شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حالت تهوع بعد از خواب

1. سلام خسته نباشید. من هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب حالت تهوع شدید دارم و بعد از خوردن صبحانه بهتر می شوم لطفا من را راهنمایی کنید که چطور ان را رفع کنم .و دیگر اینکه علت این حالت تهوع روزانه چیست.باتشکر

2. mahdieh123 نوشته است: سلام خسته نباشید. من هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب حالت تهوع شدید دارم و بعد از خوردن صبحانه بهتر می شوم لطفا من را راهنمایی کنید که چطور ان را رفع کنم .و دیگر اینکه علت این حالت تهوع روزانه چیست.باتشکر

سلام،
    حالت تهوع یک علامت کلی است و در بسیاری حالات و بیمارها ممکن است دیده شود. مثلا در مشکلات دستگاه گوارش، مشکلات روانی، اختلالات سیستم اعصاب مرکزی، اختلالات الکترولیتهای بدن، عفونتها و ... . وجود تهوع به تنهایی معمولا نشانه خطرناکی نیست و حالتی که شما ذکر نمودید به نظر من نشانگر بیماری خاصی نمی باشد. با این حال اگر این حالت در کارکرد روزانه شما اختلال ایجاد کرده بهتر است جهت معاینه به پزشک مراجعه نمایید.

3. سلام عزیزم من هم اینجوری هستم ولی باخوردن صبحانه رفع نمی شه باید بهتون بگم که حتما به دکتر برین احتمالا یا از اعصابتون هست یا معدتون مشکل پیدا کرده ولی 90% مشکل عصبی پیدا کردین (دلهره دلشوره) عزیزم خوشحال شدم

4. سلام .من هر روز سردرد و حالت تهوع دارم به صورتی که جزئی از زندگی روز مره ام شده ...مصرف قرصهای مسکن هم جواب نداده چه براِی تهوع و چه سردرد..سن من 32 ساله و فرزند 4 ساله دارم ..خودم احساس میکنم از کمبود ویتامین باشه ..اما نمیدونم چه ویتامینی ..خواستم من و راهنمایی کنید..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید