شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خروج خيلي-زياد-مايع پيش-انزال و ترشح-واژن

1. بنام خدا
    با سلام
    من امطالب داخل تاپيك
    دکتر رهام صادقي - انجمنهای گفتگو - موضوع: مذی رو مطالعه كردم اما در مورد من مساله زير وجود داره
    خواهش ميكنم پاسخ بدهيد
    من چند ماه (از تير)نامزد كردم و چون قصد دارم همسرم رو براي شب زفاف (يك ماه بعد-آذر) آماده كنم لذا گهگاهي با هم معاشقه داريم(از مهر بصورت عملي) حتي ممكنه در اين ضمن من يا او برهنه شيم ولي چون نميخام عمل نزديكي انجام بديم همزمان برهنه كامل نميشيم و اون رو برا شب زفاف گذاشتيم
    حال ي مشكل من دارم و اون اينكه مايعي بي رنگ كه بي اختيار از انسان در اين مواقع خارج ميشه از من هم خارج ميشه اما مقدارش خيلي زياده جوري كه لباس زير و پيژامه من رو كامل خيس ميكنه- درسته كه از لحاظ شرعي پاكه ولي خوب خيس شدن آلت و غيره حالت ناخوشايندي داره واسم مشكل شده -البته به همسرم در مورد اون و پاك بودنش توضيح  دادم و اون اعتراضي نكرده ولي برا خود من كه لباسم خيس ميشه اذيت ميشم و ناراحتم -در ضمن گفته باشم با اينحال در ضمن حدود 2-3 ماه معاشقه فقط 3 بار از من مني خارج شده كه مي تونم بگم خودم نذاشتم معاشقم به حد خروج مني برسه و كتنرل كردم و همچنين در ضمن معاشقه و ملاعبه تقريبا از همون ابتدا حالت نعوظ دارم تا آخر كه شايد 2-3 ساعتي طول بكشه
    لطفا در مورد مقدار زياد اون مايع توضيحي بدهيد؟ آيا نشان از زودانزالي داره؟ آيا در معاشقه ايراد وجود داره؟
    در ضمن يك سوال ديگه خوندم كه با ملاعبه و غيره بايست همسر رو آماده كرد تا ترشح  واژن صورت بگيره ولي همسر من بقول خودش هميشه واژني مرطوب داره منم كه دست زدم كاملا خيس بود آيا اين چيزي غير از اون ترشحي كه گفته شده؟

با تشكر

2. سلام

همه چيز در شما و همسرتون عاديه.من اول از خانمتون شروع ميكنم:
    خانمهايي كه هيچ تجربه جنسي ندارند حتي با يك نوازش كوچك الت مرطوب ميشه اين نه به معني ارگاسمه نه به معني اينكه واژن نشتي داره!!! اين به خاطر غدد تناسليه كه چون هنوز دفعات رابطه جنسی زياد نشده اينجئريه.حتي ممكنه تا 1 سال اول شما وقتي موهاشو هم نوازش كنيد اين جوري بشن.اصلا پروسه خروج ترشحات در خانمها خيلي با اقايون فرق داره گاهي حتي بدون تحريك هم مرطوبه
    در مورد خودتون اينكه نعوذ رو داريد خيلي خوبه و اينكه ترشحاتتون زياده نشونه زود انزالي نيست چون شما قدرت كنترل داريد.من نميدونم تجارب جنسي شما چجوريه يعني مثل خانم اولين تجربه هاتون هست يا نه اما اگه مثل خانم باشيد يا دير به دير هم اغوشي داشته باشيد طبيعيه
    در مورد دفعات كم انزال و كنترل شما رئي ارگاسم بايد بگم كه هم خوبه هم بده.ميگم بد چون اگه اين عدم انزال ادامه پيدا كنه ممكنه در انزال هاي واقعي(بعد از عروسي) كمي قضيه سخت تر بشه.
    اجازه بدهيد ارگاسم اتفاق بيفته

اميدوارم تونسته باشم كمك كنم
    موفق باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. همه چیز طبیعی هست.

4. با سلام
    دوست عزیز ،دوستان همه چیز رو گفتند ولی دونکته بنظرم باید مد نظر قرار بگیره :
    1- همونطور که دوستمون گفتند بزارید بطور طبیعی انزال صورت بگیره.
    بقیه موارد طبیعی است.
    موفق باشید.

5. بنام خدا
    سلام خدمت همگي

اولا خيلي متشكر و ممنون كه راهنمايي كرديد اونم به اين سرعت

دوما  هر چند به اين فروم ربطي نداره ولي از پاك بودنش از لحاظ شرعي مطمئنم البته اگر از نظر شرعي قبلا موقع دستشويي عمل استبراء رو انجام داده باشيد كه هر كسي ميتونه به مرجع تقليد خودش رجوع كنه شيعه و سني هم نداره  اين مايع اونجا با نام مذي هست و در پزشكي مايع قبل از انزال

سوما فقط از زياد بودنش من نگرونم كه ميخواستم ببينم ميتونه نشان از مشكلي باشه يا نه و گفته باشم كه من و همسرم در زندگيمون اولين باريست كه با جنس مخالف تماس داريم و حدود يكي دو ماهه تماسهامون عملي شده و از حالت زباني خارج شده البته هنوز دخولي انجام نداديم و اون رو براي شب زفاف  در ماه عسل  و دور از سر و صدا و فضولي ديگرون گذاشتيم

چهارم در مورد مرطوب بودن خانم هم اون ميگه چند ساله ترشح دارم و دكتر گفته عاديه ولي نميدونم با اين وضع  اون ترشح لازم برا اماده سازي دخول وجود داره يا نه- رحم اون تقريبا خيسه خيسه جوري كه دست من هروقت به اون ميخوره رطوبت ميگيره-البته فقط موقع ملاعبه و معاشقه من دست زدم در غير اين حالت نمي دونم

پنجم  همه جا گفته شده بهترين روش جلوگيري از بارداري استفاده از كاندوم  براي مردان و قرص براي زنان هست- يك سوال با وجود اينكه من گفتم اين مايع از من زياد بيرون مياد آيا ممكنه كاندوم پاره بشه يا اصطلاحا بتركه - يبار امتحان كردم ببينم اگه انزال اصلي رو داشته باشم چه حجمي است و حالا در موقع انزال اصلي با اون حالت كه معمولا كلاهك كاندوم پر ميشه ممكنه موقع دخول كاندوم پاره بشه- البته تابحال دخولي انجام ندادم و باين خاطر مي پرسم كه اون وقت مشكلي پيش نياد

ششم  در ضمن اگه دستم به اون مايع پيش انزال بخوره و بعدا به رحم همسرم-احتمال بارداري وجود داره؟

هفتم  من خودم نميتونم كاندوم رو براحتي ببندم ولي همسرم مي تونه برام براحتي ببنده  آيا ممكنه سايزش و قطرش ايراد داشته باشه-درضمن مدل GoodLife داروخونه ها بدرد بخور هست؟

و آخر عرض كردم شب زفاف رو ميخام در آرامش و در ماه عسل انجام بدم فقط ي مشكل هست- شنيدم برا خانم ها در اين شب - بعد از دخول مراقبت هاي خاصي وجود داره - مي خواستم ببينم مراقبتهاي پزشكي غذايي رفتاري و ... بعد اولين دخول برا خانم چي هست جايي اين مطلب رو كامل پيدا نكردم فقط همه در مورد آرامش قبل از دخول و آماده سازيش گفتند ولي از بعد اون مخصوصا اگه كسي نباشه راهنماييت كنه چيزي نگفتن

با تشكر - موفق و مويد باشيد - ببخشيد سوالها زياد شد و فراتر از موضوع اصلي رفت-ممنون ميشم راهنمايي كامل داشته باشد

6. دوست من
    چرا داستان اين شب زفاف رو اينقدر بزرگش مي كنيد
    بعدش هم همه چيز از عادي هم بهتره
    روي جعبه كاندوم هم نحوه نصب اموزش داده شده اگه ياد نگرفتي نگاه كنيد كه همسرتون چطوري اين كار رو انجام ميدهد مدل كاندوم هم بسته به نياز شماست در چند ماه اينده مدلهاي مختلف رو ازمايش كنيد و نظر خانم رو جويا شويد
    در ماه عسل هم مهربون باش و اهسته دخول رو انجام بده

7. مادامی که در حالت تحریک قرار دارید اون مایع بیرون میاد و طبیعی هست و هیچ مشکلی نداره.

8. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزيز من اين صحبت ها ديگه دمده شده كه شب زفاف اون خانوم زن شرعي شماست و شما با اين كارتون اشتباه بزرگي رو انجام ميدد چرا اولا به خاطر حساسيت نشون دادن شب زفاف ايجاد استرس براي خودتون و همسرتون ميكنيد كه اين خود عوارض بسيار بدي داره

9. m1976 نوشته است: عزيز من اين صحبت ها ديگه دمده شده  ...

با اینکه من به شخصه به این موضوع اعتقادی ندارم ، ولی اعتقادات افراد برای خودشون بسیار محترمه ، و اینکه این دوست خوبمون

به شب زفافشون اهمیت میدن برای من بسیار قابل ارزش و محترمه و اصلا اونرو دمده نمیدونم .

داشتن ایدولوژی در زندگی چیزیه که هیچ زمانی دمده نمیشه . ( با اینکه خودم هرگز نداشتم )

10. سلام دوست عزیز میشه گفت من تمامی مطالب دوستان رو خوندم
    اولا تبریک میگم بخاطر این همه دقت
    و بعد در بین سوالاتی که مطرح کردید فرموده بودید که اگه با دستی که خودتون رو لمس کردید به واژن خانومتون دست بکشید احتمال حاملگی هست یا خیر که باید بگم در این مورد نهایت دقت رو بکنید تا مشکلی پیش نیاد چون در مایع خروجی از شما مقداری اسپرم هست که تا چند ساعتی در واژن مرطوب زنده می مانند بهتره در این مورد برای جلوگیری دقت کنید

موفق و خوشبخت باشید

11. بنام خدا
    با سلام و تشكر

دوستان من فقط يك سوال در مورد مراقبتهاي بعد از اولين مقاربت يعني شب رفاف پرسيدم كه از نظر روحي- غذايي و پزشكي براي خانم مراقبت خاصي لازمه يا نه

اين همه جنجال روي دمده شدن و ايدئولوژي و غيره نداره

از افراد بخصوص خانم هاي متاهل اگه اطلاعاتي دارن خواهش مي كنم راهنمايي كنند

نمي خوام وحشيانه و بدون اطلاعات بلايي حتي اندك بسر همسرم بيارم- اخه قديما بعد از چنين شبي برا زن غذا و مراقبت خاص مي ذاشتن و من در اين شب با همسرم در ماه عسل قراره باشيم انشاالله و كسي نيست و نميخواهيم باشه  تو اون شرايط

ممنون متشكر

12. ي سال ديگه هم پرسيده بودم در مورد كاندم

پنجم  همه جا گفته شده بهترين روش جلوگيري از بارداري استفاده از كاندوم  براي مردان و قرص براي زنان هست- يك سوال با وجود اينكه من گفتم اين مايع از من زياد بيرون مياد آيا ممكنه كاندوم پاره بشه يا اصطلاحا بتركه - يبار امتحان كردم ببينم اگه انزال اصلي رو داشته باشم چه حجمي است و حالا در موقع انزال اصلي با اون حالت كه معمولا كلاهك كاندوم پر ميشه ممكنه موقع دخول كاندوم پاره بشه- البته تابحال دخولي انجام ندادم و باين خاطر مي پرسم كه اون وقت مشكلي پيش نياد

13. metman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بنام خدا

منم همچنين سوالي دارم در مورد نوع مراقبتهاي بعد از شبزفاف بعد از اولين دخول و ازاله شدن پرده بكارت و اثر آن بر بدن زن-مرد كهفكر نكنم نياز به مراقبت داشته باشه بلكه با يد مراقب باشه به خانمش دراون وضعيت ظلمي نشه

من هم ممنون ميشم بفرماييد چه غذايي  زن خوب بخوره و بعد اون استراحت كنه يا نه  سريع دوش بگيره يا نه و .....

14. با سلام
    این اولین پست منه ( تبریک به خودم !)
    - در مورد کاندوم همونطور که دوستان گفتند ، یه چیز تجربی است و با مرور زمان متوجه خواهید شد . ضمنا استفاده از قرص به دلیل عوارض بد و یا بهتر بگم خیلی بد اون توصیه نمیشه !
    - در ارتباط با مراقبتهای اولین تجربه شما و خانمتون باید بگم قبل و بعد ، از غذاهای مقوی ، مغز گردو ، بادوم و ... ، عسل و ... برای خودتون و ایشون استفاده کنید . و مهمتر از همه اینکه پیش نوازی ، معاشقه و ملاعبه رو فراموش نکنید . و در صورت لزوم این مرحله طولانی باشه . در مورد حالت نزدیکی هم بهتر موقع نزدیکی یک بالش زیر باسن خانم باشه تا مسلط تر باشید . ضمن اینکه قرار نیست اون شب یک عمل جراحی بدون بیهوشی داشته باشید . اگه همه چیز خوب پیش بره و خانم آمادگی کامل و بدون استرس داشته باشند تقریبا میشه گفت که دردی هم ندارند ( البته گفتم که تقریبا ). خونریزی هم در خیلی از مواقع به میزان کمه ( بسته به شرایط نزدیکی و نوع پرده ).
    شاد باشید

15. با سلام
    دوست گرامی ،جواب دو سئوال شما بنا به تجربه  به شرح ذیل هست:
    1- کاندوم اگه استاندارد بوده و تاریخ مصرفش نگذشته باشه و خراش و یا چیزی که باعث معیوبی اون نشده باشه، قابل اعتماد ترین ابزاری است که میشه استفاده کرد.مارک ونوعش هم به سلیقه افراد ربط پیدا میکنه و نمیشه مارک خاصی رو پیشنهادکرد
    2- در مورد مراقبتهای بعد از زفاف  ،چون زن انرژی زیادی مصرف میکنه!و طبعاًخونریزی هم داره(البته کم) قدیمیها، مثلاً مادر زن و یا مادر شوهر، خوارکی بنام کاچی درست میکردند و به عروس میدادند تا هم این دردها کم بشه (مخصوصاً درد کمر ) وهم تجدید انرژی فراهم بشه! الان نمیدونم چیکار میکنند و یا چیکار باید بکنند؟؟ولی میدونم بزرگ ترها اینو میدونند و راهشو به خانمتون خواهند گفت.
    در پایان ازدواجتونو تبریک میگم.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید