شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. سلام
    می خواستم که راجع به پارگی ساعت 4کمی توضیح بدین.پرده من ازنوع حلقوی هست.وزمانی که به دکترمراجعه کردم گفت که آسیب خیلی جزیی به پرده وارد شدهولی خیلی قابل تشخیص نیست چون من روزبعدازحادثه به پزشک مراجعه کردم.خونریزی ناچیزی داشتم.
    این عمل فقط یکبارتکرارشد.می خواستم ببینم درآینده خونریزی خواهم داشت یا نه؟
    بسیارمتشکرم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام به دوست عزیز neda1085
    من حرف دوست خوبم sarajoonjooni  رو کتمان نمی کنم که و قابلیت های پزشکی قانونی رو نادیده نمی گیرم و اما تا اونجایی که من می دونم برای گرفتن برگه سلامت فقط دختری رو می فرستن پزشکی قانونی که شاکی خصوصی داشته باشه در غیر این صورت پرشک ماما هم می تونه برگه سلامت رو صادر کنه

3. سلام دوست عزیز
    به مرور زمان خونریزی شما از بین خواهد رفت.و مشکلتان حل خواهد شد.
    در ضمن رعایت اصول بهداشتی به دلیل اینکه دهانه واژن و پره بکارت شما دچار خراشیدگی و آسیب شده است جهت جلوگیری از عفونت های احتمالی امری است الزامی.

4. abcdeliabcd نوشته است: سلام
    می خواستم که راجع به پارگی ساعت 4کمی توضیح بدین.پرده من ازنوع حلقوی هست.وزمانی که به دکترمراجعه کردم گفت که آسیب خیلی جزیی به پرده وارد شدهولی خیلی قابل تشخیص نیست چون من روزبعدازحادثه به پزشک مراجعه کردم.خونریزی ناچیزی داشتم.
    این عمل فقط یکبارتکرارشد.می خواستم ببینم درآینده خونریزی خواهم داشت یا نه؟
    بسیارمتشکرم.

سوالتون رو متوجه نشدم اما تا جایی که میتونم و عقلم قد میده جواب میدم
    پرده های حلقوی امکان داره با خونریزی همراه باشند و ممکن هست نباشن ولی اکثر حلقویها بدون خونریزی هستش
    پرده شما آسیب دیده در ساعت 4 یعنی پرده رو همانند یک ساعت فرض کنید و در اون قسمت ساعت 4 خراشیده شده یا آسیب دیده

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام
    پرده من ازنوع حلقوی می باشد.درروزنزدیکی مقدارکمی خونریزی داشتم.امابلافاصله به پزشک مراچعه کردم،ایشان پارگی ساعت چهارراتشخیص دادند،اماگفتندکه آسیب بسارجزیی است وخیلی قابل تشخیص نمی باشد.
    آیا من دوباره خونریزی خواهم داشت؟

6. abcde_2 نوشته است: سلام
    پرده من ازنوع حلقوی می باشد.درروزنزدیکی مقدارکمی خونریزی داشتم.امابلافاصله به پزشک مراچعه کردم،ایشان پارگی ساعت چهارراتشخیص دادند،اماگفتندکه آسیب بسارجزیی است وخیلی قابل تشخیص نمی باشد.
    آیا من دوباره خونریزی خواهم داشت؟

اگه نزديكي انجام بشه بله امكان خونريزي دوباره هست.چون كاملا پارگي ايجاد نشده و آسيب ديده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام من نزدیکی داشتم اما بطور کامل نه.دکتر گقت پرده م از نوع حلقوی-ارتجاعی هست.اما اسیب دیده.اگه دیگه نزدیکی نکنم اسیبش برطرف میشه؟یا همیشه دکتر می فهمه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. tanhatarin_2 نوشته است: سلام من نزدیکی داشتم اما بطور کامل نه.دکتر گقت پرده م از نوع حلقوی-ارتجاعی هست.اما اسیب دیده.اگه دیگه نزدیکی نکنم اسیبش برطرف میشه؟یا همیشه دکتر می فهمه؟

سلام دوست عزیز
    در این باره به طور کامل در انجمن گفتگو صحبت شده،شما می توانید با search کردن،اطلاعات کاملی بدست بیاورید.
    اما کوتاه بگویم که متاسفانه خیر.حتی در پرده های ارتجاعی نیز اثار دخول کاملا مشخص است و پزشک قانونی و یا پزشک متخصص این اثار را به صورت لهیدگی سایش پارگی و خراشیدگی کاملا تشخیص می دهد و گذشت زمان نیز باعث ترمیم اسیب های بکارت نمی شود و برای پزشک همیشه قابل تشخیص است.
    موفق باشید.

9. سلام
    من 8 سالگی تصادف کردم و الت تناسلی خونی بود احتمال داره برا پرده بکارت اتفاقی افتاده باشه؟

10. بستگی به نوع تصادف داره .. اگر چیزی وارد واژن شده باشه احتمالش هست .. که در این صورت فکر میکنم باید پارگی لباس توی اون منطقی رخ داده باشه ...

به نظر من زیاد نگران نباشید احتمالا مربوط به سطح خارجی بوده ... ولی به هر حال حتما به یک متخصص مراجعه کنید...

11. سلام دوست عزیز
    پارگی پرده بکارت در حوادث بستگی به نوع و شدت ضربه دارد.شما میتوانید با مراجعه به پزشک زنان از صحت سلامت پرده بکارتتان آگاه شوید.سلامت پرده بکارت فقط با معاینه امکان پذیر است.
    در ضمن شما در 8 سالگی باید معاینه می شدید که اگر درست فهمیده باشم معاینه نشده اید.

12. سلام.اگر پرده در حد کم اسیب دیده باشد دکتر نامه سلامت میدهد؟

13. tanhatarin_2 نوشته است: سلام.اگر پرده در حد کم اسیب دیده باشد دکتر نامه سلامت میدهد؟

سلام دوست عزیز
    اگر متوجه آسیب شود به احتمال خیلی زیاد برگه سلامت نمی دهد چون مسؤلیت دارد،پزشک قانونی نیز به خوبی متوجه اسیب میشود و برگه سلامت نمی دهد فقط ممکن است اگر اسیب دیدگی از چیزی غیر از دخول باشد ذکر کند که مثلا به خاطر ضربه بوده.
    موفق باشید.

14. سلام
    در حد کم یعنی چی؟
    خیلی از خانمها به طور مادر زادی یا بر اثر سوانح روی ساعت 7 پارگی دارند و در مقابل خیلی از دکترها برگه سلامت بهشون میدهند و خیلی ها هم نمیدهند.
    اما اگر بخواهید از نظر پزشک قانونی به قضیه نگاه کنید حتی خراش یا ساییدگی هم به معنی ازاله بکارت است و گواهی سلامت ندارد.

در هر صورت به پزشک متخصص مراجعه کنید و در مورد پارگی حرفی نزنید ببینید تشخیص پزشک چیه

موفق باشید

15. من یک سوالی داشتم بکارت وقتی زده میشه مگه خون نداره من وقتی دیدم یه مایع ژله ای سفید همراه با خون آبه میگن با اون دیدم که بیرون اومد یعنی خونی ندیدم میشه توضیح بدین من و نامزدم یخورده که نه خیلی خجالتی هستیم در باره این مسایل زیاد با کسی حرف نمیزنیم سوالات زیادی دارم نمیدونم کجا بگم فن بیان منم زیاد خوب نیست از سایت فقط بیرون نندازینم ممنون میشم منضور حرف بد نمیزنم اسمای رو که میگین زیاد نمیدونم مثل انزال یا خیلی چیزا مثال زدم  که میشه گفت تو این موضوع من اسما کتابیشو زیاد نمیدونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 20
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید