شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36

پرده بکارت ..

1. سلام دکتر رهام عزیز...من همچنان منتظر نطر شما و یا دوستان صاحب نظرتون هستم.....سوالم در انتهای صفحه ی 35 بع نام lgladis lمطرح شده ....قبلا از الطافتون نسبت به من و دیگران قدر دانی میکنم

2. با سلام
    ما ماه پیش سعی کردیم دخول انجام بدیم که خونی نیومد. ولی دستشویی که میرفتم به واژن که آب میزدم میسوخت. دفعه بعدشم همینطور شد. واسه همین اصلا نمیدونم دخول واقعا انجام شد یا نه. چند روز پیش همسرم انگشتش رو داخل مهبل کرد که آروم آروم انگشتش کامل رفت تو. ولی رسید به یه جایی که خیلی درد داشت و من گفتم که بیاره بیرون. میگفت یه حالت گوشتی داره. حالا سوال من اینه که اون گوشت پرده بوده؟ مگه پرده در ورودی واژن نیست؟ پس چطوری تونست انگشتشو بکنه داخلش؟

3. lgladis نوشته است: سلام دکتر صادقی عزیز
    1..به مدت 3 روز از مهبل نامزدم خون تازه دفع میشده البته بدون درد و مقدارش هم چند قطره در روز بوده البته این موضوع برای سال گذشته هست وبعد از برنامه ی کوهنوردی سنگین ....
    لطفا تشخیص خودتون رو برام بنویسید ضمنا ایشون باکره هستند...

2..موضوع دیگه این هست که ایشون بعد از معاشقه که بدون دخول هست و به ارگاسم میرسند در ناحیه شکم و رحم دچار درد نیمه شدید میشن و نیم تا یک ساعت ادامه داره
    ..در این مورد هم مایل به دیدن نظر کارشناسانه ی شما هستم....
    ایا در مورد اول ممکنه  پرده از بین رفته باشه البته برای من داشتن یا نداشتن پرده یه عامل
    بی ارزش هست ... من وفای یه زن بدون پرده ی خیابونی رو به 100 باکره ی قلابی(ترمیمی)
    ترجیح میدم...(قابل توجه دختر خانومهائی که ادرس دکتر ترمیم میخوان)صداقت از باکره بودن
    ارزشمند تره ...دختر باکره سهم پسر هست و امروزه تعداد پسر ها از دخترهائی که پرده ندارن
    خیلی خیلی کمتر شده.... مذکر ها هم در اولین رابطه جنسیشون پسر بودن رو از دست میدن
    من دختر نیستم اما عدالت رو برای همه یکسان میخوام .فارغ از جنسیت
    به سوالاتم حواب بدین لطفا

سلام دوست عزیز
    من پاسخ سوالاتتون را نمیدانم ولی پیشنهاد میکنم که سوالتون را  از لینک زیر هم پیگیری کنید تا نظر دکتر متخصص زنان را در این رابطه بگیرید.
    http://zananzayemannazaei.blogsky.com/

امیدوارم که پاسخ خودتون را بگیرید/موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من 26 سال سن دارم 6 ماه است که عقد کرده ام با توجه به اینکه در طی این 6 ماه با همسرم چند  بار  نزدیکی داشته ام اما هنگام نزدیکی سوزش مختصری داشته ام اما خونی مشاهده نشده می خواستم بفهمم ممکن است پرده بکارت هنوز سالم باشد یا نه

5. hardmen

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نزديكي شما ايا بطور كامل بوده يعني الت همسرتون كامل وارد وازنتون شده؟
    و اين مسئله هم بايد در نظر بكيريد كه خون ريزي بستكي به نوع بكارت داره
    خيلي از خانومها با از بين رفتن كامل بكارت خوني مشاهده نميكنند
    و شايد هم بكارت در انيهاي وازن قرار كرفته
    بايد بيشتر توضيح بدين
    شاد باشين

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام .من با نامزدم يك سال پيش ارتباط داشتم اما از هم جدا شديم و حالا به خاطر اينكه فاميل هستيم نميشه كسي از اين موضوع چيزي بفهمه.فقط خواهرم ميدونه و با خواهرم رفتم پيش ماما و براش تعريف كردم كه گفت حلقوي هست و بريدگي كوچيكي داري و از نظر من سالمهوگفت اگه ميخواي مطمئن شي برو پيش متخصص اما موضوع رو بهش نگو .من رفتم اما انقدر ترسيدم كه بهش گفتم من 2 بار نزديكي داشتم كه بعد از معاينه گفت ساييدگي داره و گواهي نميدم منم گفتم اگه ازدواج كنم چي كه گفتش اون موقع يه كاريش ميكنيم . م بازم رفتم پيش يه متخصص ديگه اما اين بار چيزي نگفتم كه گفت حلقوي هستش گفت كه 2تا بريدگي داره اما چون قرينه هست طبيعيه و پرده ات سالمه حالا من خيلي نگرانم چون ميخوام ازدواج كنم .و دقيقا نميدونم اخرش پرده م سالمه يا نه؟ به نظر شما ايا سالمه؟و يه سوال ديگه اينكه اگه كسي چند بار معاينه بشه امكان داره به پرده اسيب برسه؟

7. سلام
    با توجه به اینکه شما تشخیص و صحت سلامت پرده بکارت نیاز به معاینه پزشک متخصص دارد،هیچ گونه اظهار نظری مبنی بر سالم بودن یا نبودن بکارت توسط محیط مجازی اینترنت نمیتوان کرد.
    معابنه اگر توسط پزشک متخصص و ماهر انجام شود اگر چه چند بار هم باشد هیچ گونه آسیبی به بکارت نمیزند.
    از طریق گزینه جستجو عبارت پرده بکارت را جستجو بفرمایید تا اطلاعات کافی بدست بیاورید.
    موفق و پیروز

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. kani نوشته است: سلام .من با نامزدم يك سال پيش ارتباط داشتم اما از هم جدا شديم و حالا به خاطر اينكه فاميل هستيم نميشه كسي از اين موضوع چيزي بفهمه.فقط خواهرم ميدونه و با خواهرم رفتم پيش ماما و براش تعريف كردم كه گفت حلقوي هست و بريدگي كوچيكي داري و از نظر من سالمهوگفت اگه ميخواي مطمئن شي برو پيش متخصص اما موضوع رو بهش نگو .من رفتم اما انقدر ترسيدم كه بهش گفتم من 2 بار نزديكي داشتم كه بعد از معاينه گفت ساييدگي داره و گواهي نميدم منم گفتم اگه ازدواج كنم چي كه گفتش اون موقع يه كاريش ميكنيم . م بازم رفتم پيش يه متخصص ديگه اما اين بار چيزي نگفتم كه گفت حلقوي هستش گفت كه 2تا بريدگي داره اما چون قرينه هست طبيعيه و پرده ات سالمه حالا من خيلي نگرانم چون ميخوام ازدواج كنم .و دقيقا نميدونم اخرش پرده م سالمه يا نه؟ به نظر شما ايا سالمه؟و يه سوال ديگه اينكه اگه كسي چند بار معاينه بشه امكان داره به پرده اسيب برسه؟

دوست خوبم
    با توجه به توضیحات شما و رابطه ای که داشتید پرده شما به احتمال زیاد دچار اسیب شده و اگر به پزشک قانونی مراجعه کنید حتما متوجه این موضوع می شوند و گواهی برای شما صادر نمی شود اما چون پرده شما حلقوی است و تشخیص برای این نوع بکارت مشکل تر است پزشک متخصص به سختی و با معاینه دقیق می تواند متوجه شود و حتی ممکن است به اشتباه بگوید سالم است و برای شما گواهی نیز صادر کند.(البته در صورتی که با تجربه نباشد)
    به هر حال اگر رابطه داشته اید متاسفانه پرده شما صد در صد اسیب دیده و حتی اگر پاره نشده باشد،اثار لهیدگی و سایش روی ان مشخص است و همچنین پزشک قانونی و متخصص با تجربه از دهانه واژن و مبهل شما کاملا می تواند متوجه این موضوع شود و برایتان گواهی صادر نمی کند.
    امیدوارم بتوانم کمکی به شما کرده باشم.
    موفق باشید.

9. با سلام
    دوست عزیز ، یک سئوال و اون اینه که اصلاً چرا بعد از این همه دکتر رفتن ها بازم دارید پی موضوع رو میگیرید؟؟ آیا خواستگاری دیگه دارید و از شما برگه سلامت خواسته؟؟ ویا نه خودتون وسواس دارید؟؟ ببینید تا شما مردها رو به شک وادار نکنید!! اونا یک همچین چیزهائی رو از شما نمیخوان! لذا پیشنهاد میکنم یه کم این بد بینی ها رو از خودتون دور کنید! و چون میدونید پرده شما حلقوی است و تشخیص اولیه تقریباً به سالم بودن اون گواهی داده ،لذا اینقدر خودتونو زجر ندید!
    البته نمیگم که بی تفاوت باشید ولی زیاد از حد هم خودتونو اذیت نکنید.
    موفق باشید

10. سلام.از اينكه راهنماييم كردين خيلي متشكرم.اما aliyan عزيز فكر كنم شما منظور منو متوجه نشدين.من همون طور كه گفتم از نامزدم جدا شدم بخاطر خيلي دلايل كه حتي رفتيم مشاوره و بالاخره از هم جدا شديم. و از اين موضوع 2سال مي گذره .در طول دوران نامزدي ما دو يا سه بار با هم ارتباط داشتيم و بعد از اينه از هم جدا شديم رفتم پيش دكتر و هر كدوم همون طور كه گفتم يه چيزي گفتن.حالا دو سال از اون ماجرا مي گذره.من الان خواستگار دارم و مي خوام ازدواج كنم به همين خاطر نگرانم چون اينجا مرسوم هستش كه مدتي كه عقد كرده هستن دخترا بايد گواهي سلامت رو بيارن واسه همين من خيلي نگرانم كه اگه يه وقت كسي خواست باهم بيادواسه دكتر من چي كار كنم؟!

11. سلام.
    پرده بکارت شما آسیب دیده هست.بهتر این بود از همون پزشکی که گفته بود سالم هستید گواهی میگرفتید.الان هم دیر نشده بهتره به چند تا پزشک مراجعه کنید.چیزی هم نگید که نزدیکی داشتید.هر کدوم که گفت سالم هست یه گواهی ازش بگیر و پیش خودت نگه دار.اما اما اما بهتر بهتر اینه که این روی این موضوع وسواس نشون ندید و زیر بار گواهی اوردن نرید اگه طرف شما خواستگار شما کسی باشه که شما رو بخواد،دنبال این چیزها نمیره.تا اونجا که میتونید زیر بار این کار نرید.و اون رو یه مسئله توهین امیز نسبت به خودت بدونید.تا کسی نتونه از شما چنین درخواستی کنه.
    اگه در منطقه ایی که شما زندگی میکنید.پرده بکارت مهم بوده شما اشتباه بسیار بزرگی مرتکب شدید.و مراقب خودتان نبودید.
    امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. با سلام
    دوست گرامی ، اگه اینطوره که کارت خیلی مشکل شده !! ولی بطور واضح نگفتی که تماس شما تا چه حد بوده؟؟ آیا دخول کامل داشتید؟؟ یا در حد کمی بوده و همون خراشیدگی بوجود آمده؟؟ به هر حال بنظرم به یک متخصص زنان ماهر رجوع کنید و دوباره معاینه شده و انشالله که این عضو شما سالم بوده و رفع نگرانی بشه ، ولی اگه هم اینطور نشد، که قتل نکردید!! چه بسیارند که در اثر ضربه و یا ورزشهای سنگین و یا تصادفات ازاله  بکارت  شده اند ! آیا باید اونا خودکشی کنند؟؟ و یا تا ابد مجرد بمونند ؟؟ ولی از طرفی به شما حق میدم متاسفانه فرهنگ دست و پا گیر ما در این موارد خیلی حساسیت بخرج میده و شاید برای افراد مشکل ساز بشه!! ولی فکر میکنم (البته فقط پیشنهاده) اگه خدای ناکرده در انتها نتونستی این گواهی رو بگیری بهترین کار صداقت داشتنه یعنی بطور خصوصی با طرفتون (اگه جنبه داره و قابل اعتماد هست!!) این مسئله رو در میون بزارید!! بازم میگم اگه صلاح دیدید ویا اوضاع مساعد بود!! اینکار رو بکنید ،چون در شهرهای مختلف قوانین و سنتهای متفاوتی اجرا میشه که متاسفانه صد در صد به ضرر خانمهاست و بنده نمیدونم که چجوری میشه با این موارد برخورد کرد؟
    البته فقط میتونم بگم که همواره با خدا باش و به او  اتکال کن انشالله معضل حل میشه
    از اینکه نمیتونم براتون کاری کنم واقعاً متاسفم چون میدونم در چه وضعیتی قرار گرفته اید منهم براتون دعا میکنم
    موفق و شاد و بهروز باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 36
رفتن به صفحه :    ... 36

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید