شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فانتزی

1. سلام

نیما 24 ساله هستم

شاید بتونین کمکم کنین
    راستش من تو فانتزی هام وقتی دوست دخترم با افراد دیگه حرف بزنهیاافراددر موردش نظر بدن یا لمسش کنن تحریک می شم می خوام بدونممشکلچیه؟آیا به دوران بعد از ازدواج هم کشیده می شه؟
    در هر صورت این فقط فانتزیه و تو واقعیت این رو دوست ندارم و ناراحت می شم

می خوام بدونم آیا مشکلی هست یا نه اشکالی نداره؟

آی دی من در یاهو هم :

shaghayegh_nima_00

هست اگه خواستین می تونین اونجا بهم بگین

با تشکر

2. nima_00 نوشته است: سلام

نیما 24 ساله هستم

شاید بتونین کمکم کنین
    راستش من تو فانتزی هام وقتی دوست دخترم با افراد دیگه حرف بزنهیاافراددر موردش نظر بدن یا لمسش کنن تحریک می شم می خوام بدونممشکلچیه؟آیا به دوران بعد از ازدواج هم کشیده می شه؟

آی دی من در یاهو هم :

shaghayegh_nima_00

با تشکر

با سلام تفکر سختی هست که در اینده اگر چنین فانتزی میلتون باشه دردسر سازه
    الانم تایید نمیشه
    کلا بهتر هست مسیر فکرتون را عوض کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. nima_00 نوشته است: سلام

نیما 24 ساله هستم

شاید بتونین کمکم کنین

آی دی من در یاهو هم :

shaghayegh_nima_00

با تشکر

سلام دوست عزیز
    بهتره اگر می خواهید مشکل ساز نشود از همین الان این تفکر را کنار بگذارید،چون اگر یکم به واقعیت نزدیک شود مصیبت بزرگی می شود،جواب صریح به شما این است که بله اشکال دارد حتی اگر در واقعیت هرگز به وقوع نپیوندد به هر حال بسیار دور از اخلاق است و ممکن است در مدت زمان طولانی حساسیت شما را بر روی این موضوع در واقعیت نیز از بین ببرد.
    این مشکل فقط توسط خودتان قابل حل است(با تمرین بر روی کنار گذاشتن و سرگرم کردن خودتان به کار یا فکر دیگری در این زمان ها) اما همیشه یه مشاور خوب نیز بسیار می تواند کمک کند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست گرامی سلام به نظر من با این تفکر در آینده به مشکل بر میخوری بهتر است از همین حالا به فکر ترک کردن آن باشی و اگر نتواستی به یک متخصص مراجعه کن

5. سلام
    تعریف فانتیزهای جنسی :
    به اعمال و رفتاری که  در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد دشکل میگیرد که بیشتر جنبه روانی دارد فانتیزهای جنسی یا در اصطلاح علم رابطه جنسیولوژی ف.ت.ی.ش گفته می شود  که در افراد مختلف متفاوت میباشد به عبارتی  تفکراتی  که مردان و زنان  را تحریک میکند و در رابطه جنسی به دنبال رفع نیاز آن میباشند. که البته همانطور که گفته شد در افراد مختلف متفاوت است.

اینگونه افکار شما بر گرفته از یک سری فانتزی هایی میباشد که خودتان در ذهنتان پرورش داده اید و به یک عادت تبدیل شده است. که فقط خودتان میتوانید ریشه آن را از ذهنتان خشک نمایید.
    اگر نتوانید این افکار را از ذهنتان پاک کنید خدایی نکرده دچار مشکلات عمده از جمله انحرافات جنسی،وجود تفکرات منفی در ذهن هنگام نزدیکی با همسر،ف.ت.ی.ش بیمار گونه و شرطی شدن تحریک های جنسی تان میشوید.
    از دیدن فیلم های پورنو در صورت تماشا جدا خودداری بفرمایید.
    خودتان را سرگرم کنید به ورزش و کار و تحصیل بپردازید.
    یک مدتی دوست دختر هایتان را کنار بگذارید.
    افکار منفی تان را با افکار مثبت و موثر نابود کنید.
    با کنترل صحیح نیاز های جنسی 100% این افکار از ذهنتان پاک میشود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید