شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام به دوستان

من دیروز رفتم سونوگرافی رحم. دکتر گفت یک حباب 5 میلی متری میبینم که ممکنه ساک حاملگی باشه ولی نمیشه قطعی گفت. با توجه به اینکه من علایم بارداری رو دارم (البته رو به کاهشه)و هنوز عقب ننداختم، چند درصد ممکنه حاملگی باشه؟ اگه حاملگی نیست پس اون حباب چیه؟

ممنون از جوابتون

2. سلام بعد از پاسخی که به سوال قبلیم دادید نامزدم 15/8/88 پریود شد و در تاریخ 20/8/88 پریودش تموم شد.اما امروز25/8/88 بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و الان بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و احتمال میده دوباره پریود شده باشه . چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.(سوال قبلیم در صفحه 3)

3. سلام.من بعد از رابطه از پیشگیری اورژانسی استفاده کردم.ولی الان 2 هفته از خوردن قرص ها میگذره و من پریود نشدم با توجه به این که نزدیک پریودم بود که LD مصرف کرده بودم برا پیشگیری اورژانسی.الان نزدیک به 10 روزه که سینه هام شدیدا درد میکنه زیر دلمم گاهی شدید درد میگیره عین زمان پریود فکر میکنم پریود شدم ولی اینطور نیست خیلی نگرانم کمکم کنین لطفا.خواهش میکنم

4. سلام
    خسته نباشيد .
    من يه سوال دارم براي رفع بوي بد واژن چكار بايد بكنيم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sara22joon نوشته است: سلام.من بعد از رابطه از پیشگیری اورژانسی استفاده کردم.ولی الان 2 هفته از خوردن قرص ها میگذره و من پریود نشدم با توجه به این که نزدیک پریودم بود که LD مصرف کرده بودم برا پیشگیری اورژانسی.الان نزدیک به 10 روزه که سینه هام شدیدا درد میکنه زیر دلمم گاهی شدید درد میگیره عین زمان پریود فکر میکنم پریود شدم ولی اینطور نیست خیلی نگرانم کمکم کنین لطفا.خواهش میکنم

سلام
    دوست عزيز اگه از روش اورژانسي به طور صحيح استفاده كرده باشي مشكلي نيست تعويق پريود به خاطر مصرف قرصها و استرسه .
    نگران نباش پريود مي شي .

6. NASIMAK نوشته است: سلام
    خسته نباشيد .
    من يه سوال دارم براي رفع بوي بد واژن چكار بايد بكنيم .

سلام
    اشتباها به جاي نقل قول ، كليد تشكر رو زدم !
    دوست عزيز در نوار بالاي صفحه در قسمت جستجو " بوي بد واژن " رو جستجو كنيد ، مطالب زيادي در اين خصوص پيدا مي كنيد .

7. deathpoint2 نوشته است: سلام بعد از پاسخی که به سوال قبلیم دادید نامزدم 15/8/88 پریود شد و در تاریخ 20/8/88 پریودش تموم شد.اما امروز25/8/88 بعد از همبستر شدن یک لکه خونی دیده و الان بعد از 6 ساعت دوباره خون رقیق دیده همراه با لکه های خونی و احتمال میده دوباره پریود شده باشه . چطور ممکنه تو یک ماه سه بار پریود شده باشه.امکانش هست چیزه دیگه ای باشه.در ضمن در قسمت آلت تناسلی احساس سوزش میکنه باز هم تکرار میکنم در رابطه ما هیچگونه دخولی صورت نگرفته و همسرم از طریق مالش ارضا شد.لطفا زودتر جواب بدید.(سوال قبلیم در صفحه 3)

سلام
    هرچند اين عوارض بعد از خوردن قرصها به روش اورژانسي زياد عجيب نيست ، اما بهتره به پزشك زنان مراجعه كنيد ، احتمال عفونت به دليل سوزش در قسمت آلت تناسلي هست (البته اين احتمال كه آلتشون به دليل مالش دچار جراحت شده باشه و سوزش به خاطر اين مسئله هم باشه هست كه مجددا در اثر همبستر شدن و مالش اون قسمت دچار خونريزي خفيف شده )

8. سلام ممنون از جواب های دیروز اما بازم سوال دارم .اگه وقت گیرم شرمنده چون اظطراب شدید دارم ناچارم//بهتره یه باره کامل برات توضیح بدم.مدتهاست حساب تاریخ پریودم رو ندارم اما قدیمترها بین 28روز تاگاهن 36روز هم میشد اما همون طور که گفتم سالهاست دقیق حساب نمیکنم. اما تا جای که یادمه ماه قبل28روزه بود .1آبان پریود شدم قاعدتن7 تم باید تمام میشدم اما چند ماهی است که بعد از روز7 تا 3 یا4روز لکه میبینم.که این ماه دقیقن 7 روز شد یعنی تا روز 14 .که همین منو به اشتباه انداخت. روز 17آبان نزدیکی داشتم همون طور که گفتم مطمئنم چیزی ریخته نشده اما بازاز تماس و حتی دست مشکوکم//قرصهای hd رو هم که به اشتباه 24 ساعته خوردم .از وقتی فهمیدم اشتباه کردم اظطراب خفم میکنه .چند روزیه زیر دلم باد کرده و منقبض اما راستش دیگه حالتهای پریود و حامله گی رو هم قاطی کردم.امروز 26 ماهه حتی اگه 28روزه هم پریود بشم 2 روز مونده .قبلن نزدیک  پریود یه جوش در صورت .میزدم الان جوشی نزدم. وای کلافه ام.دیروز گقتی تست خون بعد 5روز نشون میده. از ترس تست هم نرفتم طاقت انتظار به جواب رو ندارم.حالا اگه با همه بد شانسی مثبت باشه بعد چاره چیه؟قرص؟آمپول؟ کدوم موثر تره و سریع و مطمئن وای دیگه نمیدونم هر چی به ذهنتون میرسه بگین ..............

9. golpar30 نوشته است: سلام ممنون از جواب های دیروز اما بازم سوال دارم .اگه وقت گیرم شرمنده چون اظطراب شدید دارم ناچارم//بهتره یه باره کامل برات توضیح بدم.مدتهاست حساب تاریخ پریودم رو ندارم اما قدیمترها بین 28روز تاگاهن 36روز هم میشد اما همون طور که گفتم سالهاست دقیق حساب نمیکنم. اما تا جای که یادمه ماه قبل28روزه بود .1آبان پریود شدم قاعدتن7 تم باید تمام میشدم اما چند ماهی است که بعد از روز7 تا 3 یا4روز لکه میبینم.که این ماه دقیقن 7 روز شد یعنی تا روز 14 .که همین منو به اشتباه انداخت. روز 17آبان نزدیکی داشتم همون طور که گفتم مطمئنم چیزی ریخته نشده اما بازاز تماس و حتی دست مشکوکم//قرصهای hd رو هم که به اشتباه 24 ساعته خوردم .از وقتی فهمیدم اشتباه کردم اظطراب خفم میکنه .چند روزیه زیر دلم باد کرده و منقبض اما راستش دیگه حالتهای پریود و حامله گی رو هم قاطی کردم.امروز 26 ماهه حتی اگه 28روزه هم پریود بشم 2 روز مونده .قبلن نزدیک  پریود یه جوش در صورت .میزدم الان جوشی نزدم. وای کلافه ام.دیروز گقتی تست خون بعد 5روز نشون میده. از ترس تست هم نرفتم طاقت انتظار به جواب رو ندارم.حالا اگه با همه بد شانسی مثبت باشه بعد چاره چیه؟قرص؟آمپول؟ کدوم موثر تره و سریع و مطمئن وای دیگه نمیدونم هر چی به ذهنتون میرسه بگین ..............

سلام
    دوست عزيز نگران نباشيد  مصرف قرصها بصورت اورژانسي باعث بهم خوردن تعادل هورموني مي شه ، از طرفي وقتي مي گين " مطمئنم چيزي ريخته نشده " احتمال بارداري خيلي كمه مگه اينكه خيلي بدشانس باشين .
    بهرحال تو اضطراب موندن خيلي بدتر از ندونستن نتيجه هست ، با جواب آزمايش خيالتون راحت مي شه 2 حالت كه بيشتر نداره در عوض از كلي فكرو خيال راحت مي شين .جواب آزمايش رو سريع مي دن . سريعا اقدام كنيد ، نترسيد ، هرچي خواست خدا باشه همون مي شه .
    در مورد اينكه اگه جواب آزمايش مثبت بود چكار كنيد كسي نمي تونه به شما كمك كنه چون خلاف قوانين سايته .

10. با سلام من 13روز پیش برای اولین بار رابطه جنسی با نامزدم داشتم البته از مقعد.منی در مقعد ریخته شد.
    ولی بعد از بیرون اوردن آلت از مقعد نمی دونیم که منی بیرون ریخته یا نه.و به هر حال با آب دهانه واژنو مقعدو شستم.
    6ساعت بعد پریود شدم.
    ولی حالت تحوع خواب زیاد و بی حالی زیادی دارم و همچنین درد در منطقه تخمدان چپم.البته سابقه کیست هم داشتم ولی خوب شدم.
    دیروز یعنی 12روز بعد از رابطه از بی بی چک استفاده کردم ولی منفی بود.ولی بازم نگرانم.
    حتی درصد خیلی خیلی کم ممکنه باردار باشم؟ اگه باردار باشم بیچاره میشمSad کمکم کنید

11. خانم leyla

باتوجه به پريود شدن شما احتمال بارداري صفر  صفر  صفر

نگران نباشيد

12. با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و دوستان عزیز

من مدت 6 ماه است که نامزد کرده ام و با همسرم همیشه معاشقه و نزدیکی بدون دخول داشتیم که محافظت نشده بود.

پریود من از همان زمان بلوغ وقتی به مسافرت می رفتیم نامرتب می شد و به تاخیر می افتاد و چون الان همسرم در شهر دیگری

زندگی می کند ما مدام در رفت و آماد هستیم حتی ماهی 4 بار و اکثرا با هواپیما.

از 3 ماه پیش پریود من نامرتب شد و هر ماه 10 روز به تاخیر می افتاد ولی این ماه 20-25 روز به تاخیر است که به افتاده و باعث استرس شدید من شده.

چون رابطه ما محافظت نشده بود هر چند سطحی بود ولی من به ورود پیش آب به واژنم مشکوک شدم والا هیچ وقت منی رویم ریخته نشده. از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود ولی

الان که بیش از 20 روز از زمان پریود شدنم می گذرد ولی من هنوز پریود نشده ام نگرانم.

آیا بی بی چک تست مطمئنی هست؟

آیا ممکن است حامله باشم؟

چه کار کنم که پریود شوم؟

13. دوست عزيز با توجه به اينكه نظم عادت ماهانه شما با مسافرت رفتن بهم مي خوره و خودتون گفتيد كه حتي 10 روز هم تاخير داشتيد و اينكه دخولي صورت نگرفته احتمال بارداري در شما خيلي كمه.ممكنه اين تاخير قاعدگي ناشي از استرس يا تغييرات محيط و آب و هوا باشه. آزمايش خون مطمئن تر از بي بي چك هست.براي اينكه خيال خودتون راحت بشه آزمايش خون بديد ولي با اين شرايط احتمال بارداري خيلي خيلي كمه.
    موفق باشيد.

<document>

14. با توجه به اینکه سابقه تاخیر در پریود دارید احتمال بارداری تا حدودی منتفی است وتاخیر پریود میتواند علائم وجود کیست ویا اختلال هورمونی باشد البته استرس هم بی تاثیر نیست.

15. سلام
    مي خواستم يه سوال بپرسم . من و همسرم بعد از هر رابطه براي جلوگيري از بارداري من سريعا" به دستشويي مي روم و با فشار آب زياد داخل رو شستشو مي دم اولا" مي خواستم بپرسم كه اين كار اصلا" تاثيري داره ؟ دوم اينكه به خاطر اينكه آب داخل بدنم مي شه ايجاد عفونت ، دل درد يا هر مشكل ديگه اي برام نمي شه ؟
    يه سوال ديگه  اينكه من بعد از هر رابطه در زير شكمم احساس درد دارم مثل درد پريود ، علتش مي تونه همون شستشو با آب باشه ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 49
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید