شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

واقعا خروج آلت هنگام انزال از واژ« از حاملگی 100% جلوگیری میکند ؟

1. با سلام.
    یک سوالی که بری من پیش آمده ؛ یکی از دوستان من  سالهاست ازدواج کرده و اصلا از کاندوم استفاده نمیکند و فقط یک بچه دارد که آنهم با رضایت و برنامه ریزی قبلی بدنیا آورده اند !

وی میگفت برای بچه دار نشدن کافیست فقط و فقط لحظه انزال آلت را از واژن خارج کرد و ترشحات قبل از انزال هرچند زیاد باشد ؛ مطمئنا" باعث حاملگی نمیشود ! درست است ؟ (خواهش میکنم دقیق و کامل جواب دهید)

من تابحال همیشه از کاندوم استفاده کرده ام !

2. سلام دوست عزیز
    این روش یکی از روش های قدیمی جلوگیرری از بارداری است که احتمال بارداری در آن بسیار زیاد است.شما میتوانید جهت دریافت اطلات بیشتر و روش های جلوگیری از بارداری از گزینه جستجو استفاده کنید.کلمه جلوگیری از باداری را تایپ سپس نتایج را مشاهده بفرمایید.معمولا این روش مورد قبول پزشکان نبوده و درایجاد نارضایتی در خانومها کمک خواهد کرد.در این روش احتمال به وجود آمدن حاملگی های خارج رحمی زیاد است چون بر روی آلت مرد قبل از انزال اسپرم وجود دارد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    یک سوالی که بری من پیش آمده ؛ یکی از دوستان من  سالهاست ازدواج کرده و اصلا از کاندوم استفاده نمیکند و فقط یک بچه دارد که آنهم با رضایت و برنامه ریزی قبلی بدنیا آورده اند !

وی میگفت برای بچه دار نشدن کافیست فقط و فقط لحظه انزال آلت را از واژن خارج کرد و ترشحات قبل از انزال هرچند زیاد باشد ؛ مطمئنا" باعث حاملگی نمیشود ! درست است ؟ (خواهش میکنم دقیق و کامل جواب دهید)

من تابحال همیشه از کاندوم استفاده کرده ام !

با سلام
    دوست عزیز این را مطمئن باشید که پیش اب که قبل از منی است دارای اسپرم میباشد و احتمال بارداری نیز دارد اما دیده شده که بعضی ها از این روش استفاده کردند و بچه دار هم نشدند اما برای همه اینگونه نیست و جلوگیری مطمئنی هم نیست و نیز عوارض خوبی هم ندارد
    چون نوعی ارگاسم ناکامل هست که ممکن است نارضایتی برای هر دو طرف ایجاد کند بدونه اینکه بدانند علت از کجاست
    و نیز اینکه فکر کنم اگر آقایی بخواهد دائم خودش را کنترل کند و انزال کامل نکند دچار مریضی شود

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. سلام
    دوست عزیز من هم کسی از دوستانم را دیدم که از همین روش استفاده کردند ولی تا حالا مشکلی نداستند، نه حاملگی ناخواسته نه نارضایتی از رابطه ! اتفاقا رابطه خیلی خوبی با همدیگه دارند.
    به هر حال وقتی امکان خطر هست من اگه جای شما بودم احتیاط می کردم Wink

5. من هم کسی رو دیدم که از سالهاست برای رسیدن به خونه اش از پل عابر استفاده نمی کنه و از وسط اتوبان رد می شه و هیچوقتم تصادف نکرده
    اما این دلیل میشه که به بقیه توصیه کنیم از وسط اتوبان رد بشید ؟!
    حادثه یکبار اتفاق می افته و گاهی همون یکبار کافیه تا زندگی به فنا بره
    بقول معروف : حسن روش جلوگیری طبیعی خیلی خطرناکه حسن

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  6. سلام
    این اولین پست من توی انجمن هست . لطفاً راهنمایی ام کنید که استرس منو داره می کشه .
    منامروز با کاندوم با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم . در دقایق آخر کاندوم رو درآوردم و بعد از چند بار داخل کردن . بیرون آوردم و روی سینه ی طرفم ارضاشدم . آیا امکان داره با اون حرکتی که کردم طرف حامله بشه ؟
    تاکید می کنم که داخل چیزی ریخته نشد . ولی 1 دقیقه بدون کاندوم این کار رو کردم .
    ممنون از جوابتون .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید