شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    9

ناباروري در مردان - اسپرموگرام (Spermogram) - آزمایش اسپرم

1. سلام دوستان
    من و همسرم از سه چهار ماه پیش تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم. من 30 ساله و همسرم 35 سالشونه. تا الان موفق نشدیم . (می دونم که آقای دکتر گفتند تا یکسال ممکنه این موضوع زمان نیاز داشته باشه. ) الان برای اینکه خیالمون راحت بشه همسرم میخواد آزمایش اسپرمو گرام بده . باید پیش چه دکتری بره تا این آزمایش رو براش بنویسندو دوم اینکه نزدیکی فقط باید بین همان روز 12 تا 16 بعد پریود صورت بگیره تا بچه دار بشیم یا باید مداوم تر باشه ؟ راستی در بین این روز 12 تا 16 ما هر بار نزدیکی داریم . آیا مشکلی برای قدرت اسپرم پیش نخواهد اومد از تکرار این عمل ؟ ممنون از پاسختون

2. کسی از دوستان پاسخ نمیده ؟

3. سلام
    خسته نباشید
    مدت یک سال و نیم از ازدواجمون میگذره، اما خبری از نی نی نیست، می خواستم ببینم مشکل از چیست؟
    ممنون

نتایج نمونه اسپرم:

Volume : 5
    Color & Appearance: Gray White
    Viscosity : Moderate
    PH : 8
    Liquefaction time : 25
    Count per ml : 28
    Motility after 30 min : 75
    Grade 1 : 35
    Grade 2 : 20
    Grade 3 : 15
    Grade 4 : 5
    motility after hr : 65
    Abnormal forms (morphology): 10
    W.B.C : 1-2

4. سلام من چند وقت پیش مشکل تحرک اسپرم داشتم نرسیده به یک ماه مشکلم حل شد به امید خدا مشکل شما هم هر چه سریعتر حل بشه الان منتظر نی نی هستیم
    امیدوارم شما هم هرچه سریعتر مشکلتون حل بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 9
رفتن به صفحه :    9

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید