شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شب-زفاف-و مراقبت هاي لازم پس از-اولين-مقاربت-

1. بنام خدا
    با سلام و تشكر

دوستان  يك سوال در مورد مراقبتهاي بعد از اولين مقاربت يعني شب رفاف  در تاپيك  خروج خيلي-زياد-مايع پيش-انزال و ترشح-واژن پرسيدم كه از نظر روحي- غذايي و پزشكي براي خانم مراقبت خاصي لازمه يا نه

چون عنوان تاپيك ربطي به اون نداشت جداگانه مطرح كردم تا دوستان راهنمايي كنند

از افراد بخصوص خانم هاي متاهل اگه اطلاعاتي دارن خواهش مي كنم راهنمايي كنند

نمي خوام وحشيانه و بدون اطلاعات بلايي حتي اندك بسر همسرم بيارم- اخهقديما بعد از چنين شبي برا زن غذا و مراقبت خاص مي ذاشتن و من در اين شببا همسرم در ماه عسل قراره باشيم انشاالله و كسي نيست و نميخواهيمباشه  تو اون شرايط

ممنون متشكر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ولله مراقبت که نمیدونم چی کار باید بکنیم. منم شب زفاف ماه عسل شمال بودم. وقتی اخر شب این کار انجام شد، خودم نشستم پشت ماشین و تا تهران رانندگی کردم شوهرم هم خوابید. فکر نمیکنم خیلی چیز سختی باشه فقط فرداش مامانم برام دوای گرم درست کرد که اونم فکر نمیکنم خیلی واجب باشه. خیلی از عروس خانوما تو ماه عسل بدون اینکه کسی پیششون باشه این کارو انجام دادن. به نظر من تنها چیزی که خانومتون نیاز داره محبت و توجه شما هست.

3. mohammadi2328 نوشته است: بنام خدا
    با سلام و تشكر

دوستان  يك سوال در مورد مراقبتهاي بعد از اولين مقاربت يعني شب رفاف  در تاپيك  خروج خيلي-زياد-مايع پيش-انزال و ترشح-واژن پرسيدم كه از نظر روحي- غذايي و پزشكي براي خانم مراقبت خاصي لازمه يا نه

چون عنوان تاپيك ربطي به اون نداشت جداگانه مطرح كردم تا دوستان راهنمايي كنند

از افراد بخصوص خانم هاي متاهل اگه اطلاعاتي دارن خواهش مي كنم راهنمايي كنند

نمي خوام وحشيانه و بدون اطلاعات بلايي حتي اندك بسر همسرم بيارم- اخهقديما بعد از چنين شبي برا زن غذا و مراقبت خاص مي ذاشتن و من در اين شببا همسرم در ماه عسل قراره باشيم انشاالله و كسي نيست و نميخواهيمباشه  تو اون شرايط

ممنون متشكر

به اين پست مراجعه كنيد.
    http://www.roham.ws/web/ftopict-7982-.html
    يا اينكه شب زفاف رو از نوار جستجوي بالا سرچ كنيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. خب اونجا فقط گفته بعد از فراغت از كار چندساعتي استراحت كنيد - اگه خانم درد داشت چي؟ در ضمن آيا لازمه غذاي خاصي خورده بشه  يا برعكس خورده نشه-

در ضمن اگه ميشه اين رو هم جواب بدهيد

گفتند بهترينروش جلوگيري از بارداري استفاده از كاندوم  براي مردان و قرص براي زنانهست- يك سوال با وجود اينكه اين مايع پيش از انزال از من زياد بيرون مياد آياممكنه كاندوم پاره بشه يا اصطلاحا بتركه- يبار امتحان كردم ببينم اگه انزال اصلي رو داشته باشم چه حجمي است وحالا در موقع انزال اصلي با اون حالت كه معمولا كلاهك كاندوم پر ميشهممكنه موقع دخول كاندوم پاره بشه- البته تابحال دخولي انجام ندادم و باينخاطر مي پرسم كه اون وقت مشكلي پيش نياد

ممنون

5. mohammadi2328 نوشته است: خب اونجا فقط گفته بعد از فراغت از كار چندساعتي استراحت كنيد - اگه خانم درد داشت چي؟ در ضمن آيا لازمه غذاي خاصي خورده بشه  يا برعكس خورده نشه-

در ضمن اگه ميشه اين رو هم جواب بدهيد

گفتند بهترينروش جلوگيري از بارداري استفاده از كاندوم  براي مردان و قرص براي زنانهست- يك سوال با وجود اينكه اين مايع پيش از انزال از من زياد بيرون مياد آياممكنه كاندوم پاره بشه يا اصطلاحا بتركه- يبار امتحان كردم ببينم اگه انزال اصلي رو داشته باشم چه حجمي است وحالا در موقع انزال اصلي با اون حالت كه معمولا كلاهك كاندوم پر ميشهممكنه موقع دخول كاندوم پاره بشه- البته تابحال دخولي انجام ندادم و باينخاطر مي پرسم كه اون وقت مشكلي پيش نياد

ممنون

شما مطمئني اون تاپيكي رو كه من دادم خوندين؟
    اون چيزائي كه معمولا بعد از شب زفاف ميدن خانوما بخورن فقط واسه قويتر شدن جسمه.همين.نخوردنش هم ضرري نداره.

در مورد كاندوم هم آقايون اطلاعات بيشتري دارن.

6. ببين دوست عزيز شما زيادب استرس داري مگر قراره چه اتفاقي بيفته ... براي همه زوج هاي متاهل اين مراحل طي شده... غذاي مقوي مثل شير و عسل و گردو و.... بخوريد و لذت ببريد همين...

همه چيز در مورد كاندوم رو جستجو كنيد و مطالعه كنيد اگر مدارا كنيد كاندوم پاره نميشه ... حواستون باشه مايع پيش از انزال يا همون پيشاب هم ممكنه حاوي اسپرم باشه پس قبل از شروع كار كاندوم رو بگذاريد... و پس از دخول قبل از شل شدن آلت را در بياريد اگر دوباره ميخوايد مقاربت كنيد حتما از كاندوم جديد استفاده كنيد... كاندوم قبلي رو در دستمال پيچيده و داخل نايلون زباله بگذاريد....
    تو اين سايت اطلاعات خوبي كسب مي كنيد. مويد باشيد

7. دوست من
    به اندازه كافي جواب داده شده
    كمي هم به چيزاي ديگه فكر كن ممكنه با اين همه استرس كه شما داريد مراقبت از شما لازم بشه
    اين استرس رو به همسرت انتقال نده قبلا گفتم يه دستر ليمويي بخوريد وبخوابيد
    قيمت كاندوم هم اگر بالاي3000تومان باشه پاره نمي شه
    بنابراين ديگه راجع به  اون شب سوال نكن برو خوش باش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید