شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زیاد شدن موهای زائد و قرص هورمونی

1. سلام،
    من 20سالمه و از سن یازده پرید شدم . اما به خاطر نامنظم بودن اون ناچاران 2سال از قرص های اچ دی و ال دی استفاده کردم و در نهایت آمپول پرژسترون تزریق کردم تا تنظیم شوم.
    اما موهای زائد بدنم زیاد شده ایا قرص دارو یا روشی هست که با عث شه این موها که بر اثر دارو به وجود آمد خودشون هم از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    دوست عزیز بهترین کار اینست که شما در ابتدا به یک متخصص زنان مراجعه کنید تا یک سری آزمایش کامل هورمونی وسونو از رحم وتخمدانها انجام شود در صورتی که مشکل هورمونی باشد با دارو رفع خواهد شد ودر غیر این صورت با مراجعه به پزشک متخصص پوست عمل لیزر پوست انجام دهید تا کلیه موهای زائد از بین برود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام
    بهتر برای این موضوع به یک دکتر پوست مراجعه کنید  !...

4. mssparisa نوشته است: سلام،
    من 20سالمه و از سن یازده پرید شدم . اما به خاطر نامنظم بودن اون ناچاران 2سال از قرص های اچ دی و ال دی استفاده کردم و در نهایت آمپول پرژسترون تزریق کردم تا تنظیم شوم.
    اما موهای زائد بدنم زیاد شده ایا قرص دارو یا روشی هست که با عث شه این موها که بر اثر دارو به وجود آمد خودشون هم از بین بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با احترام به همه دوستان
    اما بهتر اول به متخصص غدد مراجعه کنید
    بعد در مورد مشکل موهای زائد هم راهنمایتون میکنه
    ممکنه با تنظیم شدن هورمونها مشکل برطرف بشه

فراموش نکید اول متخصص غدد

5. shima110 نوشته است: سلام
    با مراجعه به پزشک متخصص پوست عمل لیزر پوست انجام دهید تا کلیه موهای زائد از بین برود.

واقعا ليزر موها رو به صورت دائمي از بين ميبره؟
    يکي از آشنايان ما اينکارو کرده کلا صورتشو ليزر کرده دوبار هم انجام داده ولي ميگه حدود 40 روز بعد از هر ليزر دوباره موها دراومده با شدت بيشتر، چون دکتر ميگه تو مدت درمان نبايد موها رو از ريشه کند و بايد شيو کرد، و تيغ زدن باعث شده که موهاش تيز تيزي در بياد ، براي همينم بعد از دوبار ليزر ديگه ادامه نداده

دوستاني که تجربه انجام ليزر موي زائد رو دارن، نظر بدن چه نتيجه اي گرفتن ممنون

6. سلام
    لیزر رو نمی دونم اما اپیلاسیون دائم تاثیر داره.من صورتم رو از بند یا دستگاه استفاده نکردم و برای اولین بار برای اصلاح صورتم از اپیلاسیون دائم استفاده کردم که واقعا موثر بود بشدت موهای صورتم کم شد.بدنم هم استفاده می کنم اما چون قبلا از دستگاه و تیغ استفاده می کردم بهتر شده .من هم دنبال لیزر هستم اگر واقعا تاثیر داشته باشه

7. mssparisa نوشته است: سلام
    لیزر رو نمی دونم اما اپیلاسیون دائم تاثیر داره.من صورتم رو از بند یا دستگاه استفاده نکردم و برای اولین بار برای اصلاح صورتم از اپیلاسیون دائم استفاده کردم که واقعا موثر بود بشدت موهای صورتم کم شد.بدنم هم استفاده می کنم اما چون قبلا از دستگاه و تیغ استفاده می کردم بهتر شده .من هم دنبال لیزر هستم اگر واقعا تاثیر داشته باشه

ببخشيد اپيلاسيون دائم با چي انجام دادين؟

8. kimiaa نوشته است:
    shima110 نوشته است: سلام
    با مراجعه به پزشک متخصص پوست عمل لیزر پوست انجام دهید تا کلیه موهای زائد از بین برود.

واقعا ليزر موها رو به صورت دائمي از بين ميبره؟
    يکي از آشنايان ما اينکارو کرده کلا صورتشو ليزر کرده دوبار هم انجام داده ولي ميگه حدود 40 روز بعد از هر ليزر دوباره موها دراومده با شدت بيشتر، چون دکتر ميگه تو مدت درمان نبايد موها رو از ريشه کند و بايد شيو کرد، و تيغ زدن باعث شده که موهاش تيز تيزي در بياد ، براي همينم بعد از دوبار ليزر ديگه ادامه نداده

دوستاني که تجربه انجام ليزر موي زائد رو دارن، نظر بدن چه نتيجه اي گرفتن ممنون

سلام دوست عزیز،
    من به شخصه تجربه لیزر موهای زاید رو ندارم. ولی 2 نفر از دوستام حدود 1 سال پیش موهای صورتشون (بالای لب و چانه) رو لیزر کردند. البته طی 5 جلسه و با صرف مبلغی حدود 200000 نومان. و هر دوشون الان واقعا راضیند.
    به نظر من اون خانم هم باید ادامه می داد. چون با 2-1 جلسه نمیشه نتیجه مطلوب گرفت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. من خودم از ليزر كردم بسيار عاليه و خيلي خوب جواب مي ده معمولاٌ بعد از اينكه دوره هاي اصلي طي كردي درصورتي كه مجدداٌ موهاي زائد دراومد مي تواني سالي يكبار براي روتوش دوباره انجام بدي . از هر روشي بهتره براي رفع موهاي زائد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید