شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت و زخم دستگاه تناسلی

1. باسلام
    چندماهه ازدواج کردم از همون اوایل دچار عفونت شدم دکتررفتم دارو داددوباره که رفتم گفت عفونتت خوب نشده تازه زخم رحم داری بهم دارو داد گفت اگه خوب نشدی باید فریز کنی،الان دارم داروهارو استفاده میکنم اما بیشتر از این نگران شدم که لک بینی هم اضافه شد نمیدونم اون دیگه برای چیه؟اصلا این عفونت وزخم چطوری ایجادشده منکه همه همیشه همه چی رو رعایت میکنم؟

2. با سلام
    دوست گرامی ،آیا دقیقاً بعد از ازدواج این اتفاق افتاده؟؟ و قبلاً نبوده؟؟ اگه جواب مثبته ! بنظرم یکی از علل عفونت ،عدم بهداشت رابطه جنسی باشه ،منظورم اینه که چون رحم و دستگاه تناسلی بانوان خیلی حساسه (حساس تر از دستگاه تناسلی آقایون) لذا باید بیشتر به بهداشت و تمیزی و تماسهای معمول(!) اون توجه کرد ، مثلاً اگر در یک رابطه ،آلت مرد تمیز و یا بهداشت اون رعایت نشده باشه! قطعاً در بروز عفونت در رحم همسرش ،موثر خواهد بود چیزی که به تجربه ثابت  و یا شنیده شده است،لذا بد نیست در این مقوله هم دقت کنید ،ضمناً پیشنهاد میکنم به یک متخصص زنان دیگه هم مراجعه کنید و درمان را تا انتها ادامه داده تا به عوارض جانبی آن دچار نشوید.
    موفق باشید.

3. سلام
    دوست عزیز به نظر من جای نگرانی نیست منم مثل شما بودم وقتی با دارو درمان نشدم با یکبار فریز کاملا بهبود پیدا کردم.زخم رحم در اثر عفونتی ایجاد میشود که درمان نشده و اصولا با ازدواج بدتر میشود بنابراین بهتر است هر گونه عفونت دستگاه تناسلی جدی گرفته شود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سعی کنید در دوره درمان از نزدیکی اجتناب کنید مخصوصا به خاطر زخمتون...
    دوره درمانتون را کامل کنید و تحت نظر پزشک باشید
    برای پیشگیری از این مشکلات بهتره هر دو قبل از نزدیکی ادرار کنید و آلت تناسلی را تمیز کنید
    حتما از لباس زیر نخی استفاده کنید
    برای دلگرمیتون باید بگم متاسفانه همه زن ها برای یک بار هم که شده این مشکل را تجربه می کنن یکیش خود من پس زیاد نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید