شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میخوام صورتم یه کمی تپل بشه!!

1. Eliiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان.
    تقریبا لاغر هستم میخوام فقط صورتم چاق بشه یا اینکه بیشتر تاثیرشو روی صورتم بذاره. ممنون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین.

2. یه راهی که من بهتون پیشنهاد میکنم ماساژ صورت هست
    روزی چند بار و هر بار به مدت حدود 5 دقیقه این کار را نجام بدید
    البته سعی کنید روش صحیح ماساژ صورت را یاد بگیرید
    و پیشنهاد دیگه اینکه برای اینکه اذیت نشید میتونید هنگام ماساژ صورت خودتون را با انواع کرمهای موجود در بازار مرطوب نگه دارید

3. دوست خوبم
    من پیشنهاد میکنم که شبها بدون بالش بخوابی اولش کمی سخته اما بعدش عادت میکنی من خودم هم این روش را انجام دادم و تا حدودی نتیجه گرفتم  البته این که میگم تا حدودی برای اینه که ادامه ندادم .
    روش ماساژ هم که دوست خوبمون اشاره کردند خیلی روش خوبیه حتما" قبل از خواب به روش صحیح صورتت رو ماساژ بده بعد هم بدون بالش بخواب
    موفق باشی.

4. کاکائو هم فقط صورت رو تپل میکنه.

البته اگه مرغوب باشه

و تلخ باشه که درصد شکرش پایین باشه(dark chocolate)

-
    کاکائو داغ رو هم برای صبحانه امتحان کن

هم خوشمزه ست هم مقوی هم مقدار شکرش دست خودته

5. به شما پيشنهاد ميكنم كه هرروز كمي پياز سرخ كرده با مقداري رب گوجه ميل كنيد اين كار هم باعث دفع سموم مضر بدن مي شود هم باعث چاقي صورت و عضلات بدن.فقط افراط نبايد كرد.
    شما ميتونيد به كتاب هاي پزشكي دكتر صفدر صانعي هم مراجعه كنيد

6. با سلام
    دوست گرامی،اصولاً و بنا به تجربه ،اگه با خوردن میخواهید چاق بشید ! که مکانیزم بدن طوریه که این چاقی اثرشو در بیشتر سطوح بدن میزاره از جمله شکم و ران و... در غیر اینصورت راه حلهائیکه دوستان گفتند رو (که بنده نشنیدم ونمیدونم) میتونید امتحان کنید،ولی پیشنهاد میکنم به متخصص تغذیه مراجعه نموده و بطور اصولی این چاقی رو تجربه کنید.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید