شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. پرده تقریبآ چقدر از دهانه واژن فاصله داره؟این طور که گفته شده توسط خودمون قابل دیدن نیست پس خیلی هم نباید نزدیک باشه؟!
    من یادمه توی دوره راهنمایی یه باز از روی کنجکاوی حرف هایی که می شنیدم انگشتم رو به واژنم بردم البته زیاد نه.و احساس سوزش و یکم خون که البته فقط قرمزی خون رو روی انگشتم دیدم بود.
    اون موقع فکر کردم ناخنم پوست اون ناحیه رو خراشیده اما الان با دیدن این همه استرس درباره این موضوع من هم مضطرب شدم.
    یعنی ممکنه اون موقع به پردم آسیبی زده باشم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. saba12 نوشته است: پرده تقریبآ چقدر از دهانه واژن فاصله داره؟این طور که گفته شده توسط خودمون قابل دیدن نیست پس خیلی هم نباید نزدیک باشه؟!
    من یادمه توی دوره راهنمایی یه باز از روی کنجکاوی حرف هایی که می شنیدم انگشتم رو به واژنم بردم البته زیاد نه.و احساس سوزش و یکم خون که البته فقط قرمزی خون رو روی انگشتم دیدم بود.
    اون موقع فکر کردم ناخنم پوست اون ناحیه رو خراشیده اما الان با دیدن این همه استرس درباره این موضوع من هم مضطرب شدم.
    یعنی ممکنه اون موقع به پردم آسیبی زده باشم؟

سلام دوست عزیز
    پرده بکارت در ابتدای دهانه واژن قرار دارد و با وارد شدن هر جسم خارجی احتمال اسیب به آن وجود دارد،در انجمن های گفتگو زیاد در این باره صحبت شده،اگر search  میکردید حتما به جواب خود می رسیدید.
    پرده بکارت توسط خود شخص یه آسانی قابل دید نیست،ممکن است شما با یک آیینه بتوانید آن را ببینید اما این ریسک بالایی است چون احتمال دارد اگر هم سالم باشد به آن اسیب بزنید،پس لطفا از این کار خودداری کنید چون حتی با دیدن آن نمی توانید از سالم بودنش اطمینان حاصل کنید زیرا در شرایط نشستن خاص و نحوه معاینه خاص توسط پزشک متخصص می تواند تشخیص داده شود.
    احتمال این هست که شما به محیط اطراف پرده اسیب زده باشید اما احتمال این هم کم نیست که به خود پرده اسیب زده باشید،چون پرده در دهانه واژن است و شما به هر حال انگشت خود را وارد کرده اید.
    ضخامت پرده بکارت و نوع ان با هم متفاوت است پس بهترین راه این است که سریعا به پزشک متخصص زنان مراجعه و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
    در ضمن پزشک قانونی مرجع اصلی است که می تواند داشتن رابطه جنسی را از یک بار انگشت وارد کردن جزئی تشخیص دهد،پس نگران نباشید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

سلام، در بیشتر موارد، اگه پرده بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی باشه، هیچ خونی مشاهده نمی شه. و فقط در حین ورود  احساس تنگی می کنید. دردی هم که حس میشه خیلی کمتره. احتمالا پرده همسرتون هم از همین نوعه.

4. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

با سلام
    دوست عزيز اصلا نگران نباشيد اين موضوع غير عادي نيست ، اولا اگر درست متوجه شده باشم به علت وجود پرده دخول بيشتر از كلاهك آلت صورت نگرفته و شما با مانع مواجه شديد پس پرده وجود دارد و قطوره
    توصيه اول اينكه حتما قبل از رابطه پيش نوازي رو انجام بديد به همراه معاشقه تا هم شما و هم همسرتون آمادگي كامل براي رابطه رو داشته باشند و كاملا واژنشون مرطوب شده باشه . اين كار رو نبايد با استرس و خشونت انجام بديد ، فقط وقتي كه آمادگي كامل پيدا كرديد دخول داشته باشيد و آروم آروم آلت خودتون رو داخل كنيد و با ضربه هاي كوچيك و ملايم و پشت هم و همزمان با نوازش همسرتون پرده پاره خواهد شد (ممكنه بعد از چند بار رابطه به تدريج پرده از بين بره) ، اينم بگم كه ممكنه تا چند روز خونريزي داشته باشند چون در هرمرحله مقداري از پرده ممكنه زايل بشه و تا زايل شدن كامل ممكنه اين موضوع (خونريزي) ادامه داشته باشه .
    در هر صورت نگران نباشيد و نااميد هم نشيد .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام، یه چیزی رو یادم رفت بپرسم. شما گفتید 10 روزه عروسی کردید ولی تا حالا فقط کلاهک آلتتون رو وارد واژن همسرتون کردید. چرا؟ همسرتون درد دارن؟ اگه درد دارن، خیلی کار خوبی می کنید که عجله نمی کنید. ولی اگه دردی ندارن و شما فقط و فقط به زایل کردن پرده بکارت ایشون فکر می کنید و هدفتون از نزدیکی فقط همینه، اونوقت قضیه فرق می کنه. شما هم خودتون رو اذیت می کنید و هم همسرتون رو. این فکر که همیشه زایل شدن پرده با خونریزی و درد زیاد همراهه، کاملا اشتباهه. همونطوری که گفتم پرده های حلقوی در بیشنر موارد خونریزی ندارن. پس به جای اینکه خودتون رو بی جهت ناراحت کنید، سعی کنید از رابطه جنسیتون لذت ببرید. پیروز باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. دوست من

نگران نباشيد بامهرباني و پيشنوازي بيشتر دخول را كامل كنيد . نوع پرده بكارت در خانمها كاملا متفاوت است اصرارنكنيد كه حتما خون ديده شود بايد از نوع پرده نيز مطلع باشيد

7. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

سلام دوست عزیز
    مشکل شما، مشکل حفظ نعوذ است. علت عدم موفقیت شما این است که به علت استرس و ترس از عدم موفقیت، حالت نعوذ را زود از دست می دهید (یا اصلا به نعوذ صد در صد نمی رسید) و آلت شمابه اندازه کافی سفت و سخت نیست که وارد شده و بکارت را از بین ببرد. برای موفقیت یا استرس را از خود دور کنید و یا اینکه به یک متخصص ارولوژی مراجعه کرده و ایشان قرصهای مخصوص حفظ و تقویت حالت نعوذ را برای شما تجویز کند.

8. vatoovatoo نوشته است: کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

با سلام
    دوست عزیز شما اصلا درباره نو بکارت خانومتون چیزی نگفتید ممکنه بکارت ایشون از مدلی باشه که خونی رو نشان نمیده
    در کل بهتر است ابتدا از نو بکارت مطلع باشید و بعد مطمئن باشید که نحوه رابطه جنسی شماها کامل باشه
    اگر خودتون مشکل نعوظ ندارید میتونید به وسیله ی متخصص مطلع شوید که ازاله صورت گرفته یا نه؟ که نخواهید خیلی درگیر شوید
    شاید کار بی سر و صدا انجام شده و شماها نمیدونید
    خون ریزی ملاک ازاله نیست درد ملاک نیست

9. با سلام
    دوست گرامی ، زیاد عجله نکنید!! این مورد شما اساساً مشکلی نیست ، با تحریک بیشتر ایشون و استفاده از ژل و یا پمادهای بی حس کننده ،نسبت به روان کردن ورودی  دهانه واژن و آلت خودتون ، اقدام نموده و با آرامش و کم کم ، دخول را انجام دهید ، مطمئناً پس از یکی و دو بار پرده ازاله خواهد شد ، بنا به شنیده ها  ازاله در زمانهای طولانی هم غیر طبیعی نیست!! فقط صبر و آرامش میخواهد که متاسفانه جوانهای ما که ازدواج میکنند به علت استرسی که دارند کمتر به اون توجه مینمایند!!!!!
    بازم تکرار میکنم ، اصلاً معضلی در این رابطه ندارید! نگران هم نباشید.
    موفق باشید.

10. سلام  من چند سال پيش فريب يه پسري رو خوردم و به جهت رابطه ام بكارتمو از دست دادم تا 4 ماه پيش كه ترميم كردم بعد از اون 1-2بار باز رابطه  ي مشكوك داشتم  البته آلت طرف وارد نشده فقط خيلي جزيي در حد 1سانتي متر بعدش من دقيقا همون روز پريود شدم ولي با فاصله ي 10 روز از پريود قبليم با اينكه چند ماهي از اين رابطه ميگذره و ديگه ازش خواستم تا عقد دايم انجام نديم اما همش ميترسم چون اون نميدونه من ترميم كردم و خيلي هم حساسه بنظرتون علت خونريزي كه اولش هم بصورت لخته بود چيه ؟ پردم آسيب ديده؟به خاطر ترميم ميترسم پيش دكتر برم چي كار كنم؟
    در ضمن نوع پردم حالا حلقوي هست ميگن بعد از گذشت 1سال ديگه مشخص نميشه كه ترميم شده  حالا بنظرتون من ميتونم بعد از چن ماه گواهي بگيرم؟ و زمان دخول خونريزي ميكنم ؟
    در ضمن چون بار اول بچه بودم متوجه خونريزي نشدم اما ماما گفت بافتت خونريزي دهنده هست

11. huram نوشته است: سلام  من چند سال پيش فريب يه پسري رو خوردم و به جهت رابطه ام بكارتمو از دست دادم تا 4 ماه پيش كه ترميم كردم بعد از اون 1-2بار باز رابطه  ي مشكوك داشتم  البته آلت طرف وارد نشده فقط خيلي جزيي در حد 1سانتي متر بعدش من دقيقا همون روز پريود شدم ولي با فاصله ي 10 روز از پريود قبليم با اينكه چند ماهي از اين رابطه ميگذره و ديگه ازش خواستم تا عقد دايم انجام نديم اما همش ميترسم چون اون نميدونه من ترميم كردم و خيلي هم حساسه بنظرتون علت خونريزي كه اولش هم بصورت لخته بود چيه ؟ پردم آسيب ديده؟به خاطر ترميم ميترسم پيش دكتر برم چي كار كنم؟
    در ضمن نوع پردم حالا حلقوي هست ميگن بعد از گذشت 1سال ديگه مشخص نميشه كه ترميم شده  حالا بنظرتون من ميتونم بعد از چن ماه گواهي بگيرم؟ و زمان دخول خونريزي ميكنم ؟
    در ضمن چون بار اول بچه بودم متوجه خونريزي نشدم اما ماما گفت بافتت خونريزي دهنده هست

با سلام
    دوست عزيز به فكر گرفتن گواهي نباشيد ، چون براحتي اين موضوع رو تشخيص مي دن حتي اگه از اين به بعد هم رابطه نداشته باشين فرقي نمي كنه .
    در مورد پرده ترميم شدتون ممكنه دوباره آسيب ديده باشه ولي اينجا محيط مجازيه و از روي حدس و گمان نمي شه شما رو راهنمايي كرد ، براي اينكه خيالتون راحت بشه هيچ چاره اي جز مراجعه به متخصص زنان نداريد ، در ضمن براي چي مي ترسين ؟!!! مگه قراره با شما چي كار كنن ؟ فقط معاينه مي كنن و بهتون مي گن چه خبر شده.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. neda1085

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    این درسته که می گن کلاس های اسب سواری به پرده آسیب می رسونه؟ و می گن سیگار هم همینطوره.
    و آخرین سوال اینکه آیا پرده حلقوی رو هم می سه جراحی کرد؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  13. neda1085 نوشته است: سلام
    این درسته که می گن کلاس های اسب سواری به پرده آسیب می رسونه؟ و می گن سیگار هم همینطوره.

سلام دوست عزیز
    خیر،اسب سواری در شرایط معمول نمی تواند به پرده آسیب بزند،سیگار نیز یه ریه و قلب صدمات بسیاری می زند و عامل سرطان است،اما به پرده بکارت خیر.
    پرده بکارت در ورودی واژن قرار دارد که توسط ورود هر جسم خارجی احتمال زیاد دارد که آسیب ببیند.
    دوست خوبم در این سایت از صحبت راجع به ترمیم بکارت معزوریم(بهتر است در هر شرایطی این گزینه را انتخاب ننمایید.)
    موفق باشید.

14. neda1085 نوشته است: سلام

بله ممكنه اگه سواركاري هاي سنگين انجام بشه چون پاها كشيده ميشن به پرده آسيب وارد بشه ولي سيگار خير(يه سري حرفا رو با عقل هم ميشه تشخيص داد درسته يا نه).
    پرده حلقوي هم ميشه جراحي كرد.

15. سلام
    من بدون استفاده از شی خارجی فقط با مالش بر روی بالش و انقباض خودم خودارضایی کردم . بعدش مقداری لخته خون شبیه خون پریود ازم خارج شد به هنگام ادرار..البته تا 2روز قبلش دچار لکه بینی بودم و به دلیل نا منظم شدن پریودم قرص استفاده میکردم و یک بسته قرصLD رو چندروزه که تموم کردم. کمی هم بعد این قضیه زیر شکمم درد گرفت. آیا احتمال آسیب دیدگی بکارت وجود داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 20
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید