شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پی سی ا و احساس ضربان در پا

1. باعرض سلام
    من 32 ساله هستم و متاهل دارای وزن بالا هم میباشم و دارای اختلال هرمون و (پ سی او) هم دارم چندی پیش دکتر زنان به من اسیدفولیک و لتروفم و .........سدیم دادند و بعد از مصرف 3 ماه که دارو تمتم شد من هنگام دراز کشیدن احساس میکردم که در پاهام یه چیزی هست مثل این که نبض یا هی چیز دیگری این خیلی خفیف بود تا چند وقت پیش عصبانی که شدم این احساس بددتر شد طوری که نبض پا یا ضربان قلبم را  در تمام بدنم احساس میکردم مخصوصا در پا و دست رفتم دکتر به مد دیاز پوکساید دادند ولی بعد از استفاده باز هم این احساس را دارم البته نسبتا کمتر شده ولی بعد از استفاده این دارو دستهام قدرت همیشگی را ندارند و در بعضی مواقع در حالتهای خاصی که قرار میگیرندلرزش خفیفی دارن و در اغلب در حالتی اند که مثل این که تازه از خواب بلند شده اید که یه جوری ورم دارند البته ورم ندارند ولی مثل مواقعی که ورم داری و نمی توان ی خوب و سفت مشت کنید
    1 در مورد پی سی ا   توضیح و درمان ان ایا درمان دارد یا خیر 2 در مورد پاهام لطفا راهنمایی کنید ایا از مصرف داروها هست یا علت دیگری دارد
    تشکر از راهنمایی

2. anita_gh20 نوشته است:
    1 در مورد پی سی ا   توضیح و درمان ان ایا درمان دارد یا خیر

سلام،
    در این مورد قبلا توضیح داده شده است، کیست تخمدان را جستجو کنید.
    anita_gh20 نوشته است:
    2 در مورد پاهام لطفا راهنمایی کنید ایا از مصرف داروها هست یا علت دیگری دارد

با توجه به درمانی که برای شما انجام شده است، به نظر می رسد که مشکل شما بیشتر به اضطراب و استرس بر می گردد و علایمی هم که ذکر نمودید به دلیل مصرف همان قرص هاست. به هر حال، ارتباطی با کیست تخمدان شما ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید