شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی بدون جلوگیری

1. سلام خسته نباشید
    من 22 ساله و 3 سال است که ازدواج کردم هیچ گونه سابقه بیماری ندارم
    در این سه سال بدون جلوگیری نزدیکی کردیم و تا حالا هیچ اتفاقی ناخواسته برای من نیافتاده تازگی فکر می کنم شاید نیافتادن این اتفاق دلیل بر ناباروری یکی از ما باشه آیا این  طور هست؟
    برای جلوگیری می خوام از قرص ال دی استفاده کنم قبلا خوانده بودم که برای مصرف قرص حتما باید به دکتر مراجعه بشه آیا این کار ضرورت داره یا خودم می تونم خدسرانه مصرف دارو رو شروع بکنم؟
    یه تذکر خواهرانه هم به تمام کاربرانی که دارن از این سایت موفق استفاده می کنن دارم ازتون خواهش می کنم قبل از از نزدیکی با هر شخصی انقدر اطلاعات خودتون رو بالا ببرید و بدونید دارید چیکار می کنید سئوالهای که من از کاربرا می خونم خیلی ساده و ناآگاهانه است که فقط با خوندن کتاب و رفتن پیش مشاور می تونن حلش ببکنن
    از زحمات بی دریق شما برای بالا بردن سطح اطلاعات کاربران کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم. ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. منظور شما اينه كه 3 ساله با وارد شدن مني شما باردار نشدين؟
    اگه اينجوريه بله حتما يكي از شما واسه بارداري مشكل داره.و حتما به پزشك متخصص مراجعه كنين.

3. golinasibeh نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 22 ساله و 3 سال است که ازدواج کردم هیچ گونه سابقه بیماری ندارم
    در این سه سال بدون جلوگیری نزدیکی کردیم و تا حالا هیچ اتفاقی ناخواسته برای من نیافتاده تازگی فکر می کنم شاید نیافتادن این اتفاق دلیل بر ناباروری یکی از ما باشه آیا این  طور هست؟
    برای جلوگیری می خوام از قرص ال دی استفاده کنم قبلا خوانده بودم که برای مصرف قرص حتما باید به دکتر مراجعه بشه آیا این کار ضرورت داره یا خودم می تونم خدسرانه مصرف دارو رو شروع بکنم؟
    یه تذکر خواهرانه هم به تمام کاربرانی که دارن از این سایت موفق استفاده می کنن دارم ازتون خواهش می کنم قبل از از نزدیکی با هر شخصی انقدر اطلاعات خودتون رو بالا ببرید و بدونید دارید چیکار می کنید سئوالهای که من از کاربرا می خونم خیلی ساده و ناآگاهانه است که فقط با خوندن کتاب و رفتن پیش مشاور می تونن حلش ببکنن
    از زحمات بی دریق شما برای بالا بردن سطح اطلاعات کاربران کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم. ممنون

سلام،
    اگر منظورتان از "بدون جلوگیری نزدیکی کردیم" این است که در هر زمانی از سیکل قاعدگی این کار را انجام دادید ولی باردار نشدید، احتمال نازایی وجود دارد ولی اگر منظورتان استفاده از روش طبیعی برای جلوگیری از بارداری است، با اینکه شکست این روش بالاست ولی اگر به درستی انجام شود تا بیش از 75% با موفقیت همراه است. اگر مورد اول باشد که مصرف ال دی به شما کمکی نخواهد کرد و می بایست علت آن بررسی شود و در هر صورت مصرف خودسرانه دارو روش درستی نیست و بهتر است زیر نظر پزشک زنان این  کار را انجام دهید؛ به هر حال توصیه من استفاده از روشهای جلوگیری از بارداری با درصد اطمینان بالا می باشد که در سایت مطالب زیادی در این رابطه وجود دارد...جستجو کنید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید