتر خودشو نشون مي ده . البته دكتر رفتم و دكتر با معاينه دستي اعلام كرد كه هستش ولي وقتي رفتم سونو گفتند نه اصلا" چيزي وجود نداره مي خواستم بدونم علتش همون پريودمو و تغييرات هورموني ؟ يا اينكه چون من ناحيه زير بغلم و اپيلاسيون مي كنم باعث به وجود آمدن غده شده؟

15. NASIMAK نوشته است: سلام
    خسته نباشد . يه سوال من پريود منظمي ندارم و هر دفعه 7 تا 10روز كم و زياد مي شه . چه جوري مي تونم زمان تخمک گذاری رو مشخص كنم ؟ يه سوال ديگه ام هست اينكه من احساس مي كنم در سينه هام غده اي وجود داره كه در زمان پريوديم بيشتر خودشو نشون مي ده . البته دكتر رفتم و دكتر با معاينه دستي اعلام كرد كه هستش ولي وقتي رفتم سونو گفتند نه اصلا" چيزي وجود نداره مي خواستم بدونم علتش همون پريودمو و تغييرات هورموني ؟ يا اينكه چون من ناحيه زير بغلم و اپيلاسيون مي كنم باعث به وجود آمدن غده شده؟

سلام
    دوست عزيزم اولين توصيه من به شما اينه كه براي درمان پريود نامنظمتون به متخصص زنان مراجعه كنيد كه درمان بشيد تا بعدا براي باروري دچار مشكل نشيد ، زمان تخمک گذاری در افرادي كه پريود نامنظم دارن مشخص نيست .
    براي غده موجود در سينه هم حتما به اطلاع متخصص زنان برسونيد تا با معاينه و انجام آزمايشات وجود و دليل ايجادش بررسي بشه ، خواهشا در مورد اينگونه مسائل كوتاهي نكنيد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 49
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید