شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

پرده بکارت ..

1. victoria7000 نوشته است: سلام
    ایا با زور زدن (مثل زمان دفع)میتوان سوراخ پرده بکارت را دید؟

سلام،
    خیر، می بایست معاینه در وضعیت مخصوص و توسط معاینه کننده متبحر انجام شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    می خواستم بدونم امکان پارگی پرده بکارت بدون انجام دادن عمل خاصی ممکن است؟ من تا به حال رابطه جنسی نداشتم و استمنا نیز نمی کنم . چگونه میتوان از سالم بودن ان اطمینان حاصل کرد؟
    با تشکر

3. با سلام و خسته نباشيد.
    من راجع به پرده بكارت سوال ميخواستم بپرسم .
    مدل پرده براي من از نوع دندانه اي هست در مورد اين اطلاعاتي ميخواستم
                                                                                                                   باتشكر

4. sabagh نوشته است: سلام
    می خواستم بدونم امکان پارگی پرده بکارت بدون انجام دادن عمل خاصی ممکن است؟ من تا به حال رابطه جنسی نداشتم و استمنا نیز نمی کنم . چگونه میتوان از سالم بودن ان اطمینان حاصل کرد؟
    با تشکر

سلام،
    خیر، پاره شدن پرده به دنبال ورود آلت مردانه یا آلات مشابه به وجود می آید. بنابراین موردی برای نگرانی در شما وجود ندارد. برای اطمینان و داشتن مدرک قابل استناد می توانید به پزشکی قانونی مراجعه نمایید.

5. BARAN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بعد پاره شدن پرده میتوان نوع آن را مشخص کرد که چه شکلی داشته ؟  Question

6. سلام
    سومی از سمت راست چه نوعیه؟
    این نوع با انگشت پاره می شه؟چون قاعدگی دردناک داشتم با انگشت یک کم باز کردم،دردی نداشت ولی دوستم یک دفعه این کارو کرد درد گرفت و شب بعدش 3-4 سانت از آلتش رو فرو کردبازم درد نداشت ،اون موقع روز دوم پریودم بود،نمی دونم پردم آسیب دیده یا نه ؟

7. BARAN نوشته است: سلام
    بعد پاره شدن پرده میتوان نوع آن را مشخص کرد که چه شکلی داشته ؟  Question

سلام،
    به شرایط قبلی پرده و نوع پاره شدن بستگی دارد. ممکن است زنی با پرده حلقوی و ارتجاعی با مردی که آلتی به نسبت کوچک دارد، نزدیکی کند و روی پرده فقط آثاری از خراشیدگی باشد و کلیات پرده سالم بماند ولی در اکثر موارد به دلیل اینکه قطر آلت مرد بیش از مدخل پرده است، فقط بقایای پرده باقی می ماند و تشخیص نوع اولیه آن غیر ممکن است.

8. simin_1 نوشته است: سلام
    سومی از سمت راست چه نوعیه؟
    این نوع با انگشت پاره می شه؟چون قاعدگی دردناک داشتم با انگشت یک کم باز کردم،دردی نداشت ولی دوستم یک دفعه این کارو کرد درد گرفت و شب بعدش 3-4 سانت از آلتش رو فرو کردبازم درد نداشت ،اون موقع روز دوم پریودم بود،نمی دونم پردم آسیب دیده یا نه ؟

سلام،
    شاید بشه گفت نوع دندانه دار.
    بارها در این مورد صحبت شده است. احتمال آسیب وجود دارد، چون همه پرده ها یکسان نبوده و مدخل ورودی آنها در اندازه متفاوت است و در ضمن قطر مورد وارد شده نیز مهم است (مثلا قطعا قطر انگشت شما با یک مرد قوی هیکل متفاوت می باشد). با این حال با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید (یکبار ، با انگشت خودتان) این احتمال (یعنی آسیب واضح) کم می باشد ولی وجود دارد.

9. سلام خدمات جناب دکتر صادقی،

جناب دکتر من سال گذشته جهت معاینه بکارت به دکتر مراجعه نمودم، دکتر پس از معاینه تشخیص دادند که از نوع کنگره ای می باشد. خواهشمند است در خصوص نوع و سختی این نوع بکارت توضیحی بفرمائید. و سؤال دیگر اینکه من حدود به 1 سال هست که نامزد هستم و هنگام ارضا شدن گاهی دردی را در ناحیه آلت احساس می کنم و همین باعث می شود که کناره گیری کنم، چاره کار چیست و آیا باید به دکتر مراجعه کنم؟؟ و سؤال آخر آیا در روز آخر پریود امکان حاملگی وجود دارد؟؟؟

با تشکر از راهنماییهای شما.

10. سلام خدمت جناب آقای دکتر صادقی:
    میخواستم اگه میشه در مورد محل دقیق پرده ی بکارت در دختران صحبت کرده . و در صورت پاره شدن این پرده به شکلی در می آید؟
    با تشکر.

11. اگر اشکالی نداره با اجازه اقای دکتر صادقی من این سوالو جواب بدم
    هایمن یا پرده بکارت بافتی نازک از جنس بافت وازن میباشد که بر خلاف تصور عامه جزیی از دستگاه تناسلی خارجی میباشد که درست پشت لبهای کوچک و در ابتدای دهانه وازن قرار دارد طوری که با کنار زدن لبهای کوچک کاملا قابل مشاهده میباشد.
    هایمن دارای سوراخ یا سوراخ هایی با اشکال بسیار متنوع میباشد که اندازه این سوراخ و شکل ان از فردی تا فرد دیگر متفاوت است
    معمولا در طی اولین مقاربت در اثر ورود الت مردانه این سوراخ تحت کشش قرار میگیرد و از یک یا چند بخش پاره میشود یعنی این طور نیست که به محض مقاربت به طور سحر امیزی محو شود بلکه فقط کشیده و پاره میشود و تا زمانی که نوزادی از طریق مهبل
    متولد نشود همچنان بقایای ان میماند.
    البته انواعی از پرده وجود دارد که سوارخ ان حالت ارتجاعی دارد و با مقاربت پاره نمیشود و فقط سر بزرگ نوزاد قادر به پاره کردن ان میباشد.البته در صورت مقاربت دچار ساییدگی یا مختصری خراش میشود و باز هم معلوم است که ایا فرد سابقه رابطه جنسی دارد یا نه
    بر اساس شکل سوراخ هایمن تقریبا 10 نوع مختلف از ان وجود دارد مثل نوع حلقوی-هلالی-غربالی-دو تیغه ای-دندانه دار -بدون سوراخ-collar یا یقه ا ی شکل-مثلثی و...
    شایعترین نوع ان حلقوی است که میتونه ارتجاعی یا غیر ارتجاعی باشه
    توضیحات بیشتر و اشکال مختلف هایمن با تصاویر شماتیک نیز ار همین سایت وجود داره که میتونین با مراجعه به گالری تصاویر ببینید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. ا سلام دوست عزیز در روز آخر پریود احتمال حاملگی وجود ندارد ولی در خصوص درد در ناحیه تناسلی آیا ارضا شدن شما از راه نزدیکی هست یا خیر؟

13. با سلام و تشکر از پاسخگویی شماو

خیر، از طریق تماس سطحی و یا ... .

14. با سلام پیشنهاد میکنم به پزشک متخصص زنان مراجغه کنید ولی احتمالا به دلیل انقباضات واژن در هنگام نزدیکی میباشد و به احتمال زیاد بعد از ازدواج رفع میشود چون میتواند به دلیل نوع پرده بکارت شما باشد که این انقباضات باعث ایجاد درد در شما میباشد

15. afsaneh2007 نوشته است: سلام خدمات جناب دکتر صادقی،
    جناب دکتر من سال گذشته جهت معاینه بکارت به دکتر مراجعه نمودم، دکتر پس از معاینه تشخیص دادند که از نوع کنگره ای می باشد. خواهشمند است در خصوص نوع و سختی این نوع بکارت توضیحی بفرمائید.

سلام،
    نوع پرده با توجه به شکل ظاهری آن تقسیم بندی می شود و نشاندهنده سختی و ضخامت پرده نیست. ضخامت پرده هم در افراد مختلف تفاوت می باشد ولی در هر صورت اگر جسمی دارای قطری بیش از قطر سوراخ موجود در پرده ، وارد واژن شود (بجز موارد خاص) باعث آسیب به پرده خواهد شد.

afsaneh2007 نوشته است: و سؤال دیگر اینکه من حدود به 1 سال هست که نامزد هستم و هنگام ارضا شدن گاهی دردی را در ناحیه آلت احساس می کنم و همین باعث می شود که کناره گیری کنم، چاره کار چیست و آیا باید به دکتر مراجعه کنم؟؟

علل مختلفی باعث آمیزش دردناک می شود که اینجا
    به طور کامل بحث شده است.
    afsaneh2007 نوشته است: و سؤال آخر آیا در روز آخر پریود امکان حاملگی وجود دارد؟؟؟ با تشکر از راهنماییهای شما.

خیر، حاملگی با احتمال بالا در حوالی روزهای تخمک گذاری (میان دوره قاعدگی) رخ می دهد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 36
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید