شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عشق یک طرفه و افسردگی

1. سلام من دختری 22 ساله هستم 7 ماه پیش طی یک ارتباط کاری با آقایی آشنا شدم اما مدت زمان پیشنهاد این آقا و آشناییمان در حدود 3 هفته بیشتر نبود اما من هنوز عاشق اون هستم  نمی توانم او را فراموش کنم , در ضمن محل کار این آقا و محل زندگیشان نزدیک محل زندگی ما است به صورتی که من هر روز این آقا را می بینم . شرایط تغییر محل زندگیمان را نداریم ,  من بعد از این آقا با پسرهای زیادی دوست شدم تا بتوانم او را فراموش کنم اما بعد از 1 یا 2 جلسه با آنها رابطه ا م را قطع می کردم , من الان شرایط روحی بدی دارم احساس می کنم افسردگی شدیدی گرفتم  لطفاٌ راهنماییم کنید چیکار کنم ؟

2. درست  توضيخ ندادين؟

از پيشنهاد حرف زدين ولي توضيح كامل ندادين؟چه پيشنهادي از ايشون؟

3. سلام
    من هم با صحبت دوستمون خانم 5331 موافقم
    توضيح نداديد كه چرا اينقدر شيفته ايشون شديد و اصلاً چرا رابطه شما به هم خورده؟

اگه رابطه شما اينقدر سطحي بوده كه همين توضيح مختصر را براي اون كافي دونستيد.... بايد بگم احساسات شما بر منطق شما غلبه كرده....
    بايد واقع بينانه تر عمل كنيد.

اگر هم رابطه شما فراتر از اين چيزي بوده كه توضيح داديد... لطفاً بيان كنيد ... انشاء ا... كه بتونيم به شما كمك كنيم.

4. با سلام , در مورد پیشنهاد ، ایشون به من پیشنهاد دادن با هم بیشتر آشنا بشیم در واقع پیشنهاد آشنایی بیشتر برای ازدواج در ضمن من قبل از پیشنهاد ایشون عاشقشون شده بودم به همین دلیل تا ایشون با من تماس گرفت و پیشنهاد داد من سریع قبول کردم , رابطه ما حدودا 3 هفته بود که در طول این 3 هفته ما 2 بار بیرون رفتیم و چند تماس تلفنی هم داشتیم اما اصلا دلیل قطع رابطه ایشون رو نفهمیدم  در مورد دلیل به هم خوردن رابطمون ، اون آقا به من می گفت که ما به درد هم نمی خوریم اصلا شبیه هم نیستیم و ... اما این دلیلها اصلا منو توجیه نکرد و اینکه الان هر زمانی من دلم براش تنگ میشه باهاش تماس می گیرم و ایشون  هم جواب تلفنم را می دهد , چند باری هم سعی کردم تا با اون تماس نگیرم و فراموشش کنم اما 2 ماه بیشتر طول نکشید یعنی بیشترین زمانی که من تونستم باهاش تماس نگیرم 2 ماه بود , اما هر زمانی هم که تماس می گیرم با من برخورد خیلی گرم و خوبی داره شاید یکی از دلیل هایی که من در مورد  قطع رابطه اون توجیه نشدم همین است , هر زمانی که منو می بینه با گرمی باهام برخورد می کنه و با گرمی جواب تلفنمو می ده ,  منم دلیل این کاراش رو نمی فهمم اگه منو دوست نداره چرا جواب تلفنمو می ده و اگه دوست داره چرا ...

5. elnaaaz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم

شما کلن 2 بار بیرون رفتید و بر اساس گفته های شما، بیشتر تلفنی با هم تماس داشتید.
    از اونجایی که من اون آقاهه نیستم، پس نمیدونم چرا به تلفنهای شما جواب میدن و با شما به گرمی رفتار میکنن ، نمیخوامم دربارشون زود قضاوت کنم، چونکه شما هیچی از ایشون نگفتید!
    عزیزم تو 22 سالته، اینکه با 2 بار دیدن(یا به قول خودت قبل اینکه باهاش باشی عاشقش شده بودی) شبیه یه عشق کودکانه اس که از سن شما بعیده! باید بیشتر به خودت مسلط باشی و روی احساساتت کنترل داشته باشی.
    وقتی رابطه شما به هر علتی (که خودتم میگی نامعلومه) به هم خورده، لزومی نداره که اصلن با این آقا تماس بگیری رو این حساب که دلت براش تنگیده و اینا. باید به خودت و احساساتت غلبه کنی و بتونی رو خودت تسلط داشته باشی.
    اینکه میگی بیشتر از 2 ماه نتونستم باهاش تماس نگیرم یه حرف کاملن غیر منطقی و کودکانه اس. اونایی که زن و شوهرن و کلی سال با هم زیر یه سقف زندگی میکنن، بعد اینکه از هم جدا میشن دیگه همه چی تموم میشه ؛ شما که دیگه کلن 2 بار با این آقا رفتی بیرون و رابطه خاصی فک نمیکنم توی 3 هفته بین شما به وجود اومده باشه.
    به نظر من شما توی این مدتی که با این آقا بودی شاید(بازم میگم شاید) رویاپردازی کردی، به همین علت وقتی که همه چی کات شده اینجوری ضربه خوردی. تنها راهش اینه که روی خودت و احساساتت کنترل داشته باشی و بتونی به این دلتنگی های بی مورد غلبه کنی.
    موفق باشی عزیزم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام خانومها
    من میگم پسرها بیشتر انتخاب هاشون سریع هست اما تعقل در حرف بیان شدشون کم
    ایشون هم از جمله افرادی هستند که با رابطه کوچکیاز یک سری از خصوصیات این دوستمون خوششون اومده و اما من مطمئن هستم از یکسری قطعا نه - اون هم میتونه زیبایی اندان - چهره
    و شاید حتی صدا باشه
    اما نقاط برتری شما بیشتر از این چند قلم هست که ایشون رو وادار به پیشنهاد کرده
    شاید شما بتونید مجبورش کنید که باز به سمت شما بیاد - بگید دوستش دارید - بگید تحمل ندارین
    و البته 100% مطمئن بشید که پای یک دختر دیگر وسط هست یا خیر

تجربی بهتون بگم من یکبار شد ( فقط یکبار ) که دختری رو دیدم
    قبل از اون فقط با من صحبت می کردن ایشون و دیگه بعد از دیدار ما تمام شد
    اما هنوز همدیگر رو فراموش نکردیم - الان 3سال هست - شاید موقعیت من اجازه نزدیکتر شدن نداد

میشه همچیز برگرده- 2بار که خیلی خوبه تازه   
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید