شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

احتمال بارداری و حامله شدن!!!

1. moh66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت همه

من كاربر جديدم- يه سئوال داشتم: من و شريكم رابطه بدون كاندوم داشتيم و مني كاملا در واژن ريخته شد. قبل از رابطه 2 عدد LD و بعد از رابطه 1 عدد ديگر خورد. سپس من از طريق SEARCH متوجه شدم كه بايد از روش اورژانسي استفاده كرد. 7 ساعت بعد از رابطه 4 عدد يكجا و 12 ساعت بعد 4 عدد ديگر خورد. مي دونم اشتباه بزرگي كردم كه بدون كاندوم رابطه داشتم ولي خيلي نگرانم- احتمال بارداري هست؟ اون 2 تا قرصي كه اول خورده كارو خراب نميكنه؟؟ ممنون مي شم زود جواب بدين.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. moh66 نوشته است: با سلام خدمت همه

من كاربر جديدم- يه سئوال داشتم: من و شريكم رابطه بدون كاندوم داشتيم و مني كاملا در واژن ريخته شد. قبل از رابطه 2 عدد LD و بعد از رابطه 1 عدد ديگر خورد. سپس من از طريق SEARCH متوجه شدم كه بايد از روش اورژانسي استفاده كرد. 7 ساعت بعد از رابطه 4 عدد يكجا و 12 ساعت بعد 4 عدد ديگر خورد. مي دونم اشتباه بزرگي كردم كه بدون كاندوم رابطه داشتم ولي خيلي نگرانم- احتمال بارداري هست؟ اون 2 تا قرصي كه اول خورده كارو خراب نميكنه؟؟ ممنون مي شم زود جواب بدين.

بی رویه قرص مصرف کردید
    اما چون برای بار دوم که 4 قرص LD و بعد 12 ساعت 4 قرص دیگه خورده اند امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام من و نامزدم با هم رابطه داشتیم ولی دخول کامل انجام نشد و اصلا منی هم ریخته نشد ولی برای اطمینان بعد از این کار نامزدم 2 عدد قرص hd مصرف کرد و 12 ساعت بعد 2 عدد دیگه مصرف کرد ولی تقریبا 4 ساعت بعد از مصرف دومین سری قرصها دچار حالت تهو شد و استفراغ کرد وبه خاطر اینکه حالت تهو داشت دیگه قرص مصرف نکرد.چون نامزدم خیلی میترسه و فکر میکنه این حاتلت تهو برای اینکه امکان داره حامله شده باشه.
    در ضمن باید بگم نامزد من پریودش یک روز قبل تموم شد ولی امروز(بهد از مصرف دومین نوبت قرص) مقدار کمی خونریزی داشت،البته در دوره های قیل هم دو یا سه روز بعد از پریود مقدار کمی خونریزی داشت.
    حالا میخواستم ببینم امکان بارداری بعد از اینکه استفراغ کرد بازم هست؟
    اصلا وقتی دخول کامل صورت نگرفته باشد باز هم احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hoomat نوشته است: سلام من و نامزدم با هم رابطه داشتیم ولی دخول کامل انجام نشد و اصلا منی هم ریخته نشد ولی برای اطمینان بعد از این کار نامزدم 2 عدد قرص hd مصرف کرد و 12 ساعت بعد 2 عدد دیگه مصرف کرد ولی تقریبا 4 ساعت بعد از مصرف دومین سری قرصها دچار حالت تهو شد و استفراغ کرد وبه خاطر اینکه حالت تهو داشت دیگه قرص مصرف نکرد.چون نامزدم خیلی میترسه و فکر میکنه این حاتلت تهو برای اینکه امکان داره حامله شده باشه.
    در ضمن باید بگم نامزد من پریودش یک روز قبل تموم شد ولی امروز(بهد از مصرف دومین نوبت قرص) مقدار کمی خونریزی داشت،البته در دوره های قیل هم دو یا سه روز بعد از پریود مقدار کمی خونریزی داشت.
    حالا میخواستم ببینم امکان بارداری بعد از اینکه استفراغ کرد بازم هست؟
    اصلا وقتی دخول کامل صورت نگرفته باشد باز هم احتمال بارداری وجود دارد؟
    ممنون

اولا به دو دلیل بارداری منتفیه 1 - منی اطراف واژن یا داخل ریخته نشده البته به گفته خودتون . 2 - ایشون پریود شدن
    اگر پریود شدنشون بعد از رابطه بوده 100% بارداری منتفیه دیگه
    به دلیل مصرف قرص و تغییرات هورمونی باعث تهو شده و ربطی به بارداری ندارد
    نگران نباشید بارداری صورت نمیگیره

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. با سلام

پریود نامزدم (باکره هست) منظم28 الی 29 روز است.

ماه قبل 4مهر پریود شد و من در روز 30مهر  (26روز بعد پریود) ظهر اقدام به رابطه در حد کم (بدون ورود آلت) نمودم. (ممکن است آلت به  آب پیش منی   آلوده باشد و کمی با اطراف تماس پیدا کرده باشد.)
    دقیقآ همان شب نامزدم پریود شد و خون دید!!!! (پریود زودتر جای تعجب دارد! )

شرایط رابطه :
    سرپا ، بدون ورود آلت ،  از پشت اما لای پا .
    بعلت شرایط استرس موفق به ارضا خودم نشدم پس منی خارج نشده. (مگه میشه شده باشه!؟!) آلت هم وارد نشده.
    آیا ممکن است منی وارد شده باشد؟
    امروز 14آبان (14روز بعد رابطه) حالت تهوع داشت. (علت نامشخص)

با این حساب و پریود به نظر شما احتمال بارداری اصلأ وجود داره؟

6. با سلام خدمت شما.

دوست عزيز اگه پريود نامزدتون كامل و به روال هميشگي بوده بارداري منتفيه.مخصوصا كه گفتيد مني هم ازتون خارج نشده.(البته توجه كنيدكه آب پيش از مني هم حاوي اسپرم هست و موجب بارداري مي شه)

گاهي ممكنه زمان عادت ماهانه خانم ها چند روزي جلو تر يا عقب تر اتفاق بيفته كه اين مسئله كاملا طبيعيه.
    دركل با شرايطي كه گفتيد بارداري منتفيه.

موفق باشيد.

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  7. سلام دوستان

دوران پریودی نامزد ام وقتی پریود میشه خیلی درد شکم داره  و کمر درد بیش از حد مشکل چیه ؟
    خیلی نگران ام کرده در حدی درد داره که نه می تونه راه بره نه می تونه غذا بخوره استفراق هم می کنه (حالت تحوع)

8. nima_672006 نوشته است: سلام دوستان

دوران پریودی نامزد ام وقتی پریود میشه خیلی درد شکم داره  و کمر درد بیش از حد مشکل چیه ؟
    خیلی نگران ام کرده در حدی درد داره که نه می تونه راه بره نه می تونه غذا بخوره استفراق هم می کنه (حالت تحوع)

سلام دوست عزیز
    بهتره ابتدا ایشون پیش متخصص زنان برن اگه بعد از سونوگرافی و آزمایشات لازم مشکلی نداشتن میشه گفت کمر درد و دل درد ایشون ارثی هست.بعضی از خانم ها در این دوره دچار درد شدیدی می شوند که اکثرا مشکل خاصی هم نیست و بیشتر در کسانی دیده میشه که در خانواده مادری (مادر یا خاله هاشون) اینگونه بودن.
    درمان معمول اینه که از ایبوپروفن قوی استفاده کنن.اگه نوع خارجی اونو پیدا کنید که خیلی بهتره.
    گیاه بو مادران که در اکثر عطاری ها موجود است تاثیر بسیار زیادی در کاهش درد و راحت طی شدن این دوران دارد.از کیسه اب گرم یا تشک برقی نیز برای کاهش درد کمر و شکم در هنگام خواب می توانند استفاده کنند.
    موفق باشید.

تاپیک زیر را هم مطالعه کنید:
    قاعدگی دردناک

- - - - -
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. moh66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوباره- ديروز لك بيني داشت- دقيقا 6 روز بعد از روش اورژانسي- امكان بارداري هست؟

10. سلام

لكه بيني يعني آغاز پريود
    براي بار 100*588887452 ام اعلام ميكنيم استفاده درست و به موقع از روش اورژانسي يعني عدم بارداري
    لطفا در روابط خود جانب احتياط را نگهداريد

11. عزیزم استرس نداشته باش و به بامزدتم منتقل نکن به هیچ وجه حامله نیست و حالت تحوع  به خاطر استرس و یا دلیل دیگه ای داره که می تونه سرما خورده باشه و.....

موفق باشید

12. ضمن سلام و خسته نباشید
    من حدود 1 ساله که ازدواج کردم و همیشه پریودهام نامنظم بوده و با تاخیر چند روزه ، روش پیشگیری هم طبیعی بود. تا 3 روز پیش که میخواستیم رابطه راحتتر باشه .... از 2 شب قبلش قرصld خوردم و نزدیکی کامل انجام دادیم 2 بار که بعد از هر بار من 2 عدد LD خوردم و 12 ساعت بعدش هم 2 تای دیگه (یعنی کلا 6 قرص) ولی الان فهمیدم که 12 ساعت بعد 4 تا باید می خوردم ... در حال حاضر اصلاااااااااااااااااااااااااا نمیخواهم باردار شم . به نظر شما این تعداد قرص خوردم کم بوده ؟؟؟؟ احتمال داره حامله باشم ؟ ترو خدا زود تر جواب بدین دارم میمیرم از استرس

13. سلام

با اين روش قرص خوردن احتمال بارداري خيلي خيلي كم هستش.اينكه چند روز بعد از آخرين پريود هم بوده مهمه اما من فكر نميكنم بارداري اتفاق بيفته.ولي براي اطمينان 1 هفته بعد از رابطه يك تست خون بدهيد.

14. سلام
    حالتون خوبه؟
    من طبق گفته ی دکترم از 15 تا 25 روز پریودم قرصهای پروژسترون وخوردم روزی 2 عدد ولی الان 10 روزه که قطع کردم و پریود نشدم و نا گفتهنماند که مطمئنم که حامله نیستم.وقتی من پریود میشم سینه هام درد میکنهالان 1 هفته هست که سینه هام درد میکنن ولی من پریود نشدم ازتون میخواستمکمکم کنین.
    ممنونتون میشم اگه زودتر جواب بدی.مرسی

15. moh66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس چرا نا الان كه 2 روز مي گذره پري نشده؟ من مطمئنم كه روش اورژانسي رو درست انجان داديم. ممنون مي شم جوابمو بدين.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 49
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید