شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و حس آلت (درخواست کمک و همیاری)

1. با سلام
    نمیدونم که چه کسی این موضوع رو میخونه و بهش جواب میده اما روی سوال من با دکتر رهام صادقی هستش و این موضوع گرچه ممکنه خیلی مهم نباشه اما برای من که با اینهمه آرزو و البته ترس و دلهره این سوال رو مطرح میکنم بسیار حیاتیه
    سوال:
    من پسری 24 ساله هستم
    خود ارضایی زیادی داشتم و دارم
    تا حالا مشکلی در نعوظ و تحریک نداشتم
    اما در این چند روز و به مدت کم احساس خودم اینه که آلت من حس قبلی رو نداره البته نع.ظ رو داره و انزال هم انجام میشه اما تنها مشکلی که منو نگران کرده اینه که سر آلت مثل گذشته حساس نیست و وقتی لمسش میکنم اون حسی رو که مثلا 3 روز پیش ایجاد میکرد رو بهم دست نمیده
    البته خودم این احساس رو دارم که مقداری پوستش مکدر و ضمخت شده والا نمیدونم....
    توروخدا منو راهنمایی کنید....
    من در آینده نزدیکم قراره که ازدواج بکنم...
    توروخدا منو راهنمایی بکنید و بگید که برای ازدواجم چطور خودم رو آماده کنم و از خودارشایی فاصله بگیرم
    خیلی متشکرم و بدونید با همه امیدم در انتظار دیدن پاسخ شما هستم
    طاها

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. motorola نوشته است: با سلام
    نمیدونم که چه کسی این موضوع رو میخونه و بهش جواب میده اما روی سوال من با دکتر رهام صادقی هستش و این موضوع گرچه ممکنه خیلی مهم نباشه اما برای من که با اینهمه آرزو و البته ترس و دلهره این سوال رو مطرح میکنم بسیار حیاتیه
    سوال:
    من پسری 24 ساله هستم
    خود ارضایی زیادی داشتم و دارم
    تا حالا مشکلی در نعوظ و تحریک نداشتم
    اما در این چند روز و به مدت کم احساس خودم اینه که آلت من حس قبلی رو نداره البته نع.ظ رو داره و انزال هم انجام میشه اما تنها مشکلی که منو نگران کرده اینه که سر آلت مثل گذشته حساس نیست و وقتی لمسش میکنم اون حسی رو که مثلا 3 روز پیش ایجاد میکرد رو بهم دست نمیده
    البته خودم این احساس رو دارم که مقداری پوستش مکدر و ضمخت شده والا نمیدونم....
    توروخدا منو راهنمایی کنید....
    من در آینده نزدیکم قراره که ازدواج بکنم...
    توروخدا منو راهنمایی بکنید و بگید که برای ازدواجم چطور خودم رو آماده کنم و از خودارشایی فاصله بگیرم
    خیلی متشکرم و بدونید با همه امیدم در انتظار دیدن پاسخ شما هستم
    طاها

سلام،
    در مورد خودارضایی مطالب بسیار زیادی در انجمنها وجود دارد و بهتر است جستجو کنید. در حال حاضر شما مشکلی از لحاظ ارضای جنسی ندارید و بعد از ازدواج نیز مشکلی نخواهید داشت؛ در صورتی که بعد از تجربه نزدیکی، باز هم چنین مشکلی داشتید می توانید جهت ارزیابی مشکل به پزشک مراجعه نمایید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید