شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل ارضا نشدن

1. سلام.من و همسرم 3 سال است که ازدواج کردیم و 1 بچه داریم.من 23 ساله هستم و متاسفانه اختلاف سنی زیادی با همسرم دارم.او 40 ساله است.ودرگیر مشکلات جنسی هستیم.اول اینکه او انزال زودرس دارد و هر بار پس از کمتر از 2 دقیقه ارضا میشود.در این 3 سال من حتی 1 بار هم به ارگاسم نرسیدم.دوم اینکه در طول ماه حداکثر 3 بار رابطه جنسی داریم.و او ابراز تمایل به نزدیکی ندارد. و اگر من هم تمایل داشته باشم پاسخ منفی میدهد.ضمنا معاقشه کردن را خیلی سریع و با بی علاقگی انجام میدهد.که زیاد باعث تحریک من نمیشود.این مسایل باعث سردی من شده واصلا مایل به نزدیکی نیستم.خواهش میکنم راهنمایی کنید که مشکل از کدام یک از ماست و آیا حل شدنی است؟

2. با سلام
    دوست گرامی، اگه به بایگانی سایت رجوع کنید (با جستجو کردن در بالای صفحه) قطعاً به مطالب و جوابهای خوبی خواهید رسید،از طرفی بطور واضح و باز نمیشه همه چیز رو در سایت عنوان کرد!! معذالک چند پیشنهاد:
    1- در برنامه غذائی ایشون از مواد تند و گرم بیشتر استفاده کنید.
    2- در منزل بیشتر با لباس باز بگردید.
    3- سعی کنید با آرامش ، ایشونو وادار  به تحریک خودتون بنمائید.
    4- بیشتر با ایشون باشید.
    5- شما در این مسائل پیش قدم شده و به تحریک ایشون بپردازید.
    6- تعداد درخواستهایتان در این مورد را افزایش دهید.ولو ایشون کمتر به این درخواستها جواب دهند،زیرا تکرار یک عمل باعث عادت شده و شخص را شرطی مینماید یعنی کم کم فرد با دریافت این درخواست ،بطور خودکار به انجام اون مبادرت خواهد نمود.
    و.....
    در نهایت بهترین کار ،سعی در مجاب کردن ایشون با آرامش ،و تشویق به انجام نزدیکی خواهد بود.
    موفق باشید

3. سلام دوست گرامی
    1- غذاهای ویتاومین دار برایش درست کنید
    2- از لباسهای شهوت آور بیشتراستفاده نماید
    3- یک مدت به او درمورد مسایل جنسی بی اهمیت باشید  
    4- سعی کنید روش درست برقرار کردن جنسی را به او آموزش دهید

4. سركار خانم dokhtarepars

شما سه مشكل داريد 1-تعداد كم دفعات نزديكي 2-عدم اطلاع همسرتون از نيازهاي شما 3-عدم رسيدن به ارگاسم
    1-ضمن احترام به نضر دوستم اقاي aliyan بايد بگم گوشت و خامه هم كمك ميكنه ولي بايد با افزايش تعداد دفعات كاري كنيد كه معاشقه يه عادت خودكار براي همسرتون مثل يه ماشين نشه
    2-در هنگام معاشقه خجالت رو كنار گذاشته و هر دو دست همسرتون رو در اختيار گرفته و قبل از دخول و البته با ارامش نيازهاي خودتون بخواهيد و تكرار و تكرار
    3-يه كمي مهلت رو از همسرتون بگيريد و شما اغازگر معاشقه باشيد
    حفظ ارامش و رعايت نظرات دوستان و تداوم رمز اصلي خواهد بود

5. دوست عزیز یه پیشنهاد دارم! شوهرت رو برای ازمایش دیابت ببر. چون شنیدم افرادی که دیابت دارند سرد مزاج میشوند! البته اطلاع دقیقی ندارم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید