شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. سلام

خود مايع مني بايد وارد واپن بشه نمانكي و عرق و عصاره و .... خطرناك هستند اما نه تا وقتي كه وارد واژن نشوند.در ضمن اگه بروي سطحي مثل لباس زير بريزد جذب سطح ميشود

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام به همه دوستان .. مشکل من و سوالم مربوط به هفته پیش بود که رابطه با احتمال بارداری زیاد داشتم (چون اورژانسی رو درست انجام ندادم)
    خواستم بگم من با یکی از دوستان ماما صحبت کردم که خداروشکر مشکلم رو حل کرد و اون گفت از داروی (عروس پشت پرده)که در عطاری هست استفاده کن... که هیچ عوارضی مثل قرص که تهوع داره .. را ندارد، فقط خیلیییییییییییییییی بدمزه است . عارضم به خدمتتون که بعد از 3نوبت مصرف این گیاه دارویی پریود شدم. در واقع این دارو کار باز کردن رو انجام میده و نگرانی من این بود که نکنه مرتکب گناهی شم که بعد از سوال فهمیدم جنین تا 40 روز روحی درش دمیده نشده.. به همین خاطر ازین دارو اسفاده کردم بعد از 3 روز هم پریود شدم و الانم خیالم راحته..

3. سلام من با GF ام رابطه جنسی کامل داشتیم. شک کردم که اسپرم داخل ریخت یا نه. واسه همینم 2 تا HD   بعد از 12 ساعت خورد. بعد یادش رفت 24 ساعت بعد 2 تا دیگه و 12 ساعت بعدشم 2 تا دیگه خورد. پریودش 5 روز دیرتر از معمول شد اما خونریزیش خیلی کم بود. احتمال حاملگی هست؟ لطفا زودتر راهنماییم کنید.

4. MEHDIMEHDI نوشته است: سلام من با GF ام رابطه جنسی کامل داشتیم. شک کردم که اسپرم داخل ریخت یا نه. واسه همینم 2 تا HD بعد از 12 ساعت خورد. بعد یادش رفت 24 ساعت بعد 2 تا دیگه و 12 ساعت بعدشم 2 تا دیگه خورد. پریودش 5 روز دیرتر از معمول شد اما خونریزیش خیلی کم بود. احتمال حاملگی هست؟ لطفا زودتر راهنماییم کنید.

پریود شدنشون عدم بارداری رو ثابت میکنه
    باردار نیستند
    قرصها هم که مصرف کردند موجب عدم بارداری میشه
    خونریزی کم یا شدید دلیل بر حاملگی نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. سلام
    احتمال بارداری منتفی است.جای نگرانی نیست.

6. سلام

میخواستم بدونم چقدر بعد از نزدیکی آزمایش خون مثبت میشه؟

من الان 3 روزه که سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و تنگی نفس دارم. حدود 1 ماهه که جلوگیری نمیکنم ولی آزمایش خونم منفی بود. این علایمی که گفتم به چه علتی میتونه باشه؟

7. jinoos نوشته است: سلام

میخواستم بدونم چقدر بعد از نزدیکی آزمایش خون مثبت میشه؟

من الان 3 روزه که سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و تنگی نفس دارم. حدود 1 ماهه که جلوگیری نمیکنم ولی آزمایش خونم منفی بود. این علایمی که گفتم به چه علتی میتونه باشه؟

حداکثر یک هفته
    ا

8. سلام وخسته نباشین.
    من یک دوره از قرص های سیپروترون کامپاند (دیان )استفاده کردم برای تنظیم عادت های ماهانه ام . بعداز 2 روز پریود شدم روز 2 پریودی با نامزدم معاشقه داشتم البته ایشون دخول رو انجام ندادن و به گفته خودشون انزال هم نداشتن فقط به اصطلاح از پشت لای پای من گذاشتن که هیچ رطوبتی هم حس نکردم در طول معاشقه .بعد از معاشقه من به دلیل عدم اگاهی از روش اورژانسی بعد از دو روز یک قرص دیان مصرف کردم و بعد از 24 ساعت 2 تا قرص دیگه .البته یک دوره رو مصرف کردم اما مساله اینجاست که پریودی من بعد از اتمام دوره قرص ها ایجاد نمیشه امروز روز 4 هستش ولی من هنوز پریود نشدم .امکان بارداری هست با توجه به اینکه هیچ علائمی هم ندارم .؟امروز روز 24 هستش که از پریودی قبلیم میگذره . خواهش میکنم سریعا جواب بدین چون ترس بدی دارم.

9. moh66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان خيلي ممنونم - خانوم امروز پريود شد- دقيقا 14 روز بهد از خوردن LD - بچه ها از من بهتون نصيحت رابطه جنسی كاملا با اطميناني داشته باشين- من واقعا داشتم ديوونه مي شدم- خدا رو شكر- بازم ممنون دوستان گلم

10. 000017099 نوشته است: سلام وخسته نباشین.
    من یک دوره از قرص های سیپروترون کامپاند (دیان )استفاده کردم برای تنظیم عادت های ماهانه ام . بعداز 2 روز پریود شدم روز 2 پریودی با نامزدم معاشقه داشتم البته ایشون دخول رو انجام ندادن و به گفته خودشون انزال هم نداشتن فقط به اصطلاح از پشت لای پای من گذاشتن که هیچ رطوبتی هم حس نکردم در طول معاشقه .بعد از معاشقه من به دلیل عدم اگاهی از روش اورژانسی بعد از دو روز یک قرص دیان مصرف کردم و بعد از 24 ساعت 2 تا قرص دیگه .البته یک دوره رو مصرف کردم اما مساله اینجاست که پریودی من بعد از اتمام دوره قرص ها ایجاد نمیشه امروز روز 4 هستش ولی من هنوز پریود نشدم .امکان بارداری هست با توجه به اینکه هیچ علائمی هم ندارم .؟امروز روز 24 هستش که از پریودی قبلیم میگذره . خواهش میکنم سریعا جواب بدین چون ترس بدی دارم.

اصلا نگران نبشید.احتیاج به روش اورژانسی نبوده.تاخیر بدلیل استفاده از ون قرص ها بوده

11. سلام...کسی که pcod داره ....و هنوز درمان رو شروع نکرده آیا میتونه باردار بشه؟احتمال بارداری چقدره؟

12. raha250 نوشته است: سلام...کسی که pcod داره ....و هنوز درمان رو شروع نکرده آیا میتونه باردار بشه؟احتمال بارداری چقدره؟

سلام،
    بله احتمال بارداری وجود دارد چون در برخی موارد تخمک گذاری خودبخود انجام می شود، از رابطه جنسی در زمانهای دارای احتمال بالای بارداری خودداری کرده و یا از یک روش مطمئن ضد بارداری استفاده نمایید.

13. اول آبان پریود شدم. 17 آبان رابطه.داشتم.اما درونم مستقیم ریخته نشد.ولی ازپیش آب شک دارم. 18 ساعت بعد 2قرص hd خودرم.2تا دیگه رو به اشتباه 24 ساعت بعد خوردم.// احتمال بارداری هست؟؟  چند روز بعد از رابطه تست خون جواب درست میده؟هم 21 روز بعد شنیدم هم یک هفته بعد از رابطه. نزدیک ترین زمان کدام است؟؟ و اسم تست چیست. زود جواب بگیرم...ممنون میشم

14. سلام
    مصرف اورژانسي اشتباه بوده .احتمال بارداري با پيشاب با اينكه پايينه اما بازهم بايد مراقب بود
    1 هفته بعد از رابطه تست خون بتا(اسمش همينه بهش hGC هم ميگويند) قابل اعتماده و 12-14 روز بعد از رابطه ميتوان به بي بي چك تا حدي مطمئن شد.

موفق باشيد

15. golpar30 نوشته است: اول آبان پریود شدم. 17 آبان رابطه.داشتم.اما درونم مستقیم ریخته نشد.ولی ازپیش آب شک دارم. 18 ساعت بعد 2قرص hd خودرم.2تا دیگه رو به اشتباه 24 ساعت بعد خوردم.// احتمال بارداری هست؟؟  چند روز بعد از رابطه تست خون جواب درست میده؟هم 21 روز بعد شنیدم هم یک هفته بعد از رابطه. نزدیک ترین زمان کدام است؟؟ و اسم تست چیست. زود جواب بگیرم...ممنون میشم

با سلام
    دوست عزيز با توجه با مصرف ناقص قرصها احتمال بارداري هست البته خيلي ضعيفه  ،بعد از 48 ساعت بعد از تشكيل سلول تخم (لقاح) آزمايش بتا  بارداري رو نشون مي ده ، اما چون كلا 48 ساعت بعد از نزديكي هم امكان تشكيل سلول تخم هست(چون بعد از نزديكي اسپرم تا 48 ساعت مي تونه زنده بمونه و لقاح شكل بگيره) پس ، بعد از 4 و حداكثر 5 روز بعد از نزديكي مي توان به آزمايش بتا اطمينان كرد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 49
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید