شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وابستگی

1. سلام دوستان
    یکی از دوستان من با یه پسری رفیقی که خیلی دوستش داره طوری که بهش وابسته شده  اون پسر هم دوسش داره ولی علاقه زیادی نشون نمیده. مثلا دوست داره که فقط دوست من بهش اس ام اس بده یا بهش زنگ بزنه خودش هیچ کاری نمیکنه.
    میخواستم ازتون کمک بگیرم که این دوست من باسد چی کار کنه که پسره بیشتر علاقه خودشو نشون بده و مثل دوستم وابستگی پیدا کنه؟
    ممنون از راهنماییتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به نظر من وابستگی اصلأ خوب نیست چون اخرش این دوسته توه که بیشترین ضررو میکنه.
    اگه این رابطه فقط یک رابطه ی دوستیه به نظر من به دوستت بگو سعی کنه خودشم وابسته نشه.
    ولی کلأ یک قاعده وجود داره که اگه یکی زیادی به یکی دیگه نزدیک بشه طرف مقابل بیشتر از ادم فاصله میگیره.

3. میدونم وابستگی خوب نیست ولی دوستم رفیقشو در حد ازدواج دوست داره.
    برای منم همین وابستگی تا چند سال پیشا پیش اومده بود که هنوز باهاش کنار نیومدم حالا میخوام راهی جلوم بذارین که کمکش کنم که به رفیقش برسه یعنی طوری بهش علاقه نشون بده که پسره بیاد جلو

4. Queen26

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ببین دوست من شاید این موضوع رو ندونی.شایدم بدونی . اما موضوعیه که من به چشم دیدم و تجربه کردم. اونم اینه که هرچی از عشقت فاصله بگیری با اینکه سخته اما می شه که بهش برسی. به دوستت بگو بهش علاقشو نشون نده. اصلا فاصله بگیره. بگو تحمل کنه. اما آخرش نتیجه خوبی میگیره. بگو انقدر بهش اس ام اس نده. زاید هم تماس تلفنی نداشته باشه باهاش. سرد ولی در عین حال دوستانه. نه طوری که طرفش حس کنه ازش متنفره نه طوری که بفهمه عاشقشه. اینطوری می تونه با خودشم کنار بیاد که زیاد بهش وابسته نشه. وابستگیشو کم کنه. چون اگر خدایی نکرده این رابطه جوش نخوره دوسستته که داغون می شه.

5. mitra1369 نوشته است: سلام دوستان
    یکی از دوستان من با یه پسری رفیقی که خیلی دوستش داره طوری که بهش وابسته شده  اون پسر هم دوسش داره ولی علاقه زیادی نشون نمیده. مثلا دوست داره که فقط دوست من بهش اس ام اس بده یا بهش زنگ بزنه خودش هیچ کاری نمیکنه.
    میخواستم ازتون کمک بگیرم که این دوست من باسد چی کار کنه که پسره بیشتر علاقه خودشو نشون بده و مثل دوستم وابستگی پیدا کنه؟
    ممنون از راهنماییتون

با سلام
    دوست عزیز در هر رابطه یی افراط وتفریط مضر هست مخصوصا پای عشق و علاقه هم در میان باشه
    باید هم دوست شما و هم دیگران یاد بگیرند که در ابتدای هر اشنایی و به دور از هر نو احساساتی شدن ببینیم طرف مقابل چه حد از دوستی را می خواهد خوبه ما در کنار رفاقتهایمان توقعات عاطفی خود و طرف مقابل را با گفتگو بسنجیم و بعد مقایسه کنیم  و ببینیم ایا نیازهامون در یک سو هست یا متفاوت هست اونموقع میتونیم حد دوستیمون رو شناسایی کنیم
    من اصلا اون پسر را محکوم نمیکنم شاید حد رفاقت او با توجه به نیازش علایقش همین اس ام اس بازی باشه پس دختر خانم باید بدونه اگر همین براش کافی نیست بکشه کنار
    در رفاقت اگر حد دوستی دو طرف رو بدونیم میتونیم رفاقت خوبی رو حفظ کنیم
    همیشه اهداف رفاقت عشقولانه نیست یا با هدفی ارمانی تعریف نمیشه و همین باعث میشه که ما فکر کنیم طرفمون ما رو رها کرد و نمی فهمیم اصلا اون دنبال بدست اوردن نبود که رها کنه
    پس بهتر هست که ایشون الان بفهمند حد دوست پسرش چیه که ضربه بدی نخورند درسته عاشقه اما میتونه کنترلش کنه سخته ولی ممکنه

6. با سلام
    دوست عزیز ،اصولاً چون دوست داشتن دختر خانمها و کلاً بانوان ،با احساساتشون در هم آمیخته هست ،لذا تحکیم یکی از اونا موجب استحکام دیگری میشه و طبعاً ضربه به هر کدومشون ،ضربه به هردو ،خواهد بود! و همه میدونیم ضربه به احساسات خانمها بسیار سخت و عمیق و دارای اثرات مخربی هست ،در نتیجه اگه دوست ایشون در آینده نخواد که با این دختر خانم ازدواج کنه و ایشون هم دل بستگیش شدید باشه ضربه مهلکی رو تجربه خواهد کرد که نتنهابه وقت گذاشتنش نمی ارزه!! بلکه کاریست عبث و بی انتها!!! پیشنهاد میکنم اصلاً در پی اینکار نباشه! و عقل حکم میکنه خط قرمزی این وسط برای طرفین ترسیم بشه تا نه سیخ بسوزه و نه کباب!!!!
    موفق باشید.

7. سلام :
    وابستگی به یک چیز گاهی اوقات باعث دوری آن چیز از انسان می شه و باید به این نکته توجه داشته باشیم که دوست شما برای دفعه اول است که دوست پیدا کرده یا نه چون این وابستگی ها  یا به علت کم تجربگی است یا عشق دو طرف اگر به خاطر عشق باشد که این گونه باهم برخورد ندارند و اگر به علت کم تجربگی باشد در این صورت احساسات برعقل غلبه کرد و کنترل عاطفه فرد از دستش در رفته و بهترین کار این است که به عنوان یک راهنمای خوب او را متوجه این موضوع کنی چون اگر دوستش از او جدا بشود خدا می دونه که با این موضوع چجوری می خواهد کنار بیاید *موفق و پیروز باشید*

8. ممنون دوستان. ولی منم هنوز دوست 2 سال پیشمو از یاد نبردم. با اینکه نامردیه بدی بهم کرد.
    ولی سعی میکنم که به دوستم حرفهای شما رو بفهمونم
    ممنون دوستان

9. باسلام دوست عزیز بهتر دوست شما اول اون پسری را که دوست داره امتحان کنه ببیند آیااون آنقدری که خودش آن پسر را دوست داره اونم دوستش داره یا نه ودوم اینکه اینجور دوستی پایان خوبی ندارد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید