شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاره شدن پرده بكارت

1. با سلام
    من يك سئوال داشتم
    دوست پسرم آلتشو ماليد به آلتم و همچنين دستشو ،موقع ماليدن يكم درد احساس كردم و بعد از چند دقيقه كه رفتم دستشويي موقع ادرار ديدم يكم خون اومد آيا احنمال پاره شدن وجود دارد؟
    ممنونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست عزیز

بکارت فقط با دخول (هر چند اندک) از بین میره. اگر دخولی صورت نگرفته و فقط سطحی بوده، جای نگرانی نیست. اما در مورد درد، که تماس سطحی نباید هیج دردی داشته باشه. احتمالا شریک شما بدون اینکه شما متوجه باشید آلت یا دستشو داخل کرده. به هر حال برای اطمینان بیشتر به یک متخصص رجوع کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    اگه ايشون آلت شما رو فقط مالش دادن و چيزي اعم از انگشت و آلتشون در واژن شما فرو نرفته باشه هرگز پردتون آسيب نديده ، و ممكنه خون مشاهده شده به دليل شدت مالش آلت شما بوده باشه چون پوست اون قسمت بسيار نازكه و با مالش شديد دچار خونريزي و جراحت مي شه .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. سلام
    اگر می تونی به یک دکتر متخصص زنان  مراجعه کن تا از هر لحاظ نگرانیت  بر طرف  بشه  *موفق باشید*

5. gilasoo

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منم با جینوس جون موافقم اگر درد و خون داشتی ممکنه اسیب دیده باشه دست یا التش ممکنه داخل شده باشه وشما در اون لحظه متوجه نشده باشی درضمن اگه خانمی چرا نام کاربریت مذکر !

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. دوست عزیز عضویتتون رو خوش آمد میگم...
    تنها راحه شما مراجعه به حداقل یک ماما یا دکتر زنان هست.با توجه به اینکه اشاره کردین بعد از دقایقی ادرارتون همراه خون بوده احتمال پارگی و یا موارد دیگر خواهد بود.

موفق باشید.

7. همون طور که گفتند دوستان اگه آلت یا دست وارد نشده و فقط روی سطح آلت شما مالیده شده باشه آسیب دیدگی بکارت رخ نداده ..

ولی این خونریزی شک برانگیزه ... اگه خون از داخل واژن خارج شده احتمال این که پرده ی شما آسیب دیده باشه هست ... ولی اگه روی سطح آلت بوده ممکنه حرف سارا خانم درست باشه .

به هر حال .. حتما به متخصص مراجعه کنید..

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام
    من بدون استفاده از شی خارجی فقط با مالش بر روی بالش و انقباض خودم خودارضایی کردم . بعدش مقداری لخته خون شبیه خون پریود ازم خارج شد به هنگام ادرار .از اونجایی که ادامه دار بوده تا الان، معلوم میشه دوران پریودمه..البته تا 2روز قبلش دچار لکه بینی بودم و به دلیل نا منظم شدن پریودم قرص استفاده میکردم و یک بسته قرصLD رو چندروزه که تموم کردم.کمی هم بعد این قضیه زیر شکمم درد گرفت. آیا احتمال آسیب دیدگی بکارت وجود داره؟

9. senseoflove نوشته است: سلام
    من بدون استفاده از شی خارجی فقط با مالش بر روی بالش و انقباض خودم خودارضایی کردم . بعدش مقداری لخته خون شبیه خون پریود ازم خارج شد به هنگام ادرار .از اونجایی که ادامه دار بوده تا الان، معلوم میشه دوران پریودمه..البته تا 2روز قبلش دچار لکه بینی بودم و به دلیل نا منظم شدن پریودم قرص استفاده میکردم و یک بسته قرصLD رو چندروزه که تموم کردم.کمی هم بعد این قضیه زیر شکمم درد گرفت. آیا احتمال آسیب دیدگی بکارت وجود داره؟

امکان پارگی اصلا وجود نداره
    تا شی وارد واژن نشه امکان نداره پرده آسیب ببینه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. شما گفتید فقط در حد مالش بوده و چیزی وارد واژن نشده پس اصلا احتمال پارگی وجود نداره.اون لخته ای که دیدید حتما مربوط به پریود بوده پس نگران نباشید.

11. دوست گرامی سلام تا آلت وارد آلت تناسلی شما نگردد هیچ اتفاقی نمی افتد اما برای اطمینان بیشتر به دکتر متخصص مراجعه کن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید