شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

باروری به روش IVF

1. با سلام
    من 6 سال هست که ازدواج کردم و در سال دوم ازدواج یک حاملگی خارج از رحم داشتم و به همین دلیل هم به تشخیص پزشکان لوله های من دیگر قابلیت باروری را ندارند و باید از روش IVF استفاده کنم . از شما میخواهم من رو راهنمایی کنید و با توجه به اینکه پزشکم درصد موفقیت در این عمل را 30% اعمال کرده بگویید چه چیزهایی موجب عدم موفقیت در این عمل می شود و برای اینکه شانس بیشتری داشته باشم چه کارهایی باید انجام دهم در ضمن من شاغل هستم و نمی دانم پس از عمل اجازه ادامه کار را دارم یا خیر . از راهنمایی شما متشکرم

2. saba59 نوشته است: با سلام
    من 6 سال هست که ازدواج کردم و در سال دوم ازدواج یک حاملگی خارج از رحم داشتم و به همین دلیل هم به تشخیص پزشکان لوله های من دیگر قابلیت باروری را ندارند و باید از روش IVF استفاده کنم . از شما میخواهم من رو راهنمایی کنید و با توجه به اینکه پزشکم درصد موفقیت در این عمل را 30% اعمال کرده بگویید چه چیزهایی موجب عدم موفقیت در این عمل می شود و برای اینکه شانس بیشتری داشته باشم چه کارهایی باید انجام دهم در ضمن من شاغل هستم و نمی دانم پس از عمل اجازه ادامه کار را دارم یا خیر . از راهنمایی شما متشکرم

سلام
    شما میتونید به سایت پژوهشکده رویان مراجعه کنید
    www.royaninstitute.org/cmsfa
    انشالله هر چه زودتر به خواستتون برسید
    موفق باشید

3. سلام
    دوست عزیز احنمال بارداری در این روش برای اکثر افراد با همین درصد است واین موضوع مختص شما نیست سعی کنید به پیشنهاد پزشکتون عمل کنید انشالله به نتیجه خواهید رسید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سلام من عضو جدید هستم یک سوال دارم و احتیاج به راهنمایی، من 4 ساله ازدواج کردم و 2تا بارداری ناموفق داشتم(سقط) بعد از مراجعات متعدد به پزشک هم خودم تخمدانهام تنبل و کم کارند هم شوهرم ضعیفه ، قندخونشم بالاست و سه ماهه داره قرص می خوره هردومون داریم فولیک اسید 5 می خوریم من قرص ویتامین E و شوهرم روی zink هم می خوره . نمی دونم چقدر کمک به حل مشکل می کنه؟

5. سلام
    شما به همین روش درمانی زیر نظر پزشک ادامه دهید مطمئنا مشکلتون حل خواهد شد.فقط در مورد تنبلی تخمدان شما باید داروهای محرک تخمدان استفاده کنید که با مراجعه به پزشک متخصص براتون تجویز میکنن.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید