شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. س لام
    ببخشید میتونید به من بگید اگر منی داخل واژن ریخته نشه اما روی ران و نزدیکی های اندام تناسلی زن ریخته بشه ، بازم امکان بارداری هست؟(من شنیدم که اگر منی حتی روی لباس هم ریخته بشه امکان حاملگی هست. به دلیل اینکه اسپرم در جای گرم تا جند ساعتی میتونه به حالت اول خودش بمونه.حتی با وجود پرده بکارت .)ممنون

2. سلام
    آقا شروين درسته كه مني اگر روي لباس زير هم ريخته بشه احتمال حاملگي هست اونم به خاطر اينكه اسپرم قابليت تحرك داره ولي اگر مني روي ران ريخته بشه و وارد واژن نشه كجا مي خواد لقاح صورت بگيره ؟!!!! اسپرم تا 2 روز مي تونه داخل رحم زنده بمونه و اگه تو اين مدت بتونه خودش رو به تخمك برسونه و لقاح تشكيل بشه اونوقت سلول تخم بوجود مي آد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. سلام من 2 هفته پیش با نامزدم رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم از همون شب بعد از رابطه 1 LD و فردا هم 1LD دیگه خوردم بعد از پیشگیری اورژانسی مطلع شدم و به فاصله 12 ساعت 4  تا LD  خوردم بعد از 2 دفعه
    .الان 1 هفته از وقت پریودم میگذره و چون همیشه پریودم تقریبا منظم بود و با 2 یا 3 روز تاخیر بود خیلی نگران و ناراحتم. البته مثل قبلا که پریود میخواستم بشم هم سینه هام درد گرفته و هم درد های پریودی رو دارم که همش فکر میکنم دارم میشم ولی هنوز خبری نیس

میشه من و راهنمایی کنین خیلی ناراحتم چی باید بکنم؟

4. sara22joon نوشته است: سلام من 2 هفته پیش با نامزدم رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم از همون شب بعد از رابطه 1 LD و فردا هم 1LD دیگه خوردم بعد از پیشگیری اورژانسی مطلع شدم و به فاصله 12 ساعت 4  تا LD  خوردم بعد از 2 دفعه
    .الان 1 هفته از وقت پریودم میگذره و چون همیشه پریودم تقریبا منظم بود و با 2 یا 3 روز تاخیر بود خیلی نگران و ناراحتم. البته مثل قبلا که پریود میخواستم بشم هم سینه هام درد گرفته و هم درد های پریودی رو دارم که همش فکر میکنم دارم میشم ولی هنوز خبری نیس

میشه من و راهنمایی کنین خیلی ناراحتم چی باید بکنم؟

سلام.
    اين سوال قبلا بارها پاسخ داده شده( لطف كنيد اول سرچ كنيد و بعد سوال بپرسيد)

دوست عزيز براي پيشگيري از بارداري بايد تا 72 ساعت بعد از رابطه 4 قرص ال دي و 12 ساعت بعد 4 تا ديگه مصرف كرد.اگه شما تا 72 ساعت بعد از نزديكي اين روش رو انجام داديد جاي نگراني نيست و بارداري منتفيه.
    تاخير در پريود شدن هم مي تونه به علت استرس يا مصرف قرص هاي ضدبارداري باشه كه طبيعيه.

با توجه به ترس و استرس ناشي از بارداري ناخواسته حتما حتما هنگام نزديكي از كاندوم استفاده كنيد و يا روشهاي ديگه جلوگيري رو به طور صحيح ياد بگيريد تا دچار اين همه استرس و خداي نكرده حاملگي ناخواسته نشيد.

از اين به بعد بيشتر مراقب باشيد.

5. سلام

من با نامزدم رابطه بدون کاندوم داشتم و هنگام ارضا شدنم آلتم رو دروردم .
    خانمم 2 ماه پیش روز 5 ام پریود شد اما ماه پیش 25-28 شد.الانم علائمش مثلا درد سینه و کمر و ... نداره . امروزم 21 هست و همش نگران اینم که نکنه حامله شده باشه .

آیا پروید ممکنه به تاخیر بیفته  با توجه به توضیحات داده شده ؟ من خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید .

6. alex2009 نوشته است: سلام

من با نامزدم رابطه بدون کاندوم داشتم و هنگام ارضا شدنم آلتم رو دروردم .
    خانمم 2 ماه پیش روز 5 ام پریود شد اما ماه پیش 25-28 شد.الانم علائمش مثلا درد سینه و کمر و ... نداره . امروزم 21 هست و همش نگران اینم که نکنه حامله شده باشه .

آیا پروید ممکنه به تاخیر بیفته با توجه به توضیحات داده شده ؟ من خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید .

اگر مطمئنید منی به واژن نسیده بارداری منتفی هستش و ای تاخیرم ناشی از استرس و مشکلات روحی ممکن هست باشه؛
    اگر قاعدگی های منظم نداشته اند هر احتمالی وجود دارد، اگر قاعدگی های دارای نظم نسبی بوده و بیش از 10 روز از زمان مورد انتظار گذشته است بهتر آزمایش خون جهت بارداری را انجام دهید.

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. من با دوست دخترم رابطه داشتم از روی لباس زیر  و از اون موقع تا حالا پریود نشده 20روزه از وقتش میگذره میترسم حامله باشه کمکم کنید

8. amir218 نوشته است: من با دوست دخترم رابطه داشتم از روی لباس زیر و از اون موقع تا حالا پریود نشده 20روزه از وقتش میگذره میترسم حامله باشه کمکم کنید

برای 100000 بار بارداری از رو لباس اتفاق نمیوفته
    تعویق پریودشونم از استرس هست و طبیعی
    اگر پریودهای منظم داشته اند و بیش از 10 روز از تاریخ مورد نظر گذشته است بهتر برای ارزیابی احتمال حاملگی و سایر اختلالات احتمالی آزمایش خون انجام شود.

- - - - -

9. kimia00

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من روز 17دوره ماهیانه با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم، فقط احتمال آغشته شدن با مایع قبل از خروج منی رو میدم چون در زمان خروج منی فاصله رو حفظ کردیم. این ماه قرص ال دی میخورم اما همزمان با ال دی کوآموکسی دارم میخورم.آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    اگر باید چون ال دی مصرف میکنم چگونه باید مصرف کنم.
    ممنون.

10. سلام
    من یه سوال داشتم. من پنج شنبه  با نامزدم رابطه جنسی داشتیم ولی دخولیصورت نگرفت ولی در انتها مقداری منی بر روی پا و مقدار خیلی کم روی تناسلنامزدم ریخت و میدونم اسپرمم فقط روی ناحیه تناسلی نامزدم مقداری کم ریختکه فورا با دستمال پاک کردیم فقط با روی آن که همان لحظه با دستمال ازداخل ناحیه تناسلیش به بیرون با دستمال به آرامی کشیدم که اگه احتمال ریزشبه داخل داشتش هم به صفر برسونم.
    و الان که جمعه هست هیچ گونه حالتتهوه ای نداشته ماهیانه ایشون هم هفته پیش بوده دقیقا 7روز قبل تر بودهمیخواستم بدونم باتوجه به اینکه شما دوستان اطلاعاتتون بیشتر هستش آیااحتمال بارداری هم هست ویا جلوگیری از آن میشه راهنمایی کنید.

11. kimia00 نوشته است: سلام
    من روز 17دوره ماهیانه با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم، فقط احتمال آغشته شدن با مایع قبل از خروج منی رو میدم چون در زمان خروج منی فاصله رو حفظ کردیم. این ماه قرص ال دی میخورم اما همزمان با ال دی کوآموکسی دارم میخورم.آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟
    اگر باید چون ال دی مصرف میکنم چگونه باید مصرف کنم.
    ممنون.

امکان بارداری با پیش آب خیلی خیلی کم هستش
    اگر قرصهای ال دی رو به درستی مصرف کرده باشید مشکلی نیست
    نگران نباشید بارداری در شرایط شما صفر هست

12. xp4fire نوشته است: سلام
    من یه سوال داشتم. من پنج شنبه با نامزدم رابطه جنسی داشتیم ولی دخولیصورت نگرفت ولی در انتها مقداری منی بر روی پا و مقدار خیلی کم روی تناسلنامزدم ریخت و میدونم اسپرمم فقط روی ناحیه تناسلی نامزدم مقداری کم ریختکه فورا با دستمال پاک کردیم فقط با روی آن که همان لحظه با دستمال ازداخل ناحیه تناسلیش به بیرون با دستمال به آرامی کشیدم که اگه احتمال ریزشبه داخل داشتش هم به صفر برسونم.
    و الان که جمعه هست هیچ گونه حالتتهوه ای نداشته ماهیانه ایشون هم هفته پیش بوده دقیقا 7روز قبل تر بودهمیخواستم بدونم باتوجه به اینکه شما دوستان اطلاعاتتون بیشتر هستش آیااحتمال بارداری هم هست ویا جلوگیری از آن میشه راهنمایی کنید.

خیلی خیلی کم احتمال بارداری هست ولی احتیاط شرط عقله
    برای اطمینان تا قبل از 72 ساعت نشده روش اورژانسی رو استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

- - - - -

13. xp4fire نوشته است: سلام
    من یه سوال داشتم. من پنج شنبه  با نامزدم رابطه جنسی داشتیم ولی دخولیصورت نگرفت ولی در انتها مقداری منی بر روی پا و مقدار خیلی کم روی تناسلنامزدم ریخت و میدونم اسپرمم فقط روی ناحیه تناسلی نامزدم مقداری کم ریختکه فورا با دستمال پاک کردیم فقط با روی آن که همان لحظه با دستمال ازداخل ناحیه تناسلیش به بیرون با دستمال به آرامی کشیدم که اگه احتمال ریزشبه داخل داشتش هم به صفر برسونم.

سلام

من سئوالات شما رو خیلی قبلا مطرح کردم و الان میدونم که مشکل شما چیه .

زمانی احتمال حاملگی هست که پیشاب مشکوک باشه و منی داخل واژن تخلیه بشه ، اما نگران نباشید ، با توجه به توضیحاتی که دادید مشکلی براشون پیش نمیاد و احتمال حاملگی صفره اما بهتره از کاندوم استفاده کنید .

اما گفته بودید حالت تهوع!! به رابطه چه ربطی داره ؟ تهوع ماله زمانی زمانی هست که نامزد شما از LD یا HD یا قرصهای مشابه استفاده کرده باشه .

در مورد دیر پریود شدنم همونطور که دوستان ذکر کردم عوامل محیطی از جمله مشغله و استرس تاثیر زیادی داره ، با چند رو تاخیر ممکنه پریود صورت بگیره .

نگران نباشید .

14. xp4fire نوشته است: سلام

نگران نباشید.احتمال بارداری 0 هست

15. سلام .میخواستم بدونم اگه 1 قطره منی روی قسمت بالای شورت بریزه امکان داره از راه عرق اس÷رم وارد بشه و باعث بارداری بشه. البته همون 1 قطره تمیز شده ولی خوب نمش که میمونه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 49
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید