شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دفع خون و لخته خون هنگام ادرار بعد از انزال

1. با عرض سلام و درود خدمت شما.
    من پسري 20 ساله هستم.
    حدود 2 ماهه كه مشكلي برام بوجود اومده و اون اينه كه بعد از انزال وقتي ادرار ميكنم همراه با ادرار، خون و لخته خون-لخته غليظ و پر رنگ و تيره-ازم دفع ميشه.البته بدون هيچ درد و سوزشي.
    اين مشكل وقتهايي كه استمنا ميكنم و از انزال جلوگيري ميكنم و بعدش ادرار ميكنم هم بوجود مياد.
    شروع مشكل وقتي بود كه يك شب بعد از حدود 20 دقيقه استمنا از انزال جلوگيري كردم و بعدش كه ادرار كردم خون زيادي همراه با لخته خون با ادرار ازم دفع شد كه خيلي وحشت كردم.
    ابتدا فكر كردم به خاطر جلوگيري از انزال اين خون دفع ميشه،چون دو سه بار ديگه هم همين اتفاق افتاد.اما بعدا كه از انزال هم جلوگيري نكردم،باز هم وقتي بعدش ادرار كردم همراه با ادرار خون ازم دفع شد.حتي يك شب كه در خواب محتلم شدم،وقتي صبح از خواب شدم باز همراه با ادرار،خون دفع شد.
    البته چيزي كه فهميدم اينه كه وقتهايي كه از انزال جلوگيري ميكنم،خون بيشتري همراه با ادرار بعدش دفع ميشه نسبت به وقتي كه انزال انجام ميشه.
    اين مسئله باعث شده تا از انزال وحشت كنم و هميشه اين ترس رو داشته باشم كه مبادا با شروع به استمنا و نعوظ و جلوگيزي كردن يا نكردن از انزال،در ادرار بعدش خون ازم دفع بشه.
    لازم به ذكره كه من نهايتا هفته اي يكبار استمنا ميكنم و تا قبل از اين شروع اين مشكل،اين عمل استمناي با جلوگيري از انزال رو زياد انجام ميدادم كه چون همچين مشكلاتي بعدش نبود،از انجامش واهمه نداشتم ولي الان به شدت ترسيده شدم.
    خواش ميكنم بفرماييد مشكل بنده چيه و چقدر خطرناكه و راه حلش چيه چون خيلي نگرانم كرده.
    ممنون.
    موفق باشين.

2. سلام دوست عزیز
    جلوگیری از بیرون آمدن منی هنگام خروج آن باعث برگشت آن به مثانه و به وجود آمدن مشکلاتی در دستگاه تناسلی - ادراری میشود، بهتر است از این کار اجتناب شود و احتمال عفونت های ثانویه هم وجود دارد.بهتر است برای معاینه و ارزیابی بیشتر به اورولوژیست مراجعه نمایید.

بايد بدانيد كه مايع مني هنگام انزال از بيضه خارج نمي شود بلكه حاصل انقباض پروستات و سمينال وزيكول هاست. اسپرم هاي موجود در مني هم 2 ماه قبل از بيضه خارج شده اند! بنابراين چنين كاري باعث برگشت مني به بيضه نخواهد شد و تنها باعث صدمه ديدن پروستات و سمينال وزيكولها مي گردد.

کلیه نظریه های مطرح شده توسط اینجانب در حد احتمال بوده حتما جهت معاینه به پزشک مراجعه بفرمایید.

3. مرسي از پاسخ و راهنماييتون.
    فقط ميخواستم بگم منظورم از جلوگيري از انزال،اينه كه موقعي كه احساس ميكنم انزال نزديكه،استمنا رو متوقف ميكنم و بعد از چند دقيقه باز ادامه ميدم نه اينكه انزال شروع بشه مثلا با فشار و زور نذارم مني خارج بشه.حالا با اين توضيح،ميشه بيشتر راهنمايي كنين و توضيح بدين چون اين موضوع خيلي برام مهمه و نگرانم ميكنه.لطفا بفرمايين اصلا چرا خون يا لخته ازم خارج ميشه؟؟و چرا همراه با سوزش و درد نيست؟؟
    ممنون.
    موفق باشين.

4. با سلام
    دوست عزیز ،بهترین راه ،معاینه توسط متخصص اورولوژیسته، چون با اگر و اما نمیشه در مورد این عضو حساس که تبعاتش در آینده گریبان شخص رو میگیره! از راه دور نسخه پیچید!! لذا هم برای اطمینان خاطر و هم برای تست سلامت ،بهتره که خجالت رو کنار بزارید و در اولین فرصت به متخصص فوق،مراجعه کنید.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید