شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سلام دکتر

1. سلام و خسته نباشید.راجع به بیماری بد بینی و شکاکیتم که طبق مزاحمتهای پیشینم به محضر مبارک رسوندم که آگاهید؟؟؟دکتر گفته بودم که با پسری آشنا شدم که نزد پدرم هم رفته .ولی این سایه شک من رو داره نابود میکنه.هر دفعه که بین تماسهای تلفنیش فاصله می افته هزاران خیال به سرم میفته که نکنه به دختر دیگه ای.......اینکه اگر به خونش زنگ بزنم و بگن نیست تا صبح نمیخوابم که نکنه........به نظر شما بهتر کدومه؟؟؟ آیا احساسات و محبتم رو بهش بروز بدم یا پنهان کنم.؟؟؟؟آیا تفکر من درسته درباره این همه شک در مورد اون؟؟؟دکتر من واسه خودم متاسفم چرا که آبروی هر چی تحصیل کرده ی دانشگاه رفته است رو بردم.سایه شک من رو کور مطلق کرده .شما تنها کسی هستید که حرفهاتون من رو تسکین میده.خیانت از جانب دوستان شک به نگاههای انسانها بد بینی زیر پا گذاشتن خوبیها و بسنده کردن به حرفهای منفی انسانها ندیدن خوبیها همه و همه زایده ی ذهن بیمارمه میدونم مریضم میدونم حرفام همه غلط است ولی چه کنم که گمراهم.تمنا میکنم کمکم کنید .همه از من رونده شدن و جالب اینه که قبول ندارم که اشکال منم.کمکم کنید .برادرانه یا پدرانه محتاج کمکم.

2. mahbanoojoon نوشته است: سلام و خسته نباشید.راجع به بیماری بد بینی و شکاکیتم که طبق مزاحمتهای پیشینم به محضر مبارک رسوندم که آگاهید؟؟؟دکتر گفته بودم که با پسری آشنا شدم که نزد پدرم هم رفته .ولی این سایه شک من رو داره نابود میکنه.هر دفعه که بین تماسهای تلفنیش فاصله می افته هزاران خیال به سرم میفته که نکنه به دختر دیگه ای.......اینکه اگر به خونش زنگ بزنم و بگن نیست تا صبح نمیخوابم که نکنه........به نظر شما بهتر کدومه؟؟؟ آیا احساسات و محبتم رو بهش بروز بدم یا پنهان کنم.؟؟؟؟آیا تفکر من درسته درباره این همه شک در مورد اون؟؟؟دکتر من واسه خودم متاسفم چرا که آبروی هر چی تحصیل کرده ی دانشگاه رفته است رو بردم.سایه شک من رو کور مطلق کرده .شما تنها کسی هستید که حرفهاتون من رو تسکین میده.خیانت از جانب دوستان شک به نگاههای انسانها بد بینی زیر پا گذاشتن خوبیها و بسنده کردن به حرفهای منفی انسانها ندیدن خوبیها همه و همه زایده ی ذهن بیمارمه میدونم مریضم میدونم حرفام همه غلط است ولی چه کنم که گمراهم.تمنا میکنم کمکم کنید .همه از من رونده شدن و جالب اینه که قبول ندارم که اشکال منم.کمکم کنید .برادرانه یا پدرانه محتاج کمکم.

سلام ،
    روابط بین فردی انسانی مقوله ای بسیار پیچیده است و برای هر رابطه شکل متفاوتی دارد . به نظر من نمی توان همه را بد یا همه را خوب فرض کرد . برای رهایی از افکار آزار دهنده با توجه به این که شما خودتون هم می دانید که این افکار بدبینانه و منفی است به نظر من کمی چاشنی خوش بینی را اضافه کنید و در عین حال به عقلانیت هم بیشتر توجه کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید