شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم آگاهی روابط جنسی و کم شدن احساس

1. Queen26

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. من 26 سالمه و 1 سال شده که ازدواج کردم. شوهرم تمام نیازهای جنسی منو براورده نمی کنه و مثل خیلی از مردهای دیگه خیلی سریع به سراغ اصل مطلب میره. من هم دراونصورت هیچ میلی به برقراری رابطه ندارم و همیشه خشک و بدون تحریک شدیگی هستم. به خاطر همین به ناحیه تناسلی آسیب وارد شده. آخه شما بگیید من چه جوری بهش حالی کنم که که چی ازش می خوام؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام. روابط عاطفیت با شوهرت چطوره؟ باهاش به اندازه کافی دوست هستی؟
    چون این خیلی مهمه! باید هر دوتون مثل دوتا دوست راحت و بی رودربایستی خواسته هاتون رو مطرح کنید. خجالت نداره که! یه عمر میخوای باهاش زندگی کنی که رابطه جنسی هم یه قسمتی از زندگیته. از قضا قسمت مهمی هم هست! من از یه خانم مسن که زندگی موفقی با شوهرش داشت شنیدم که اگر توی رختخواب! روابط موفقی داشته باشی مطمئنا در زندگی 70% راضی خواهی بود.  
    اگر هم دیدی نمیتونی به هیچ وجه بهش بگی بخاطر اسیبی که میگی به ناحیه تناسلیت وارد شده ببرش دکتر تا اون بهش تفهیم کنه. البته بازم معتقدم خودت بگی خیلی بهتره. مسلما اون از مردهای زمان ناصرالدین شاه که نیست!

3. سلام عزيزم،
    منم تا چند وقت پيش همين مشكل رو داشتم. شوهر منم هميشه بدون معاشقه وارد عمل ميشد! و اين مسئله منو خيلي ناراحت و عصبي مي كرد. اوايل خجالت مي كشيدم بهش بگم خواسته من چيه و  دوست دارم رابطه جنسيمون چطوري باشه. ولي وقتي ديدم هر چي من هيچي نميگم، اوضاع همين جور كه هست باقي مي مونه و شوهرم هيچ تغييري تو كارش نميده، خجالت رو كنار گذاشتم و بهش گفتم كه دارم اذيت ميشم. يكي دو تا مقاله هم تو همين سايت راجع به ارضا شدن خانمها هست كه نشونش دادم بخونه. بهش گفتم كه دوست دارم منو چجوري نوازشم كنه و...
    حالا چند وقتي هست كه وقتي با هم رابطه جنسي داريم سعي مي كنه مطابق ميل من رفتار كنه و خودش ميگه كه اينطوري خودش هم بهتر ارضا ميشه.
    نميگم الان كاملا ارضا ميشم. نه، من هنوز هم نمي تونم به ارگاسم برسم ولي نسبت به دفعات قبلي لذت بيشتري مي برم.
    شما هم بهتره با شوهرت حرف بزني و ازش بخواي اول تو رو خوب تحريكت كنه و بعد بره سراغ اصل مطلب! بهش بگو اجازه بده تو هم از رابطه جنسي لذت ببري.
    موفق باشي.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. سلام
    شما بهتره باهمسرتون صحبت کنید،خجالت رو باید کنارگذاشت .شایدنمی دونن که شما ارضا نمی شید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی ، تقریباً تمام گفتنیها رو دوستان گفتند ولی یک پیشنهاد دارم:
    منهم معتقدم باید با گفتمان، بهشون یاد بدید که چیکار باید بکنه! ولی در صورت امکان ، در دفعاتی که میخواید رابطه برقرار کنید ، طرز تحریک خودتونو جلوی ایشون نشون بدید تا از چگونگی این حرکات و نقاط حساس شما آگاه بشند ودفعات بعد هم با تذکرات شما اون اعمال و حرکات رو انجام داده و مشکل حل گردد! چون بعضاً آقایون متاسفانه این مطالب رو یا نمیدون؟!! یا کمتر میدون!! یا بهش اهمیت نمیدن!!! بنظرم ،به هر حال به امتحانش می ارزه! ضمناً از طرفی با اینکار شما ، همسرتون هم تحریک میشن و احتمالاً باب طبعشون هم خواهد بود!
    موفق باشید

6. سلام

یکی از دلایل عمده و اساسی طلاق و یا ازدواج های نا موفق همین هست که شما می فرمایید و یا
    به اختار سرد مزاجی زوجه
    باید بگم ابتدا شوهر شما نه تحصیل درست کرده اند از ظاهر و نه علاقه ی زیادی به شما دارند ( البته این فقط گفته من رو از دیده و شنیده های روزمره اجتماعی به شما می رسونه ) چون هم تحصیل کردن در این امر مهم هست و هم رتبه اجتماعی فرد
    حالا یکترفه هم قضاوت نکنیم :
    شما هم به نوبه خودتون مقصرید و باید از ابتدای آغاز این رابطه مهم با شوهر خودتون طوری رفتار می کردین تا ایشون انقد راحت اولا به خودشون اجازه ورود ندن و ثانیا اول فکر شما باشند و بعد خودشون
    هنوز هم دیر نشده و زمان زیادی نگذشته
    اگه واقعا ایشون رو دوست دارین با حرف زدن و ممانعت از انجام عمل بعدی بخواهید که به شما بیشتر اهمیت بدهند ( ممکنه خستگی روزمره از کار هم یکی از دلایل ناشی از این قبیل رفتار ها باشه )
    خانوم ها در اینجا بدانند : وسایلی هستند که برای بهتر کردن آمیزش و بنا به دیرتر ارضا شدن ان جنس از انسان شاخته شده اند که می توان استفاده کرد
    نزدیک یک و یا دو دلیل برای باز تکرار شدن ندارد و خوبی های زیادی دارد و ی توان این سختی ها رو نیز تحملکرد
    موفق باشید

7. Queen26

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشکر از همه عزیزان. می خواستم بگم که من و شوهرم همدیگه رو خیلی دوست داریم و با عشق باهم ازدواج کردیم. و همچنین ایشون در رشته عمران تحصیل کردند و مهندسی دارند. اما موضوعی که من فهمیدم این هست که ایشون در این رابطه بد دل هستند و دوست ندارند تن به هر کاری در این مواقع بدهند. و این برای من عذاب آوره. حتی پوزیشن ها تکراری شده و من هم خسته شدم. اصلا هم نمی تونم بهش بگم که چه کاری انجام بده. چون می ترسم که فکر کنه من از تجربه بالایی در این زمینه ها برخوردارم. بااینکه اینطور نیست و من بعد از ازدواج رو این اعمال دقیق شده ام و بیشتر یاد گرفتم. در هر صورت ارضا شدن برای من سخت شده

8. با سلام
    دوست گرامی ، قرار نیست که تا ابد زجر بکشید که!! با توضیحات شما قطعاً همسرتون چون تحصیلکرده است ، بطور منطقی با موضوع برخورد خواهد کرد ،شما یکبار با هاشون مطلبو در میون بزارید ! احتمالاً معضل حل میشه!! اساساً نباید بین زن و شوهر  این حرفها باشه! چون این عمل خصوصی ترین عملیست که بینشون اتفاق می افته و خجالت در اون هیچ نقشی نداره!!! لذا بدون هیچ نگرانی و استرسی ،موضوع رو با ایشون در میون بزارید قطعاً مشکل حل خواهد شد.
    (بدلیل قوانین سایت بیشتر از این نمیشه مطلبو باز کرد)
    موفق باشید.

9. ببين خواهر من اينكه با عشق ازدواج كرديد خيلي عاليه و تحصيلات ايشان هم ارزشمنده... ولي اينكه اگر بهش بگيد مثلا فكر بد ميكنه خيلي حرف عجيبيه...كافيه بهش بگيد چي ميخوايد.. مثلا نوع نوازش رو بهش ياد بديد اونطوري كه خودتون ميخوايد ازش بخواي كه پوزيشنش رو عوض كنه اين سايت رو بهش معرفي كنيد.... دو كتاب رو پيشنهاد ميكنم كه هر دو بخونيد حتما هم بخونيد
    1-رازهاي ناگفته راجع به مردان  نوشته: باربارا دي آنجليس
    2- آنچه مردها بايد راجع به زنان بدانند نوشته : باربارا دي آنجليس
    اولي رو خودتون بخونيد دومي رو آقاي مهندس.... البته هر دوش ارزشمند و مفيده....

*** فرموش نكنيد روابط جنسي بين زن و شوهر اصل اساسي و غير قابل انكار زندگي است و شايد تنها راه سالم و پاك براي بر طرف كردن اين نياز... هر چه در اين راه خجالت بكشيد و حرف نزنيد و خواستها تون رو بر آورده نكنيد ...مستقيما در زندگي شما هم تاثير بدي داره****

دررختخواب اصلا خجالت معني نداره... راحت راحت راحت باشيد.. بنفع شماست..مويد باشيد

10. دوست من

متاسفانه اين مشكل در حال تبديل شدن به يك اپيدمي است

تا زماني كه خانمها در خصوصي ترين لحظه زندگي قادر به بيان نياز خود نباشند متاسفانه اقايون در رفع نياز خود وقت رو ازدست نميدهند دست از مفعول بودن برداريد و در هنگام معاشقه با ارامش بيشتر صحبت كنيد و سعي كنيد اهميت ارضا شدن خودتون رو  توضيح بديد
    نترسيد و به اموزش  او بپردازيد و اطلاعات خود را غريزي و ناشي از نياز به ارضا شدن نشان دهيد

11. سلام دوست عزیز
    برای من جای تعجب دارد که چرا خانوم ها از انتقاد جنسی از همسرشان گریزانند.
    تا انتقاد ها در زندگی نباشد به هیچ وجه اصلاحاتی صورت نمیگیرد.
    در ضمن انتقادها باید صحیح و منطقی باشند و بیشتر شبیه پیشنهاد و در اصل انتقاد باشد.
    منظورم این است که در زندگی زناشویی انتقاد ها باید به صورت یک پیشنهاد منطقی باشد و به شکل بهانه جویی و ایراد گیری نباشد.
    شما میتوانید خواسته هایتان در مورد نحوه رابطه جنسی در هنگام رابطه جنسی از همسرتان خواستار باشید در این صورت شاهد خواهید بود که چطور مطیع شما خواهد شد.

موفق و پیروز

12. با سلام
    دوست عزيز شوهر من در ابتدا ي ازدواج با من زياد صحبت مي كرد و خيلي مرا نوازش مي كرد. ولي چند وقتي است كه فورا" به سراغ اصل مطلب مي رود.ولي من ناراحتي خود را از اين امر به وسيله حركاتم نشان مي دهم. و در هنگام رابطه اجازه رفتن به سر اصل مطلب را نمي دهم.همين حركات من باعث شده كه او بداند من چه ميخواهم.گاهي هم لازم است خيلي رك به او بگوييد كه چه مي خواهيد. مطمئن باش شوهرت فكر نمي كند كه  شما قبلا" تجربه داشته اي؟ او متوجه اين نياز غريزي شما مي شود.

13. سلام و عرض خسته نباشيد به همه ي دوستان
    من 3 ساله كه ازدواج كردم. اوايل با همسرم در اين روابط اصلا مشكل نداشتم و ايشون هم تمام تلاش خودش رو مي كرد كه در اين روابط حتما بهره برداري هر دوي ما به يك اندازه باشه و يكطرفه نباشه. اما حالا حدود يك سالي مي شه كه ديگه اين احساس در روابط ما وجود نداره ايشون به علت مشغله ي بالاي كاريشون ديگه به ندرت به اين روابط مي پردازند و اون هم از نوع يك طرفه و از من هم توقع دارند كه توي اين شرايط فقط دركشون كنم ... مثل يك رفع تكليف و يا يك وظيفه ي همسرداري من بايد مطيع باشم و اين احساس كم كم داره منو به بي علاقگي مي كشونه با وجود اينكه من از صميم قلب دوستش دارم....

14. aa52 نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد به همه ي دوستان
    من 3 ساله كه ازدواج كردم. اوايل با همسرم در اين روابط اصلا مشكل نداشتم و ايشون هم تمام تلاش خودش رو مي كرد كه در اين روابط حتما بهره برداري هر دوي ما به يك اندازه باشه و يكطرفه نباشه. اما حالا حدود يك سالي مي شه كه ديگه اين احساس در روابط ما وجود نداره ايشون به علت مشغله ي بالاي كاريشون ديگه به ندرت به اين روابط مي پردازند و اون هم از نوع يك طرفه و از من هم توقع دارند كه توي اين شرايط فقط دركشون كنم ... مثل يك رفع تكليف و يا يك وظيفه ي همسرداري من بايد مطيع باشم و اين احساس كم كم داره منو به بي علاقگي مي كشونه با وجود اينكه من از صميم قلب دوستش دارم....

با سلام
    دوست عزيز خجالت رو كنار بگذاريد و خيلي محترمانه و بدون هيچ حالت تدافعي بهشون بگيد كه چه احساسي داريد و اين كارشون مي تونه بطور ناخواسته (تاكيد مي كنم ناخواسته) تو روابط زناشويي شما تاثير مهم و جدي اي بذاره و شما رو دلسرد كنه (البته بايد اينو متوجه باشن كه تلاش شما در درك ايشون نمي تونه باعث فرو خوردن احساسات منفي و سرخوردگي ناشي از اين موضوع بشه چون ناخواسته است) و روي زندگي روزمرتون تاثير بذاره .
    بهتره با همفكري هم بعد از استراحت ايشون يه ساعت و يا روز مشخصي  رو براي اين كار در نظر بگيريد كه خستگيشون در رفته باشه ، قبلش ماساژشون بدين ، غذاهاي مقوي و مغزي  بهشون بدين ، بعد از رابطه هم حتما يه خوراكي مقوي مثل شيرموز يا شيرخرما كه گرم هم هستند بديد تا قواي از دست رفته رو بدست بيارن .

15. با سلام
    دوست گرامی سرکار aa52 خانم ،اصولاً دو مطلب از نوشتار شما استنباط میشه ،خستگی همسر و فواصل زیاده نزدیکی ،که عواملیست که در رابطه شما و شریکتون مشهوده!! لذا برای حل این امور باید راهی یافت ،پیشنهاد میکنم :
    1- سعی کنید که به هر طریق ممکن، ایشون از کارهای روزانشون بکاهند
    2- ضمن تاکید دوباره نظر دوستمون سارا خانم ،زمان این رابطه رو در زمانهایی مقرر کنید که هم شما و هم ایشون خسته نباشید.
    3- سعی کنید از هر راهی که میتونید!!!(بنا به قوانین سایت بیش از این نمیتوان موضوع رو باز کرد)با درخواستهای بیشتر، از ایشون،بخواهید تا تعدد نزدیکیها رو افزایش بدهند.
    4- در منزل و در صورت امکان ،با لباسهای باز ،بیشتر ترددکنید.چون مردها حتی با دیدن صرف،هم، تحریک میشن.
    5- در سبد غذائی ایشون ،از مواد خوراکی گرم و تند بیشتر استفاده کنید.
    6- کمتر از  خوراکیهای سرد ،استفاده کنید.
    7- اصلاً شما شروع کننده باشید!!!.
    و....
    و النهایه بنظرم مشکل خاصی نیست،فقط باید روشهای مختلفی رو امتحان کرد!!!قطعاً معضل حل خواهد شد.جای نگرانی نیست .
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید