شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا چند بار در ماه؟

1. با سلام خدمت دکتر رهام .سوالی داشتم از حضورتون.من 7 ماهه که نامزد کردم وبه دلایل و مسائل امنیتی رابطه جنسی نمی کنیم.اما برای تخلیه لذت های جنسی در ماه 3 یا 4 بار بدون انجام رابطه جنسی و معاشقه منی خارج میشه.این کار رو همسرم برام انجام میده.البته 2بار از خارج شدنه منی همراه با معاشقه است.می خواستم بدونم که این کار ضرر داره یا نه؟ و اینکه تا چند بار در ماه ضرر نداره برای منی؟منتظره جوابتون هستم.ممنون<xml><o></o>

2. من متوجه نشدم شما خانم هستید یا آقا ... جنسیتتون رو خانم مشخص کردید ... ولی منی در خانمها وجود نداره و مربوط به آقایون میشه ... منظورتون رو از این هم نفهمیدم که نامزدتون بدون معشاقه باعث خروج منی از شما میشن ؟! ...

به هر حال .. فکر میکنم که شما آقا هستید و منظورتون اینه که نامزدتون با دست شما رو ارضا میکنن ..

این حالت مسلما به رابطه جنسی کامل نمیرسه ولی مشکل خاصی هم ایجاد نخواهد کرد ... و تعدادش هم بستگی به شرایط جسمی خود شما داره که طوری که عرض کردید هیچ مشکلی نیست ....

توجه کنید که به هر حال ارضای جنسی از نیازهای بدنه و باید صورت بگیره ... که رابطه ی جنسی بهترین راه ارضای این نیازه .... و خروج منی هم تاثیراتی روی بدن میذاره و فشار به بدن میاره ... برای همین نباید بیش از حد این اتفاق بیفته .. در این مورد نباید انتظار داشته باشید کسی به شما تعداد انزال در ماه بگه! .. بستگی به خودتون داره...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    نام مایع جنسی آقایان منی میباشد.
    در صورت اگر شما خانوم یا آقا هستید هیچ مشکلی برای شما به وجود نمی آید.هیچ ضرری نداره.
    در واقع شما ذهنتان در محیط مجازی خود ارضایی قرار ندارد و همه چیز در حال طبیعی صورت میگیرد.
    فقط تفاوت در میزان لذت جنسی است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  4. سلام دوست عزيز بايد بگويم ميزان اين كار به توانايي وخواسته خودتان بستگي دارد هرچه توان وغريزه جنسي شما بالا باشه بيشتر دلتان اين كاررا ميخواهد واز طرفي چون بحث خود ارضاي در ميان نيست مشكلي ايجاد نميكند ولي شما به اوج لذت جنسي نميرسيد كه آن هم بعد از عروسيتان تجربه خواهيد كرد موفق باشيد

5. pf_inseperable نوشته است:
    با سلام خدمت دکتر رهام .سوالی داشتم از حضورتون.من 7 ماهه که نامزد کردم وبه دلایل و مسائل امنیتی رابطه جنسی نمی کنیم.اما برای تخلیه لذت های جنسی در ماه 3 یا 4 بار بدون انجام رابطه جنسی و معاشقه منی خارج میشه.این کار رو همسرم برام انجام میده.البته 2بار از خارج شدنه منی همراه با معاشقه است.می خواستم بدونم که این کار ضرر داره یا نه؟ و اینکه تا چند بار در ماه ضرر نداره برای منی؟منتظره جوابتون هستم.ممنون<xml><o></o>

دوست گرامی سلام :
    ارضاو تخلیه هر فردی به میزان فوای جسمی و تغذیه فرد بستگی دارد وچون که در این مسئله شریک جنسی دارید مشکل خاصی وجود ندارد( و اگر می خواهی اطلاعات دقیق و جامع در مورد میزان رابطه در یک ماه داشته باشید باید با یک دکتر تغذیه و یا کسی که در این زمینه مهارت کافی دارد مشورت کنید ) *موفق وپیروز باشید*

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید