شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

بکارت - پارگی پرده و مسایل مرتبط

1. سلام.من چند ماه پیش به متخصص زنان مراجعه کردم و با وجود رابطه ی 2 ساله گفت که پرده بکارتم سالمه.گفت پردم عقبه و اگه رابطه جنسی افقی داشته باشم فعلا پاره نمیشه.اما من هیچ جا در مورد این نوع پرده مطلبی ندیدم.میشه دربارش توضیح بدین؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. tadaiee نوشته است: سلام.من چند ماه پیش به متخصص زنان مراجعه کردم و با وجود رابطه ی 2 ساله گفت که پرده بکارتم سالمه.گفت پردم عقبه و اگه رابطه جنسی افقی داشته باشم فعلا پاره نمیشه.اما من هیچ جا در مورد این نوع پرده مطلبی ندیدم.میشه دربارش توضیح بدین؟

سلام دوست عزیز
    من تا به حال همچین چیزی نشنیده ام.پرده های ارتجاعی هستند که ممکن است حتی تا اولین زایمان طبیعی نیز پاره نشوند،ولی آثار مقاربت کاملا بر روی آنها مشهود است و توسط پزشک قانونی که مرجع تشخیص است به آن گواهی سلامت داده نمی شود.
    شاید منظور پزشک شما نیز همین بوده.چون تشخیص اسیب دیدگی این پرده ها برای یک متخصص زنان سختر از پزشک قانونی است و ممکن است دچار اشتباه شود.
    توصیه می کنم برای اطمینان به پزشک متخصص دیگری نیز مراجعه کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. سلام  تداعی
    یکی از دوستای  من هم که پرده حلقوی ارتجاعی داشت وقتی پیش متخصص زنان رفت ....متخصص تشخیص نداد که رابطه جنسی داشته.
    اما پزشکی قانونی راحت تشخیص میده.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. سلام دکتر
    خسته نباشید
    یه سوال در باره بکارت داشتم که قبلا تو یکی از تالاراتونم مطرح کردم اما جواب درستی نگرفتم
    ممنون میشم اگه شما جوابمو بدین
    خیلی از تالارا و چند تایی عکس رو هم دیدم اما وقتی سعی کردم با آیینه هایمنو ببینم اصلا شبیه عکسایی که شما زده بودین نبود  یعنی اینکه بعد از کنار زدن لبهای کوچک چیزی که دیدم تقریبا برجسته بود و میشه گفت چهار پره داشت که اصلا صاف نبود و با زور زدنم پره ها از هم باز میشدن و باز یه بافت صورتی از توو که منفذایی داشت معلوم میشد یکی دو بار این کارو کردم اما چیز بیشتری ندیدم حالا نمی دونم چطوری اینی که من دیدم هایمنه ؟ اگه هست سالمه یا...؟ من هیچوقت رابطه ای با کسی نداشتم اما چون مادر نداشتم و از بکارت و این حرفا اطلاعاتی نداشتم 15سالگی که پریود شدم با انگشت خون داخلو در می آوردم یادمه شاید بیشتر از دو بند انگتم میشد اما هیچ دردی نداشتم و از وقتیم که یه خورده از این چیزا فهمیدم دیگه این کارو نکردم میشه حالا نمیدونم با این کارم آسیبی به بکارتم رسیده یا اگه رسیده باشه ممکنه خودش ترمیم شده باشه؟؟؟؟و این که من دیدم چیه ؟؟؟؟لطفا اگه ممکنه راهنماییم کنید
    خیلی ممنونم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام
    اينكه با اين كارت به پردت آسيب زدي يا نه زماني معلوم ميشه كه بري پيش متخصص زنان ولي در صورت آسيب، هايمن خود به خود ترميم نميشه.

6. سلام
    من بین سن 10 تا 16 سالگی خودارضایی می کردم می خواستم بدونم ایا در صورت پارگی امکان اینکه مشخص بشه این کار از طریق امیزش نبوده هست یانه . و اینکه تعداد دفعات مشخص می شه ؟

7. سلام

تعداد دفعات كه نه مشخص نيست .چون خيلي وقته از قضيه ميگذره تشخيص اينكه الت بوده يا انگشت دست سخته .اما به طور قطع پارگي كه انگشت دست درست ميكنه كمتر از آلت هستش و اين رو پزشك قانوني ميتونه مشخص كنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. دوست من

از ميزان اسيبي كه به پرده بكارت وارد امده مشخص ميشود و مقداري به نوع خودارضايي شما بستگي داره

9. neda1085

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من تقریبا تمام سوال ها و جواب های شما رو خوندم. اما من پرده ایی دارم که دکتر بهم گفت ارتجاعی هست.من بعد از اون چندین با ر نزدیکی داشتم. خیلی نگرانم. می گن بعد از یه مدت اگه نزدیکی نداشته باشم . دیگه معلوم نیست که قبلا بوده یا نه و اینگه اگه ورزش کنم اصلا مشخص نیست یعنی جم می شم. ورزش اینکه خودتو شل کنی و یک دفعه جم کنی جواب می ده؟   یا راهی هست که این آثار رو از بین ببره؟
    تو رو خدا اگه می شه راهنماییم کنید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  10. خانم neda

درمورد برگشت ناپذيري بكارت در سايت مفصل صحبت شده

فقط جراحي كمي به حالت اوليه برميگردونه كه اون هم توسط دكتر قابل تشخيص است

11. noor67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ايا واقعا خودارضاى به بكارت اسيب ميرسونه...من فكر نمى كنم.....من ده سالم كه بود وقتى داشتم بازى مى كردم خوردم زمين دستكاه تناسليم خورد روى يه اهن وخون امد من دقيق ان صحنه را به ياد ندارم......اما يادمه خاله ومامانم ترسيده بودند...ومن تا مدت ها مريض شدم ايا به نظر شما....بكارت من اسيب ديده

12. noor67 نوشته است: سلام ايا واقعا خودارضاى به بكارت اسيب ميرسونه...من فكر نمى كنم.....من ده سالم كه بود وقتى داشتم بازى مى كردم خوردم زمين دستكاه تناسليم خورد روى يه اهن وخون امد من دقيق ان صحنه را به ياد ندارم......اما يادمه خاله ومامانم ترسيده بودند...ومن تا مدت ها مريض شدم ايا به نظر شما....بكارت من اسيب ديده

خودارضایی بدون دخول به بکارت آسیب نمیزنه. در مورد شما هم بهتره به یک دکتر متخصص بری تا نظرشو بگه. چون بدون معاینه نمیشه پارگی بکارت رو تشخیص داد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. neda1085 نوشته است: سلام
    من تقریبا تمام سوال ها و جواب های شما رو خوندم. اما من پرده ایی دارم که دکتر بهم گفت ارتجاعی هست.من بعد از اون چندین با ر نزدیکی داشتم. خیلی نگرانم. می گن بعد از یه مدت اگه نزدیکی نداشته باشم . دیگه معلوم نیست که قبلا بوده یا نه و اینگه اگه ورزش کنم اصلا مشخص نیست یعنی جم می شم. ورزش اینکه خودتو شل کنی و یک دفعه جم کنی جواب می ده؟   یا راهی هست که این آثار رو از بین ببره؟
    تو رو خدا اگه می شه راهنماییم کنید.

سلام
    ببخشيد كي بهتون اين حرفو زده كه اگه يه مدت بگذره يا با ورزش ديگه معلوم نمي شه ؟!!!!!!  پزشكي قانوني براحتي مي تونه آثار لهيدگي و سائيدگي ناشي از نزديكي شما رو تشخيص بده

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  14. کارشناسان عزیز سلام.من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. با سلام
    ازدواجتون رو تبريك ميگم.
    دوست عزيز  نوع و جنس پرده بكارت در خانمها متفاوته و بسته به نوع پرده بكارت ممكنه در هنگام نزديكي درد يا خون ريزي به وجود نياد.پس نديدن خون هنگام دخول حتما دليل بر اين نيست كه پرده ايشون از بين نرفته باشه.ممكنه بكارت ايشون از نوع حلقوي يا ارتجاعي باشه.
    بهتره در هنگام نزديكي به جاي تمركز بر اينكه بكارت زايل شده يا نه به لذت بردن و نوازش همسرتون بپردازيد و هرگز با خشونت يا زور سعي نكنيد دخول انجام بديد چرا كه باعث نگراني و دلسردي همسرتون هم مي شيد. پس به جاي تمركز روي قضيه از رابطه تون لذت ببريد..براي مشخص شدن  نوع پرده بكارت و اينكه از بين رفته يا خير مي تونن به پزشك متخصص مراجعه كنند.
    موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 11 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 20
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید