شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علت بزرگ شدن شکم و کمر درد چیست؟

1. سلام آقای دکتر
    خسته نباشید
    1-من یک سالی میشه که ازدواج کردم همسرم از من میخواهد منی او را بخورم اما من نمی توانم حتی بوی آن را که میفهمم حالم به هم میخورد علاوه بر آن اصلا از این کار خوشم نمی آید اما همسرم میگوید این کار باعث ایجاد مهرو محبت بیشتر بین ما میشود به خاطر این موضوع باهم اختلاف داریم من واقعا نمیدانم چیکار کنم  خواهش میکنم راهنماییم کنید من کسی را ندارم که بتوانم درباره این موضوع ازش سوال کنم
    2- من حدود 11 روز است که پریودم دیر شده است 6روز پیش دو عدد قرص  LDبه فاصله 12 ساعت یک بار خوردم دوبار تست خانگی انجام دادم هر دوبار منفی بود از روزی که قرص خوردم بیشتر روز ها دل درد و کمر درد میشوم من خیلی لاغر هستم واما حالا شکمم بزرگ شده ایا من باردار هستم در ضمن من از 3 روز مانده به پریود این دوره ام قرص ایکوفان (دکتر جهت ریزش مو و سستی ناخنم به من تجویز کرده بود) مصرف میکنم لطفا مرا راهنمایی کنید

2. سلام

1)والا من نميدونم خوردن مني چه ارتباط مستقيم يا گاها غير مستقيمي با مهر و عطوفت داره و اين شعار ها و داستانها رو اقايون واسه چي سرهم كردند؟!! ببينيد خانم محترم خوردنش هيچ سودي نداره اينو مطمئن باشيد اما بايد در اين مورد با شوهرتون به توافق برسيد .اين يك چيز كاملا شخصيه
    ميتونيد تظاهر به خوردنش كنيد يا ميتونيد مصرانه بگيد نه و دليلتون اين باشه كه حالتون بهم ميخوره.حتي يكبار برا اينكه خوشش بياد تظاهر كنيد اما بعد بهش نشون بدهيد كه حالتون بد شد.اميدوارم موثر باشه

2)روش اورژانس رو اشتباه استفاده كرديد ابيد 4 تا ال دي به فاصله 12 ساعت ميخورديد اما عقب افتادن قاعدگي به علت همين قرصهاست.بارداري هم كه با تست خانگي ظاهرا منتفيه علت ورم شكم نفخ به خاطر قرصهاي ال دي است. قرص ايكوفان هم نميتونه باعث عقب انداختن قاعدگيتون بشه.اما اگر تا 1 هفته ديگه نشديد به پزشك مراجعه كنيد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزيز

من هم با نظر ilil_b موافق هستم. ولي مخالف تظاهر به خوردن هستم... چون اون موقع فكر مي كنه مشكل شما قابل حله و فقط بايد چند بار ديگخ براتون تكرار بشه تا به خوردنش عادت كنيد.

در مورد رابطه و مهر و محبتي كه در زندگي ايجاد ميشه... هر زوجي ملاك و معياري رو معرفي مي كنن اما بايد ديد كه اين خواسته ها منطقي هست يا نه؟

خيلي از آقايون به برقراري رابطه از طريق مقعد علاقه دارند ولي آيا تن دادن به اين موضوع صرفاً براي لذت بردن آقايون و درگير شدن با بيماريهايي مثل انشقاق و عدم كنترل مدفوع .... مي ارزه؟

مطمئناً شوهر شما تحت تأثير فيلمهاي پورنو قرار گرفتن. سعي كنيد با ايشون صحبت كنيد تا متقاعد بشن كه اين اعمال نه تنها باعث بيشتر شدن محبت نميشه .. كه باعث دل زدگي همسر از برقراري رابطه جنسي هم ميشه.

در اين حالت زن احساس ابزار بودن ميكنه... يعني فكر مي كنه كه تو يه رابطه احساسات و خواسته هاي اون در نظر گرفته نميشه و شريك جنسي فقط به خودش و خواسته هاش فكر مي كنه.

در آخر به شما پيشنهاد مي كنم اگه با صحبت نتونستيد ايشون رو قانع كنيد ... با يه برخورد جدي بهش بگيد از رابطه زده شديد .... و بيخيال موضوع بشيد ديگه هم در رابطه با اون باهاش صحبت نكنيد بزاريد موضوع رو تموم شده بدونه.... همين كه بي محلي كني خودش كوتاه مي ياد.... از جهات مختلف تو برنامه رابطه جنسی براش كم نزار و اجازه اشباع شدن بهش بده.

راستي يه موضوع ديگه... از اين نترس كه اگه اين كار رو بكني شوهرت ميره جاي ديگه و اين نيازشو برطرف مي كنه.... هيچ آدم عاقلي كاري رو كه شوهرت مي خواد انجام نميده.... حتي همون بازيگراي فيلمهاي پورنو هم كه بابت اين كارها پول مي گيرن... حقيقتاً اون رو انجام نمي دن.

درباره بزرگ شدن شكمتون هم بايد گفت كه هم حجم شكم و هم حجم سينه ها در زمانهاي نزديك پريوديدي  بيشتر ميشه. اما مي تونيد براي اطمينان بيشتر يه آزمايش بدي و خودت رو خلاص كني.

خيلي صحبت كردم
    ببخشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزيز  من بارها و بارها از مجلات و منابع معتبري اين مطلب را خوانده ام كه خوردن آب مني عوارض بسيار منفي در انسان بوجود مي آورد كه باعث بوجود آوردن بيماريهاي مختلفي ميشود من معتقدم كه در اين مواقع شما بايد رابطه عاطفي بيشتري با همسر خود داشته باشيد و سعي كنيد تا اعتقادات ديني او را افزايش دهيد يا از مجلات و رسنه هاي مختلف او را متوجه مضرات اين كار كنيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام ممنون از توجه تون
    قضیه بارداری من منتفی بود آزمایش دادم و نشان داد که باردار نیستم  اما مشکل من با همسرم هنوز ادامه داره همون طور که زهرای عزیز گفت شوهر من تحت تاثیر فیلم های مبتذل قرار گرفته و از من میخواهد مثل آنها رفتار کنم اما من برای خودم عقایدی دارم که حاضر نیستم آنها را زیر پا بگذارم من همسر زندگیم و دوست دارم اما این مساله ای شده که نه من کوتاه میام نه همسرم  ! همسرم میگه این کار برای سلامتی هیچ ضرری نداره که هیچ تازه کلی هم مفید هست! سوال من اینه که آیا خوردن منی برای سلامتی ضرر داره یانه  ؟

6. البته كه مفيد نيست.
    ازش بخوا كه با هم پيش يه متخصص گوارش بريد. اونم با انتخاب دكتر از طرف شما. بگو من بايد با گوشهاي خودم از زبون دكتر بشنوم كه اين كار بي زيانه...

يادت باشه تحت هيچ شرايطي زير بار نري.

مطمئن باش برنده تو هستي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید