شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی (طول آلت)

1. با سلام
    با توجه به اینکه آلتم در هنگام نعوظ به 10 سانت هم نمی رسد ، دکتر به من کرم تستسترون پیشنهاد کرد ولی گفت که اغلب جواب نمی دهد. نطر شما چیست؟ آیا استفاده بکنم؟(با توجه به اینکه گفته حداقل یکسال استفاده شود) ضمنا اگر راه حل بهتری دارید خواهشا کمکم کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ali_em_200 نوشته است: با سلام
    با توجه به اینکه آلتم در هنگام نعوط به 10 سانت هم نمی رسد ، دکتر به من کرم تستسترون پیشنهاد کرد ولی گفت که اغلب حواب نمی دهد. نطر شما چیست؟ آیا استفاده بکنم؟(با توجه به اینکه گفته حداقل یکسال استفاده شود) ضمنا اگر راه حل بهتری دارید خواهشا کمکم کنید.

سلام ،
    در مورد طول آلت در پستهاي قبلي کاملا توضيح داده شده است . در صورتي که به پزشک متخصص غدد و يا ارولوژی مراجعه کرده ايد ، قطعا به کارگيري توصيه هاي ايشان مفيد خواهد بود .

3. درباره روماتولوزی جیزی ندارین؟
    توضیح بیماری:مادرم 4 سال درمان داره که بیماری فعال شده (مایتومیوزی)پوست از داخل سفت میشه تیره میشه و بعد از مدتی کم چروک میشه از ران به بالا علایم هست میخام راهنمایی کنید برای درمان شاخه ای از رماتیسم هست ممنون

4. atashin نوشته است: درباره روماتولوزی جیزی ندارین؟
    توضیح بیماری:مادرم 4 سال درمان داره که بیماری فعال شده (مایتومیوزی)پوست از داخل سفت میشه تیره میشه و بعد از مدتی کم چروک میشه از ران به بالا علایم هست میخام راهنمایی کنید برای درمان شاخه ای از رماتیسم هست ممنون

سلام ،
    بيماريهاي روماتولوژيک داراي علايم بسيار نزديک به هم بوده و تشخيص مي بايست توسط متخصص گذاشته شود. اگر درست متوجه شده باشم ، بيماري مورد نظر شما درماتوميوزيت است. براي اطلاعات بيشتر در مورد اين بيماري به اینجا مراجعه کنيد.

===================================
    لطفا قبل از ارسال سوال قوانین را مطالعه کنيد .

5. سلام من سوالی درباره میگرن (نوعی سردرد)دارم.
    خواهش می کنم درباره ی میگرن و راه درمان ان توضیحات کاملی بدهید و به ادرس من      ا یمیل کنید.   www.aboalfazl_ah@yahoo.com

6. aboalfazl نوشته است: سلام من سوالی درباره میگرن (نوعی سردرد)دارم.
    خواهش می کنم درباره ی میگرن و راه درمان ان توضیحات کاملی بدهید و به ادرس من      ا یمیل کنید.   www.aboalfazl_ah@yahoo.com

سلام ،
    دوست عزيز لطفا قبل از ارسال پست جديد، قوانین را مطالعه فرماييد
    . (قسمت 1 و 4)

7. سلام
    آلت تناسلی من در حالت نعوظ از بالا که نگاه شود کمی به سمت راست انحنا دارد
    آیا این بایو مشکل ساز میشود؟

8. سلام
    بنده 28 سال سن دارم ازدواج نکردم تا به حال با جنس مخالف نیز ارتباط نداشتم و استمناء
    هم نمی کنم آیا عدم ارضاء جنسی و عدم خروج منی به این شکل برایم مضر نیست؟

9. سلام،
    انحراف آلت تنها در مواردی که باعث اشکال در نزدیکی شود، قابل بررسی می باشد.
    در صورتی که شما در خود نیازی به ارضای جنسی احساس نمی کنید، عدم ارضاء جنسی و عدم خروج منی آسیبی به شما نمی زند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید