شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دقت در عملکرد

1. qenari

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ما ۳ ماهه که عقد کردیم. چون دخول نداشتیم، چندان به فکر روشای پیشگیرینبودیم. ماه دیگه عروسیمونه. با خانومم در مورد روشهای پیشگیری تحقیق کردیممخصوصاً تو همین سایت. به نظر میاد برای من کاندم بهترین راهه که اگه درست مصرفبشه (با توجه به مطلب همه چیز در مورد کاندم تو همین سایت) می‌شه گفت ۱۰۰% جواب میده. و برای خانومم هم قرص ل دی. (قرار نیست همزمان استفادهبشه. چندین ماه من، چندین ماه ایشون). اما سوالام اینه که آیا قرص هم اگه مثلکاندم صحیح مصرف شه از نظر نوع و تعداد و زمان، می‌شه گفت ۱۰۰% جواب میده؟ آخه فرق اینا اینه که کاندم فیزیکی‌ عمل می‌کنه و قرصشیمیایی. یعنی‌ هستن زنایی که بدنشون اصلا به قرص جواب نمیده؟ ببخشید که سوالوسواسانه هست، میدونم تو پزشکی‌ ۱۰۰% محضنداریم...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. qenari نوشته است:
    سلام. ما ۳ ماهه که عقد کردیم. چون دخول نداشتیم، چندان به فکر روشای پیشگیرینبودیم. ماه دیگه عروسیمونه. با خانومم در مورد روشهای پیشگیری تحقیق کردیممخصوصاً تو همین سایت. به نظر میاد برای من کاندم بهترین راهه که اگه درست مصرفبشه (با توجه به مطلب همه چیز در مورد کاندم تو همین سایت) می‌شه گفت ۱۰۰% جواب میده. و برای خانومم هم قرص ل دی. (قرار نیست همزمان استفادهبشه. چندین ماه من، چندین ماه ایشون). اما سوالام اینه که آیا قرص هم اگه مثلکاندم صحیح مصرف شه از نظر نوع و تعداد و زمان، می‌شه گفت ۱۰۰% جواب میده؟ آخه فرق اینا اینه که کاندم فیزیکی‌ عمل می‌کنه و قرصشیمیایی. یعنی‌ هستن زنایی که بدنشون اصلا به قرص جواب نمیده؟ ببخشید که سوالوسواسانه هست، میدونم تو پزشکی‌ ۱۰۰% محضنداریم...

اگر قرصها به درستی مصرف شوند خیر برای جلوگیری از بارداری مشکلی نیست
    اما چون مصرف قرصها بالانس هورمونی خانومها رو بر هم میریزه بهتره به عنوان روش پیشگیری استفاده نشه چون عوارضی بر روی بدن خانومها دارد
    از قرص سعی کنید ترجیحا در مواقع اورژانسی مصرف کنید
    بهترین روش و بی دردسر ترین هم که خودتون گفتید استفاده از کاندوم می باشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. سلام
    به نظر من سعی کنید از قرص استفاده نکنید.در ضمن موردی که وجود دارد این است که کسی که شروع به مصرف قرص میکند تا 3 ماه احتمال حاملگی وجود دارد لذا حتی با وجود مصرف قرص باز باید از روش دیگری استفاده کنید.پس چه بهتر که این روش فاکتور گرفته شود چون علاوه بر مورد ذکر شده عوارص خاص خودش را دارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    قرص هاي ضد بارداري علارغم تبليغاتي كه براشون ميشه عوارض زيادي دارن و بعضي از خانم ها هم به اون ها حساسيت دارن من به شخصه چند مورد اين افراد را ديدم كه بعد از استفاده راهي بيمارستان شدن نمي خوام بترسونمتون ولي بهتره از روش هاي ديگه براي پيشگيري استفاده كنيد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید